Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
hanımlar doğum sonrası için korse düşünüyor musunuz tavsiyeniz var mı? apandist ameliyatımdan sonra çok faydası olmuştu sıkı tuttuğu için hareketlerimi kolaylaştırmıştı şimdi karar veremedim

Kullanilisini da cekebilirsin

Ilkinde kullanmamistim ama tavsiyelere acigim kullanmak isterm

Doktora soracağım doğru zaman ne zaman diye. Müsaade ettiğinde de hasyünün klasik yün korselerinden takacağım. Sonbahar kış olunca da çok zor olmaz diye umut ediyorum.

Az önce ilk defa bebeme bi şey aldım. Sağlık, bpa, paraben bilmem nesine Bakmadan, hatıra olsun diye %90 erkek anası olacakmışım kızlar Eki Görüntüle 2918950

Ben de babasına haber vermek için emzik almıştım ilk :) ucuzdan başladım bakalım beğenmezse öyle avent geçeceğim. Emzik hem çok değiştirilmesi hem de çok çabuk kaybolan bir şey diye pahalıya cesaret etmedim:)

Dogunca her turlu deneriz yeterki tutsun diye ben oyle yapmstm

Ben de indirimden aldım 10 TL’ye Allah kullanmayı nasip eylesin inşallah

Sterimar deniz suyu düşünüyorum, aspiratöre gerek kalmıyormuş
Ama bazen bebislerin burnunun icinde kurumus sumukleri kalabiliyoronlari da almak gerek, bu su onlara cozum mu acaba?
Owli korse kullanmis arkadasim dogumun hemen ertesi gunu doktorunun tavsiyesiyle. Cok memnun kalmis. Ben de ondan alayim diyorum ama dikisler zaten acimaz mi ustune simsiki bide korse gelince daha da dayanilmaz olur gibi geliyor

Ben owliyi inceledim yukarda bitiyor dikişlere gelmiyor ve acıtmıyor, yukarıyı da toparladığı için hem daha az ağrı sızı da oluyormuş kullananlardan duyduğum kadarıyla, ben de owli alacağım doktorumun söylediği zaman

Acaba dikislere gelmesi mi iyi gelmemesi miarkadas apandist ameliyatinda nasil kullanmis acabasi rubil

İlk oğlumda avent kullanmıştım
4cü gün verdim hemen tutmuştu
O zaman dolar düşüktü aliekspresten bi sürü almıştım
Hatta Türkiye’de yoktu uzun bir süre satış bile yapmıştım

O dönemden kalma 4 paket kalmış ama pembe
Benim dünyaya gelecek çocuk erkek
Çok önemsemiyorum yeterki tutsun

Neredeyse 40 sayfa okudum bu aralar kızım rahatsız okuyamamistim
Emzik bencede en ucuzunu deneyin tutacağı varsa tutuyor tuzmazsa altında olsa iii ohhh
Burun aspiratoru çok kurtarıcı biz kızıma kullanmistik damar çatlağı felan olmadı öyle çocuktan çocuğa fark eder belki
Lahusa pijaması alacaksaniz normal bedeninizi alın derim çünkü çok bol oluyor onlar dikimleri farklı ama görüp almakta fayda var Lcw den dün aldım bir beden büyük aldım kalıbı dar geldi gözüme (Lcw dé indirim vardı pijamalarda)
Buhar makinasına gelince kreş caginda çok gerekli oluyor bagisikliklari güçlü olmadığı için sürekli hasta olacaklar evde lazım olacak makina
Coldmix çok çok etkili ama alerjik değilseniz kızıma hasta olduğunda kullanıyorumfakat beni acayip tikiyor nefes alamıyorum...aklıma gelenler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…