Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ben de hala kusuyorum.
Hala bir çok şeyi yiyemiyorum.
Bir elimde serum lavoba başında kusuyordum ağzıma lokma alamadan ancak safra çıkıyordu.
Şimdilerde de yediğim ne varsa çıkıyor.
Aynı şekilde tiksinmeden yaşamayı, istediğim şeyi yiyebilmeyi öyle çok özledim ki.

Biz şanssız azınlık kesimiz sanırımbizim gibisini ne duydum ne gördüm.Hekes 3 aydan sonra rahatlıo.Anladim ki biz sonuna kadar surunmece

Ben bunu anlamadım ya. Bi videosunu filan izlemem lazım.
izle canım baya kullanışlı ileri geri ve sağa sola sallanıyor altındaki sepeti baya geniş bir sürü döküntü topar bebeğin ıslak mendilini bezini falan koyabilirsin komple yatar pozisyone ve oturur pozisyona geçiyor, kız kardeşime almıştık doğum yapınca hala kullanıyor baya kullanışlı birşey

Selam yine ben. Korbell çöp kovası yazıldı mı bilmiyorum çok memnunum iyi ki almışım çok pratik. Bir de çocuğu sallanmaya alıştırdığım için çok pişmanım
Oyun halısı/oyun matı mutlaka edinin. Yerlerde yuvarlansın çabuk gelişiyorlar öyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…