Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bnm koca YouTube da yemek videosu izliyor canım çekti gidelim diyor izlerken fe açıyor sen hamilesin izleme diyor
Enteresan olan şu bnm cnm çekmiyor onun canı çekşyor iyi ki bn koca o kadın değilmiş 🤣🤣🤣 vay kocasının haline 🤣🤣🤣
Valla bunlar bizden daha hamile😂😂😂ben heryerime yastik koyuyorm o da koyuyo

Valla bunlar bizden daha hamile😂😂😂ben heryerime yastik koyuyorm o da koyuyo
White benimkisi benle beraber kilo aldı. İlk 3 ay ben uykudan gözümü açamıyorum, o da içerde uyuyor. Benim bir yerim ağrısı 5 dakika geçmiyor muhakkak onun da bir yeri ağrıyor. Bir şey olunca da "Ben hamile kocasıyım" diyor. 5. Tüp bebek denememizden sonra gebe kalınca biraz görmemiş bir şey oldu. 🙂
Bebeğin çantasını da kendine göre aldı. Nasılsa ben taşıcam diyor. Ayılı, cicili bicili alacaktım. Onu taşımaz diye sade aldık. 🙂

Eklentiler

• 20210919_145704.jpg
    20210919_145704.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 92
White benimkisi benle beraber kilo aldı. İlk 3 ay ben uykudan gözümü açamıyorum, o da içerde uyuyor. Benim bir yerim ağrısı 5 dakika geçmiyor muhakkak onun da bir yeri ağrıyor. Bir şey olunca da "Ben hamile kocasıyım" diyor. 5. Tüp bebek denememizden sonra gebe kalınca biraz görmemiş bir şey oldu. 🙂
Bebeğin çantasını da kendine göre aldı. Nasılsa ben taşıcam diyor. Ayılı, cicili bicili alacaktım. Onu taşımaz diye sade aldık. 🙂
Eee o zmn hakkıdır 🙈 taşımak taşısın beraber verirsiniz artık kiloları da 🤣

Eee o zmn hakkıdır 🙈 taşımak taşısın beraber verirsiniz artık kiloları da 🤣
Evet bitter. Hevesini alsın. Şu an çok yardım edecek gibi ama bakalım. 🤔 Benim eşim babasız büyümüş. Anne-babası o 3 yaşındayken boşanmış. Kendi yaşayamadıklarını çocuğuyla yaşamak istiyor. İnşAllah nasip olur.

Evet bitter. Hevesini alsın. Şu an çok yardım edecek gibi ama bakalım. 🤔 Benim eşim babasız büyümüş. Anne-babası o 3 yaşındayken boşanmış. Kendi yaşayamadıklarını çocuğuyla yaşamak istiyor. İnşAllah nasip olur.
İnşallah istediği gibi Yaşar

X