Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Evet yüksek. Üstünü örttürmediği ve sürekli kucağında emdiği için düşüremiyorum.
Lcw ninkileri elyaflı diye görmüştüm. %100 pamuk bakıyorum. Sizinki nasıl?
Gofretcim ben doğumdan önce LC waikikinin uyku tulumlarıni almıştım.Cok kaliteliler ve yumusaciklar.Ama dediğim gibi bizim kız giyinmeye komple karşı 😂😂

Herkese günaydınn🥰
Uyku tulumu önerileri almaya geldim

konuda uyku tulumu hiç konuşmamıştık sanki. Doğduğundan beri almadığıma pişman olduğum tek şey sanırım. İnşallah alınca da iyi ki almışım derim😂

Odamız 26 derecede oluyor genelde ama üstünü açma derdi olmasa 23-24 lere düşüreceğim. Petek açıkken aşırı kuru oluyor oda.
Hem yaz hem de kış için önerileriniz neler? Nerelerden aldınız ve memnun musunuz
Oda sicakligi 26 derecelerdeyse Kidzee tulumlar super, biz cok memnunuz

Aynen çıtçıtlı uzun kol ya da kısa kol odanın durumuna göre değişiyor
Şeyy hatta çok ince bir örtü de örtüyorum itiraf edeyim😅🙈 ama ev soğuk 🥶
Benim oğlum dönüp duruyor geceleri, üstünü açınca uyuyor sonra bende uyuyakalıyorum, bi akşam giydirdim uyku tulumu istemedi çıkarttım mecburen

Evet yüksek. Üstünü örttürmediği ve sürekli kucağında emdiği için düşüremiyorum.
Lcw ninkileri elyaflı diye görmüştüm. %100 pamuk bakıyorum. Sizinki nasıl?
İçi elyaf evet ama ic yüzeyindeki astar mi diyim artık ne oluyosa orası yüzde yüz pamuk. Yani bebeğe temas eden her yeri pamuk.

Herkese günaydınn🥰
Uyku tulumu önerileri almaya geldim

konuda uyku tulumu hiç konuşmamıştık sanki. Doğduğundan beri almadığıma pişman olduğum tek şey sanırım. İnşallah alınca da iyi ki almışım derim😂

Odamız 26 derecede oluyor genelde ama üstünü açma derdi olmasa 23-24 lere düşüreceğim. Petek açıkken aşırı kuru oluyor oda.
Hem yaz hem de kış için önerileriniz neler? Nerelerden aldınız ve memnun musunuz
Merhaba🌸
Odamız 23 derece lcw 1.6 tog uyku tulumu kullanıyorum. İçine sadece atlet zıbın giydiriyorum. Daha düşük derecede yatırıyorsam ince pijama giydiriyorum. Yaz için henüz araştırma yapmadım☺️

Evet tabii, biz de 22 derecede 1 tog olanlari kullaniyoruz. Ben ayaklari kapali kullaniyorum, usudubmu diye aklim kalmiyor 😃
Sipairşi verdikten sonra instagram yorumlarını okudum. Bebeğim üşüdü her yeri buz kesildi falan yazanlar olmuş.
Yazınız içimi rahatlattı:) gerçi olmazsa baharda kullanırım ama daha uygun alternatiflere göre iyi olmasını bekliyorum. İnşallah:)

İçine ne giydiriyorsun peki, bende geçen gün 2 tog uyku tulumu aldım ev 22 23 derece ama nete baktım nasıl giydirecem anlayamadım pek
Bizim de o derecelerde oluyor, lcw 1.2 tog tulumlardan kullanıyorum iyi oluyor memnunum. 1 tog da var elimde onu da kullanıyorum pek bir fark yok bence 😃 2,5 tog çok kalın gelir terler

Bizim de o derecelerde oluyor, lcw 1.2 tog tulumlardan kullanıyorum iyi oluyor memnunum. 1 tog da var elimde onu da kullanıyorum pek bir fark yok bence 😃 2,5 tog çok kalın gelir terler
Bendeki 2 tog, bi gece denedim dalamadi uykuya, Bidaha da giydirmedim

Merhabalar tavsiye edebileceğiniz 2 aydan itibaren kullanabileceğim kanguru markası var mıdır.?

Merhabalar tavsiye edebileceğiniz 2 aydan itibaren kullanabileceğim kanguru markası var mıdır.?
Konunun en çok önerileni;
Ergobaby kanguru. Yeni doğan aparatlı alabilirsiniz.
Dolapta temiz 2. Elleri var.
Çoğumuz 360 olanı aldık. Ama sağlıklı olan anneye dönük olduğu için ben artık dışa dönük kullanmıyorum. Bebeğim tam 1 yaşını dolduruyor 2 gün sonra. Hala her dışarı çıkınca kullanıyoruz. Bebek arabasını çok daha az kullanıyoruz

Çoğumuz 360 olanı aldık. Ama sağlıklı olan anneye dönük olduğu için ben artık dışa dönük kullanmıyorum. Bebeğim tam 1 yaşını dolduruyor 2 gün sonra. Hala her dışarı çıkınca kullanıyoruz. Bebek arabasını çok daha az kullanıyoruz
Teşekkürler 🌸 ergobaby tula modeli direkt yenidoğana uygun. Belki onu alırım.

Kanguruda bebek içeri dönükken sadece anneyi görüyor değil mi? Sağdan soldan çevreyi görme şansı var mı?

X