Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay evet oyle dusundum ben de artik pijamalrim olmamaya basladi beli ayarlanabiliyor ne de olsa sanirim
Evet evet beli de ayarlanabiliyor çok rahat kumaşı pamuk olduğu için
Zaten herkes lohusa döneminde her şeyin pamuklu olsun dantelli satenli fantezilere girme dedi çok terliyormuş insan o dönemde

Hahahah yazik kardes neticede
Evet ya, fazla takilamiyorm zaten mecbur dinleniyorum, azcik ayakta dursam otursam zorluyor, yapacak bsy yok artk
Evet çok şükür ilerideyiz ama yine de bir 36+lari gorsek icim daha rahatlayacak, iyice bir kendini kurtarsin
Yordugun icin olabilir evet, son zamanlar bi de, baskı epey oluyor bende de. Ağırlaştı minnoslar senin de cok az kalmış bakalim ne zaman gelecekler

Evet evet beli de ayarlanabiliyor çok rahat kumaşı pamuk olduğu için
Zaten herkes lohusa döneminde her şeyin pamuklu olsun dantelli satenli fantezilere girme dedi çok terliyormuş insan o dönemde
Ya terleme olayino bilmiyordum ama dantelli zaten pek tarzim degil belki bir tane beyaz gecelik alirim o da hani kendimiz fotograf cekersek falan diye

Bu nasil sizce hastane cantasi icin?
Ben en cok hamilelikte bunlar ile rahat ettim daha once pentiden aliyordum ama pentinin sitesinde ne zamandir yok suwende 1alana 1bedavaydi aldim hala var kampanya sanirim ama tabi hastaneye boyle de koyarim hamile ic camasiri da cunku dikis olur mu hangisi rahat olur bilmiyorum

Eklentiler

• 20211009_005923.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 76
Ama almadim olmazsa falan değişim ugrasmim gidip alcam sanrm

Pentiden aldığımda üstüme olmazsa mağazadan iade ediyorum. Nakit veriyor iadesini. Çoğunlukla oluyor ama. İç çamaşırı iadesi yapılmıyor ama yine de siz bilirsiniz .
O ayarlanabilir pijama altlarından 165 boyum 57 kiloyum m beden iyi oluyor. Doğuma kadar götürür baya payı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…