Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuzum ben de bademyagi kullanicaktim tuylendirme riski varmış diye vazgeçtim.Trendyoldan bio oil aldım.Henuz catlamadim ama baktım herkes kullanio ben de kullanım dedim
Bende bio oil kullanyrum sürdüğüm yerlerde sorun yok sürmedğim yerlerim perişan. Bacaklarım bel tarafım mor mor

Buralarda ol olur mu? Ben bugün yarın çanta hazırlayacam. Çantamı da fotoğraflı filan paylaşırım diye düşünüyorum. O ara da elimdeki tüm kıyafetleri sayar atarım buraya son bir fikir olsun diye.

merve kız sen maşallah tecrübeli anne gibisin sana sorim.40 i çıkana kadar 3 takım hastane çıkışıyla geçirsek de sonra 3-6 aya geçsek nasıl olur?Bı de 6-9 aylıkları kullanmaya kaç aylıkken başlayabilir kuzum?

Bana anam hazırla dedi ya bi kaç gün önce tamamlamam lazım.bir an önce. Ulu sözü dinlemeyen ulur derler.

Hep bunlar hamilelikten. Kim derdi o asi ergen bu kadar uslu soz dinler bi şeye dönüşecek.
ah bu hormonlar, peki bendeki rahatlığı napıcaz bacım pazartesi 28 haftalık olucaz daha ortada birşeyimiz yok bebe doğunca alırım artık

Kuzum ben de bademyagi kullanicaktim tuylendirme riski varmış diye vazgeçtim.Trendyoldan bio oil aldım.Henuz catlamadim ama baktım herkes kullanio ben de kullanım dedim
Doğumdan sonra bile çatlayan varmis son hafta bile çaylayan varmış önlem almakya fayda var. Bi de ben hiç kilo almayıp aşıri göbek yapınca korkuyorum.

aaa kız hiç duymadım tüylendirme yaptığını ama ben üşengeç biri olduğum için zaten düzenli kullanmıyorum bazen 15 gün kullanmadığım oluyor daha şişenin yarısına bile gelmedim 12 haftadan beri kullanıyorum sen düşün

Bu çocuğun kırkına kadar sadece 3 takımı mı var? 6-9a 3 aylıkken başlar ortlama maks.

Doğumdan sonra bile çatlayan varmis son hafta bile çaylayan varmış önlem almakya fayda var. Bi de ben hiç kilo almayıp aşıri göbek yapınca korkuyorum.
ben kiloda alıyorum oh sefam olsun yanlız 6 ayı bitirmemize rağmen göbeğim çok büyümedi benim, herkes nasıl 6 ayın bitti göbeğin yok hiç diyor

Bu beden değişimleri bebeğin kilo alımıyla değişiyor 40 çıkana kadar yeter hastane çıkışları. 3-6 aya geçilir He minyon olur 0-3 ay da kalır bebe

Ayyyy korktum.Ben de hiç kilo almadım sadece göbeğim var.Hala taytlarimi falan giyiyorum hatta bugün doktorda hamile gibi görünmeyen tek hamile bendim walaaltım da biker tayt,üstümde oversize sweat,parasut montumay Merve catlamayimmm yaaaa

Bu çocuğun kırkına kadar sadece 3 takımı mı var? 6-9a 3 aylıkken başlar ortlama maks.
Ayyy birazdan uyku tulumu almaya gidioruz.Alim bari 6-9 aylık bı kaç tane kalanını da internetten sipariş veririm artık.

Çatlama yavrum ben de çatlamam inş. Simdilik her şey pürüzsüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…