Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Herkes depend alacak cirtlı bez mi olsun diyosun ekstradan
benim çevremde bir sürü kişi dependi kullanmadı hastanede,sonra da kanama azaldı ped kullanmaya devam ettiler evde, ben depend almayacağım, bence gerek yok hastanede hasta bezi ve pedler sonrasında da külot ve lohusa pedi yetecek gibi

Lohusa pedi nasıl oluyo

Dayanamayanlarda bugün

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-14-11-47-42-149_com.android.chrome.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2021-09-14-11-47-23-271_com.android.chrome.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2021-09-14-11-47-16-638_com.android.chrome.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2021-09-14-11-47-06-347_com.android.chrome.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 54
Hiç düşünmemiştimMinyonlar kullanabilir ben minyon değilim Bir de ben büyük boy bez almadım sadece1 ve 2 aldım, cildine iyi gelmezse çöp olmasın diye
Minyonum ben neyse ki huh Ama lohusa pedinden de küçük degildir yav. Neyse ben depend alacam 1 paket gerisine lohusa pedi değil de bez kullanırım pedlerden devam.

Kızlar benim şuan için normal doğum gorunuo inşallah değişmez.Normal doğum çok mu kanamalı bişey kanicak miyim sürekliben de depend yeterli diye düşündüm.Extra bişi hiç düşünmedim.
O da kişiden kişiye değişiyo bence. Çok fazla kanayacağımızı düşünmüyorum.

Hepsi cooook tatlı güle güle kullansın kuzucuko citcitlilardan ben de aldım trendyoldan.Asiri aşırı beğendim ama gelince gözüme minicik göründü iade ettimbüyüğü de yoktu.Hala aklım onlarda ama.Cok ciciler

Güzel günlerde kullanın. Ana kucağı işi rüyalarıma girecek benim de sallananlardan istiyorum bakalım girmezse indirime böyle alacam ben de.

Ben de o çıtcıtlılardan alacam çift kat ve kruvaze ya. O içe giydirilen zımbırtıyla uğraşmadan bunu giyer direkt.

Güzel günlerde kullanın. Ana kucağı işi rüyalarıma girecek benim de sallananlardan istiyorum bakalım girmezse indirime böyle alacam ben de.
Merve e bebekte 1800 e Kanz d go diye bı model var biz çok beğendik bı bak istersen kuşum

Merve e bebekte 1800 e Kanz d go diye bı model var biz çok beğendik bı bak istersen kuşum
O kadar verememm cimriliğimi nasıl unuttun

Bunu istiyorum ben ya. Ilk bakarken 450 liraydı. Indirimdeymiş bilemedim ertesi gün alayım dedim bu fiyata çıktı çok da memnun olan var. Hem 1.5 2 yasına gelince de manuelde kendi oturur sallanır diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…