Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hiç takma aklına bile getirme
Bebişin stressiz olsun
Tecrübeyle söylüyorum annenin gebelikte yaşadıkları bebekte dopunca büyüyünce ortaya çıkıyor sonra diyorsun aynı hamilelikte ki bn akla geldikçe geliyor unut

Görmeyince rahatım , hamileliğim zor geçtiğinden annemgilde kalyrum çok şükür rahatım teşekkür ederim tavsiyeler için

Yaaaa C Calcifer immm cansın cannnnn.İyiki varsın tecrübelerinden deli gibi faydalanıyorum.Coook teşekkür ederim bitanemçok çok çok

Yaaaa C Calcifer immm cansın cannnnn.İyiki varsın tecrübelerinden deli gibi faydalanıyorum.Coook teşekkür ederim bitanemçok çok çok
Rica ederim ne demek Ben bu yataktan inanılmaz memnun kaldım. 3 yaşına kadar çok rahat kullandık. Artık odasına geçtiği için kaldırdım

Kızlar sleepy 2-5kg olanı mı aldınız 3-6 olanı mı yenidoğan için 2-5kg olan 192 adet alsam kullanılır heralde ziyan olmaz dimi

Kızlar sleepy 2-5kg olanı mı aldınız 3-6 olanı mı yenidoğan için 2-5kg olan 192 adet alsam kullanılır heralde ziyan olmaz dimi
Bio natural değilse 2 numarasını tercih etmenizi öneririm. Kalıpları küçükmüş bnde 2 numara aldım yorumlarda da çok küçük demişlerdi

Bio natural değilse 2 numarasını tercih etmenizi öneririm. Kalıpları küçükmüş bnde 2 numara aldım yorumlarda da çok küçük demişlerdi
Bio natural alacağım kalıbı mı büyük onun acaba ?
Bebişin kilosu nasıl bnce 3-6 al 3kg bi le doğsa olur yani
Şuan imzada yazanla aynı ilerliyor ama gebelik şekeri çıktı çok küçük doğacağını sanmam ana baba iriyiz

Şuan imzada yazanla aynı ilerliyor ama gebelik şekeri çıktı çok küçük doğacağını sanmam ana baba iriyiz
Bio naturalı kalıpları bi tık büyük kuzenim kullanıyor o öyle söyler hep ama bilemdm şmdi ama herhalukarda 3 6 yani 2 numara mantklı gbi ama yorumlardan kesin karar verseniz daha iyi gbi. Ben indirimden 3 numara aldım küçükleri almştm daha önce

2 alayım bence de ne kadar büyük olabilir ki teşekkür ederim

Sen 3-6 yazan dan al küçük gelirse sen kullanırsın kalıbı küçük yazmışlar

Hepsi çok tatlı güzel güzel oynasın aynı amigurumiyi bende yapıyorum ama daha bitmedi minicik seyi örmek zormuş normal kazak falan olsa yardırırsında bu minik minik bi ara verdim bidaha dönemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…