Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben bunlardan aldım kumaşları çok güzel ama üstlerin bedeni bayağı büyük 2 beden küçük alınabilir
Ben bunlardan aldım kumaşları çok güzel ama üstlerin bedeni bayağı büyük 2 beden küçük alınabilir
Ya ustlerini tahmin ettim aslinda beden kalmamisti aldim olmadi annem falan cikarsa magazadan degisim yaptiririm degisim yapiyorlar bildigim kadariyla

Ya ustlerini tahmin ettim aslinda beden kalmamisti aldim olmadi annem falan cikarsa magazadan degisim yaptiririm degisim yapiyorlar bildigim kadariyla
Fiyatlar çok uygun bana bayağı bi büyük oldu aldığım ama yine de iade etmedim emzirirken rahat rahat giyeriz

Fiyatlar çok uygun bana bayağı bi büyük oldu aldığım ama yine de iade etmedim emzirirken rahat rahat giyeriz
Aynen canim ben normal getittirdim netten kac tane hep iade ettim xl bile alsam olmadi lastikleri kalin skiyor falan bunlar rahat olur diye dusunuyorum

Çocuğum inşallah hayatı boyunca böyle 4 ayak üstüne düşer Bugün kardeşimden bir kamyon dolusu eşya geldi.

Eklentiler

• 20211009_115004.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 105
  • 20211009_112400.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 108
Kızlar e bebekte şöyle kilitli cok amaçlı çantalar vardi. Hastane çıkışlarını bunlara hazırlayacağım.

Eklentiler

• 20211009_120145.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 105
Yaaa bana hiç bildirim gelmiyor bi sürü sayfa kaçırmışım
Bubo bugün aklımdan geçtin acaba doğurdu mu diye temizlik yapıyormuşsun kolay gelsin dikkatli ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…