Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
BIr de emzik alirim nasipse emzik veririm tutarsa ilk bebisim 3 4 ay tutmamisti uykusuz aglak bebism cok zor battaniyede salladik hep hastaneden itibaren

Reflü yatağı, burun aspiratörü, hazır alt açma örtüsü, süt sağma makinası, aventin göğüs kalkanları (özellikle deliklisi oluşan yaraları kurutuyor), emzirme sütyeni ve emzirme yastığı olmazsa olmazlarımdı bunlar elin ayağın oluyor olmazsa olmazlarımdı benim. Babynest e bir kere bile yatırmadım bence çok gereksiz ve bebeklerde ilk aylarda kusma tehlikesi olduğu için tehlikeli diye düşünüyorum. Biraz büyüyüncede yatmıyorlar zaten. Yani ben de öyle oldu en azından. Elektrikli salıncak aldım asla durmuyor. Yani bazı şeyleri keşke deneme şansımız olsa Ayrıca 8 aydır ev içinde bebek arabasında uyutuyorum ilk 4-5 ay puset takılı şekilde, dönmeye başlayınca da normal halinde kullanılıyor Özellikle evde yalnız bakan anneler için bebeği işleri hallederken arabasında tutmak çok kullanışlı oluyor

Son düzenleme:
Ben de istiyorum. Her yerde de bibs var. En iyisi o mu ki acabaa?
EMzik sans valla ben avent fln almistim tutmamisti baya cesit denedm en son ortodontik silikon yani damaksiz olan modelleri 3 aydan sonra denedgmde tutmustu

en önemlisi alt temizliği icin pamuklu bez sürekli fiyatı artıyor en güzeli ondan stok yap koli şeklinde satılıyor e bebekte benim bebe 3 hafta da bitiriyor o yüzden ben stok yaptım:)) sanada tavsiye ederim şiddetle hemde çok ihtiyacın olucak demedi deme :))))
Sağlıkla kucağına al bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…