Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Yaaa bu da çok güzelmiş :)

Merve e bebekte 1800 e Kanz d go diye bı model var biz çok beğendik bı bak istersen kuşum
Ben c-go ya baktım kabin tipi ya cok hoşuma gitti. Bence sen de ona da bak hem renkleri muhteşem. Sen seversin. Puset de ekstradan daha iyi bi oto koltuğu olarak alıp arabada sabit kullanırsın bence.

Gerek Varmı alt için özel çamaşıra bn ilkinde almamıştım normal bedenimin bi büyüğünü hamileyken aldım öyle giyiyorum doğumda da bunları giyerim diyorum
ben yüksek bellerle rahat edemiyorum yaw. hala normal slip giyiyorum. göbeğin altında kalınca daha rahat oluyor sanki. ilkinde de almamıştım. sezaryen olmama rağmen normal çamaşır giydim dikişlerim falan hiç rahatsız olmadı. yüksek bel çamaşır giyince sanki boğazlıyolar gibi daralıyorum

Bnde doğruyu söylemek gerekirse yanlış sipariş vermişim mecburen giyiyorum slip de rahat Bnde ilk doğumda normal giymiştim Yüksek beli de aşagıya indiriyorum slip gibi kullanıyorum

Bildirim gelmediği için geriye dönük 150 sayfa okudum, tavsiyeler için teşekkürler. Bebelere aldıklarınızı güle güle kullanın inş ben kıyafet almadım arkadaşlarım bebeklerinden kalanı verdi, annem bir kaç tulum aldı, ben de hastane çıkışı yaptırıcam şu isimlilerden. Katlanır küveti bim indirimden aldık. Oyuncak aldım indirim yakaladıklarımdan ve ikinci el dolaptan. Bir de bebek arabamız var , onun dışında her şey duruyor bu 2 ayda alacağız inş. Bebek arabamızı 3 bine pazarlık peşin verip aldık fatihte normal bi dükkandan. Araba kabin boy fakat puseti de takılıyor ayrı şekilde. Tanıtım videosu ekliyorum çünkü eski modeli üstüne takılıyor puseti, bu yeni model pierre cardin karma 2021

Çok güzelmiş bende böyle bir şey istiyorum kesinlikle.

Arkadaşlar önceki sayfalarda bahsedildi mı bilmiyorum. Dün annem dedi ki "Bebeği kesinlikle kendi yatağında yatırma!" Babannem bir çocuğunu bu sebeple kaybetmiş. Uyku esnasında üzerine yatmış. İkincisi "Bebek yorganı kesinlikle kullanma!" Bebek için ağır geliyormuş, altında kalıyormuş ve boğuluyormuş.
Annem 3 çocuk, 3 torun büyüttü. Vardır bir bildiği diye size yazayım dedim.

Kızlar benim şuan için normal doğum gorunuo inşallah değişmez.Normal doğum çok mu kanamalı bişey kanicak miyim sürekliben de depend yeterli diye düşündüm.Extra bişi hiç düşünmedim.
Normal doğum sezeryandan biraz daha fazla kanamalı oluyormuş, ben ilk duyduğumda şaşırmıştım tam tersi olur diye düşünüyordum.Ama kanama miktarı kişiden kişiye göre değişiyormuş,çok kanayan da az kanayan da oluyormuş

Canım bu dediklerin tabi doğru bu yüzden anne yani kesinlikle kullanılmalı yahut yatağa alma gibi bir durum olmamalı bebeği , yorgana gelince çok kalın olmadığı takdirde ince yaptırabilir yahut alabilir alabirsin .,

Ahan da aynı ben

Evet Baharcım. Bizde yeni yeni başladık hazırlıklara. Battaniye alacağız dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…