Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar şey soracaktım
Bana mikrodalga fırın önerir misiniz ?

Bn kullanıyorum zararlı diyorlar ama acil ısıtma işlerinde kullanıyorum kahve için süt kaynatıyorum çok gerekli değil bnm vardı

Bende sürekli erteliyorum radyasyon yayıyor diye
Ama yeni nesiller daha güvenli çocuklar ikiye çıkıyor acil yemek ısıtmak lazım oluyor

Bir de anneme hediye almak istiyorum

Bende sürekli erteliyorum radyasyon yayıyor diye
Ama yeni nesiller daha güvenli çocuklar ikiye çıkıyor acil yemek ısıtmak lazım oluyor

Bir de anneme hediye almak istiyorum
Bn ısıtma konusunda çok memnunum pilav makarna tencerede ısıtmayı hiç sevmiyorum😬 Yani araştırıp almada fayda var sağlık konusunda da bilgim yok açıkçası o kadar şey varki hangisine baksam bişey çıkıyor artık saldım bazılarında 🤣
Yaşlılar için aslında iyi olur ısıtma filan metal bişey konulmuyor konulunca patlıyor dikkat gerektiriyor.yerin varsa olabilir önce kendine alacaksan al memnun kalırsan anneye de al hem denemiş olursun memnuniyete göre uyarsa

Bn ısıtma konusunda çok memnunum pilav makarna tencerede ısıtmayı hiç sevmiyorum😬 Yani araştırıp almada fayda var sağlık konusunda da bilgim yok açıkçası o kadar şey varki hangisine baksam bişey çıkıyor artık saldım bazılarında 🤣
Yaşlılar için aslında iyi olur ısıtma filan metal bişey konulmuyor konulunca patlıyor dikkat gerektiriyor.yerin varsa olabilir önce kendine alacaksan al memnun kalırsan anneye de al hem denemiş olursun memnuniyete göre uyarsa

Benim değil de annemin aciliyeti var
Hanımefendi bildim bileli kullanıyor, şimdiki de bozulmuş moreller zıffır 🤣
Bu hafta indirimler başlayacak modelleri belirleyip indirime göre alayım dedim.

Makarna - pilav ocakta ısınınca saçma şekilde yapışıyor, az su koysak kocam tiksiniyor değişik bi döngü 😅

Benim değil de annemin aciliyeti var
Hanımefendi bildim bileli kullanıyor, şimdiki de bozulmuş moreller zıffır 🤣
Bu hafta indirimler başlayacak modelleri belirleyip indirime göre alayım dedim.

Makarna - pilav ocakta ısınınca saçma şekilde yapışıyor, az su koysak kocam tiksiniyor değişik bi döngü 😅
O zmn alıcaksın kaçışın yok 🤣
Pilav makarna o yüzden bn ocakta ısıtmıyorum 😬
Güzel süt de ısıtılıyor tabi gözaltında yapcan taşarsa vay haline 🙈

Śuan mutlu oldum
Benimkininde yok☹️
En azindan yalniz degilmisiz🤪
🤣🤣
Nasip be napalim, her seyde vardir bir hayir😁

Hahahah yazik kardes neticede 🤣
Evet ya, fazla takilamiyorm zaten mecbur dinleniyorum, azcik ayakta dursam otursam zorluyor, yapacak bsy yok artk 🙈
Evet çok şükür ilerideyiz ama yine de bir 36+lari gorsek icim daha rahatlayacak, iyice bir kendini kurtarsin 🤭
Yordugun icin olabilir evet, son zamanlar bi de, baskı epey oluyor bende de. Ağırlaştı minnoslar 🤗 senin de cok az kalmış 😍😍 bakalim ne zaman gelecekler 🥰🥰
Evet baya agirlastilar. 😁Son gittigimde 2800 kusur demisti dr. Ben de zor yuruyorum. Sanirim bebis sinirlere baski yapiyor 10 -15 dakika yurusem bacaklarimda bazi kisimlar yanmaya basliyor. Bazi kisimlar da hissizlesiyor 🙄 Neyse ki az kaldi cok sukur. Vallahi doya doya yurumeyi ozledim 🤭

Ayin 18 inde dogumumdan sorumlu doktor ile randevum var.
Sanirim gidince doktor akibetimiz hakkinda kesin karari verecek.
Tabi net degil ama seker hastasi oldugum icin 38. Haftada suni sanci ile dogumu baslatabilirlermis. Bakalim ne olacak, ne zaman dogacak. Keske kendisi gelse, dogumdam degil ama suni sancidan biraz korkuyorum acikcasi. 🥲

Yaaa bana hiç bildirim gelmiyor bi sürü sayfa kaçırmışım 😳
Bubo Bubo bugün aklımdan geçtin acaba doğurdu mu diye temizlik yapıyormuşsun kolay gelsin dikkatli ol 😍
Sagol canim, temizlik bitti cokk sukur.😁 Dogurmadim henuz🤭
Bazen oluyor öyle. Bana da bir ara bildirim gelmiyordu su an geliyor ama🤷‍♀️

Cikolata,magnet falan yAptiracak misiniz?😇
Ben instagramda cok guzel bir sayfa bulmustum. 30 tane cikolata kutusu, mum ve mum kutusu, sprey kolonya + baskili canta yaptiracaktim. Ama digerlerini 30 tane siparis verebilirken, sadece cantayi 50 taneden az siparis veremiyormusuz. Boyle bir dayatma cok sacma geldigi icin son anda vazgectim.
Sunlarin tatliligina bakar misiniz 🥲:cry:
Screenshot_20211009-210530_Instagram.jpg

Ben instagramda cok guzel bir sayfa bulmustum. 30 tane cikolata kutusu, mum ve mum kutusu, sprey kolonya + baskili canta yaptiracaktim. Ama digerlerini 30 tane siparis verebilirken, sadece cantayi 50 taneden az siparis veremiyormusuz. Boyle bir dayatma cok sacma geldigi icin son anda vazgectim.
Eki Görüntüle 2930545
Güzel ama çok abartı bence beaa

Eki Görüntüle 2930545
Evet guzellermis ama sayi dayatmalari gercwkten sacma.Ben de cikolata ve magnetini instegramdan begendim.

Eklentiler

• 20211009_221136.jpg
    20211009_221136.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 79
  • 20211009_221219.jpg
    20211009_221219.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar sonunda adam akıllı alışveriş yapmaya başladım. En zor gelen bebek arabasını bile aldım, inanılır gibi değil. Nem tormemetresi, göğüs ucu gümüş kapak ve hem çocuk psikiyatristi hem de taze anne olan bir arkadaşımın önerisi ile bazı kitaplar aldım. Bu daha ilk tur. İkinci turda ekstra bir sürü şey de olacak. Hadi inşallah. ☺️

Eklentiler

• Screenshot_20211009-221753.jpg
    Screenshot_20211009-221753.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_20211009-221742.jpg
    Screenshot_20211009-221742.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_20211009-221736.jpg
    Screenshot_20211009-221736.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20211009-221725.jpg
    Screenshot_20211009-221725.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 85
  • Screenshot_20211009-221717.jpg
    Screenshot_20211009-221717.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_20211009-221710.jpg
    Screenshot_20211009-221710.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 88
Güzel ama çok abartı bence beaa
Ne bileyim bi heves ettim, zaten sonra icimde patladi 🤣 boyle dayatmalar hosuma gitmiyor. Ne mana yani Neden 20 tane karton cantayi fazladan yaptirayim.. Ucuz da degil sadece karton cantanin tanesi 13.50 TL. Israf yani.
Yaptirsaydim isim yazdirmayacaktim uzerine. Hosgeldin Bebek tarzi seyler yazdiracaktim. Kim ne yapsin Uzerinde Alp Arslan yazili mumu evinde 🤣🤣🤣

Ne bileyim bi heves ettim, zaten sonra icimde patladi 🤣 boyle dayatmalar hosuma gitmiyor. Ne mana yani Neden 20 tane karton cantayi fazladan yaptirayim.. Ucuz da degil sadece karton cantanin tanesi 13.50 TL. Israf yani.
Yaptirsaydim isim yazdirmayacaktim uzerine. Hosgeldin Bebek tarzi seyler yazdiracaktim. Kim ne yapsin Uzerinde Alp Arslan yazili mumu evinde 🤣🤣🤣
Aman iyi ki almamışsın cok para valla

Kızlar sonunda adam akıllı alışveriş yapmaya başladım. En zor gelen bebek arabasını bile aldım, inanılır gibi değil. Nem tormemetresi, göğüs ucu gümüş kapak ve hem çocuk psikiyatristi hem de taze anne olan bir arkadaşımın önerisi ile bazı kitaplar aldım. Bu daha ilk tur. İkinci turda ekstra bir sürü şey de olacak. Hadi inşallah. ☺️
Gule gule kullanmak nasip olsun insallah..😍
Benim de kitap almam lazim 🥲
Tam eksikler bitti diyorum bir sey cikiyor illa 🤣

Güzel günlerde kullan inşallah. 😍😍

X