Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar böyle bir bebek arabası markası duydunuz mu? Puseti çıkıyor. Kullanışlı gibi geldi bana. 1.300 bin TL

Eklentiler

• 20210926_173310.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 98
Arkadaşlar böyle bir bebek arabası markası duydunuz mu? Puseti çıkıyor. Kullanışlı gibi geldi bana. 1.300 bin TL
Duymadım da canlı incelemede beğenmen önemli. Malzemesi sağlam duruyor mu? Ben kabin tipleri hariç hiç sevemiyorum beğenemiyorum.

Duymadım da canlı incelemede beğenmen önemli. Malzemesi sağlam duruyor mu? Ben kabin tipleri hariç hiç sevemiyorum beğenemiyorum.
Malzemesi çok kaliteli gibi değildi Mervecim. Plastik plastik duruyordu. Satıcı kadın baston tiplerinin ilk aylarda çok kullanışlı olmadığını söyledi ama herhalde bebeğimizi aşıları dışında çıkaramayız hemen. Kışa denk gelecek.

Malzemesi sağlam gelmediyse hiç ilgilenme o zaman. Tam yatabilenler uygun kabin tipinde de ki hepsi yatabiliyor biliyorum. Zaten canlı incelersen sen daha iyi anlarsın bu satıcıları bi yere kadar dinlemek lazım. Yani ben puset illa bebek arabasına takılsın mantığına pek uyamıyorum. Puset arabada sabit kalsın. Bagajdan cok daha pratik ve hafif bebek arabanı hemen aç kullan bana daha mantıklı geliyo. Travel sistemler çok hantal. Ama evet çok gösterişli havalı modeller var. En iyisi sen tak çıkar aç kapa filan yapcan. Ve çocuk kucağında gibi düşünmeyi hiç unutmayarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…