Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar önceki sayfalarda bahsedildi mı bilmiyorum. Dün annem dedi ki "Bebeği kesinlikle kendi yatağında yatırma!" Babannem bir çocuğunu bu sebeple kaybetmiş. Uyku esnasında üzerine yatmış. İkincisi "Bebek yorganı kesinlikle kullanma!" Bebek için ağır geliyormuş, altında kalıyormuş ve boğuluyormuş.
Annem 3 çocuk, 3 torun büyüttü. Vardır bir bildiği diye size yazayım dedim.
Zaten ilk zamanlar sarmalanarak ancak sıcak tutulabilir. Yorganlar 1 yasından önce kullanılamaz bence. Farklı farklı kalınlıklarda battaniyeler alımalı. Ben penye battaniyeyi çok seviyorum. Annem de pazen almış 2 tane kış bebekleri için en ideal bu olacak diye düşünüyorum.

Evet bize de gayet iyi geldi , ayrıca bebek taşıma koltuğu da olduğu için aldık . Arabaya da takılıyormuş . Sağlam da , tavsiye ederim :)

Bende titizlikle araştırıyorum her şeyi ama araba + puset cidden rakam olarak da çok iyi.
Bilmiyorum çok para vermek mantıklı mı daha doğrusu çok para verdiğin üründen aynı performansı alabiliyor musun önemli olan o.
Benim araştırdığım noktalar hep onlar.

Daha hiç bir şey almadım ama ilk alacağım şey sanırsam bebek arabası :)

Arkadaşlar önceki sayfalarda bahsedildi mı bilmiyorum. Dün annem dedi ki "Bebeği kesinlikle kendi yatağında yatırma!" Babannem bir çocuğunu bu sebeple kaybetmiş. Uyku esnasında üzerine yatmış. İkincisi "Bebek yorganı kesinlikle kullanma!" Bebek için ağır geliyormuş, altında kalıyormuş ve boğuluyormuş.
Annem 3 çocuk, 3 torun büyüttü. Vardır bir bildiği diye size yazayım dedim.
Evet uyku sersemliğiyle bile olsa sakın anne yanında yatırmayın emzirip beşiğe
Bn buna çok dikkat ederdim. Annemde demişti bnm eski oturduğum yerde biri öyle vefat etmişti😔
Yorgan 6 ay sonra daha uygun oluyor zaten

Zaten ilk zamanlar sarmalanarak ancak sıcak tutulabilir. Yorganlar 1 yasından önce kullanılamaz bence. Farklı farklı kalınlıklarda battaniyeler alımalı. Ben penye battaniyeyi çok seviyorum. Annem de pazen almış 2 tane kış bebekleri için en ideal bu olacak diye düşünüyorum.
Polar battaniyelerde iş görüyor

Bende titizlikle araştırıyorum her şeyi ama araba + puset cidden rakam olarak da çok iyi.
Bilmiyorum çok para vermek mantıklı mı daha doğrusu çok para verdiğin üründen aynı performansı alabiliyor musun önemli olan o.
Benim araştırdığım noktalar hep onlar.

Daha hiç bir şey almadım ama ilk alacağım şey sanırsam bebek arabası :)

Ben fiyatı uygun olsun istedim çünkü yürümeyi öğrenir öğrenmez hemen kaldırıcam kenara , kullansın bacaklarını istiyorum :)

Dışarıda yürürken görüyorum kocaman 4 ,5 yaşında neredeyse çocukları bebek arabasıyla gezdiriyorlar . Bana garip geliyor bu .

Screenshot_20210914-140918.png

Islak mendil yerine şunlardan almak istiyorum , var mı kullanan daha önce acaba .

Islak mendillerden pek hoşlanmıyorum .

Ben fiyatı uygun olsun istedim çünkü yürümeyi öğrenir öğrenmez hemen kaldırıcam kenara , kullansın bacaklarını istiyorum :)

Dışarıda yürürken görüyorum kocaman 4 ,5 yaşında neredeyse çocukları bebek arabasıyla gezdiriyorlar . Bana garip geliyor bu .

Çok doğru çocuk gelmiş 4-5 yaşına hala araba da geziyor.
Bu dediğinden çok para vermemeyi algılıyorum :halay:

Bunda güzelmiş 🙈

Bunda güzelmiş 🙈
Değil inceledim canlı.

X