Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Nasip, bakalm inşallah tez vakitte bidaha indirime girer biz takip edelim
Aynen nasip bakalım. Ama o indirimden sonra onu bu fiyatıyla alamam. bondigo var ya yine ebebekte en kötü onu alırım. Çok kötü yorum da var ama nasip belki ben begenenlerden olurum.

Aynen nasip bakalım. Ama o indirimden sonra onu bu fiyatıyla alamam. bondigo var ya yine ebebekte en kötü onu alırım. Çok kötü yorum da var ama nasip belki ben begenenlerden olurum.
Onu hiç görmemiştim baktım da iyi gbi ama yorumlar gerçekten çok iç açıcı değil yalnız bu konuştuğumuzunda 2.kademesini sevmedim ben çok öne eğik . Zaten oturmaz diye düşünyrum ama

Onu hiç görmemiştim baktım da iyi gbi ama yorumlar gerçekten çok iç açıcı değil yalnız bu konuştuğumuzunda 2.kademesini sevmedim ben çok öne eğik . Zaten oturmaz diye düşünyrum ama
3 kademe var işte o oturacağı pozisyonda da uslu uslu durup oturacak değil zaten

3 kademe var işte o oturacağı pozisyonda da uslu uslu durup oturacak değil zaten
Bizim beğendiğimiz 2 kademeli ama nasıl anlamdm sallanma anlamında mı 3 dedin acep bilemdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…