Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar e bebekten bir seyler almıştım simdi geldi. Battaniye 100 lira ustune 20 liraya düşüyor dışı muslin ici elyaf dolgu gibi yumuşacık cok hoşuma gitti. Evde giymek için de şunları aldım. Çok uygun ve cok kaliteli geldi. Triko yüzde yüz pamuk.

Eklentiler

• 20210916_142940.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_20210916-144203_Samsung Internet.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20210916-144141_Samsung Internet.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 71
Voov fiyatlar muhteşem.

Ben de bez almadım daha wala.Bi de hiç hamile kıyafeti de almadımsadece külot aldım rahat edebilmek için.

Ne güzel ya ben hemen pantolon aldım.
Zırt diye göbeğim çıktı
Kaç kilo aldın şuana kadar ?
Kuzum ben hiç kilo almadım.Hala gebelik öncesi kilomdayim ama göbeğim var tabiki.Gebelikten önce de giydiğim likralı esnek elbiselerim vardı bı kaç tane daha aldım Zara'dan o tarz elbiseler.Yetti bana.

Kuzum ben hiç kilo almadım.Hala gebelik öncesi kilomdayim ama göbeğim var tabiki.Gebelikten önce de giydiğim likralı esnek elbiselerim vardı bı kaç tane daha aldım Zara'dan o tarz elbiseler.Yetti bana.

Kaç haftalık oldunuz peki ?
Ben 10+6 yım şuan 4 kilo almışım.
Zaten sınırdaydım şimdi göbeğim oluverdi.

Normal pantolon giyemiyorum diye gittim aldım :/

Kaç haftalık oldunuz peki ?
Ben 10+6 yım şuan 4 kilo almışım.
Zaten sınırdaydım şimdi göbeğim oluverdi.

Normal pantolon giyemiyorum diye gittim aldım :/
31.haftamdayim.Sizin haftanizdayken ölümüne kusmalarim vardı.25.hafta civarı seyreldi kusmalarim.

31.haftamdayim.Sizin haftanizdayken ölümüne kusmalarim vardı.25.hafta civarı seyreldi kusmalarim.

Benim normalde de kilo almaya çok yatkın vücudum işte şimdi de salınca hop gidiyor.
Aslında tatlı vs yemiyorum ama ara ara mide bulantım oluyor.
Onu yaşamamak için sürekli ağzıma bir şeyler atıyorum.
Çubuk kraker, naneli şeker falan tüketiyorum çünkü aniden bulantım oluyor.
Pek dert etmemeye çalışıyorum ama böyle kilo almayanları duyunca cidden tebrik ederim büyük başarı

İnanın o kusmalari yaşamaktansa kilo almayı bin defa tercih ederdim.Hayatim kabusa donmustu yataktan kalkamiodum.Klozetin başında hüngür hüngür agliodum.Allahim kimseye yaşatmasın.Suanda da midem muhteşem değil.Ara ara hala kusuyorum tiksintilerim devam edio.Ama şükürler olsun o zamanlardan bin kat iyiyim.Ama yemek yemeyi çok özledim.

Evet kusma halleri çok zor.
Sabahları kalkınca bulantı yaşıyorum bende ama şükür bir şeyler yiyince hemen geçiyor.
Annelik zor ama bir o kadar da güzel

Kilo bu bende takmıyorum yeter ki sağlıklı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…