Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hepsiburada da gece 12ye kadar bebek bezleri ve ıslak mendiller dahil çoğu üründe 100₺ üzerine Net15 koduyla %15 indirim oluyor
Prima premium care 4 numara 126lı 2 paket bezin tanesi 3,13e gelmiş oldu

Merhaba, bebegime oto koltugu bakiyorum 360 derece dönmesi cok gerekli bir ozellik mi? Gözüm besafelerde ama 360 derece ozelligi eklenince fiyat epey ucuyor
Bence en önemli özelliklerden biri 360 derece dönmesi. Aşırı rahatlık. Biz çok fazla yolculuk ediyoruz. Dönmese nasıl geçerdi hayal edemiyorum.
Besafeler sanırım daha yüksek. O açıdan tercih edilebilir. Bizim aldığımız da yeni doğan aparatıyla yüksekte oluyor ama ilk kez dün çıkartıp yolculuk yaptık. Bebeğim içinde kayboldu Gece uyusundaydı tepkisini göremedim ama. Gerçekten görüş mesafesi nasıl olacak gündüz yolculuk yapınca göreceğim.
Bizimkisi de şu;
Dualfix I-Sıze 0-18 Kg Oto Koltuðu
Britax-Römer Dualfix I-Sıze 0-18 Kg Oto Koltuðu - ebebek

Yalnız ara sıra indirme giriyor. 6 ya kadar düştüğünü görüp bekleseymişim keşke demiştim. Aceleniz yoksa koltuk için indirimleri takip edebilirsiniz.

Hepsiburada da gece 12ye kadar bebek bezleri ve ıslak mendiller dahil çoğu üründe 100₺ üzerine Net15 koduyla %15 indirim oluyor
Prima premium care 4 numara 126lı 2 paket bezin tanesi 3,13e gelmiş oldu
Prima süper fiyata geliyormuş Bakayım ben de
Teşekkürler

Cok tesekkur ederim sizinki de cok guzel ona da bakayim benkasim indirimlerini bekleyecegim galiba az kaldı o zamana kadar magaza gezip karar vermeyi dusunuyorum

Bizim aracımız Nissan Juke canım.Donme konusunda hicbi sorun yaşamadım.E bebekte sorabilirsin hatchback araçta kullanım durumunu.Tek elimle bebek kucakta ceviriorum bindirirken.Şuan arabadayiz karşımda oturuoetrafı gayet güzel izlio.Yuzu genelde bana dönük kullanıyoruz biz.Hem etrafı izlio,hem beni goruo

Emzik mutlaka kullanın gece boğulma riskini engelliyor ilk 6 ay çok önemli heleki ilk çocuksa belli olmaz uyuya kalsanız en azından ufak tefek kusmlalarını surekli emdiği için onu kusunca yutuyor boğulma riskini azaltıyor ama yinede tabu emzik var deyip güvenmeyin mutlaka yan yatırın birdr asla yastık kullanmayın 2 yasına kadar birde 40 ı çıkana kadar ne kadar çok emzirirseniz o kadar güzel gelisir ilk 40 gün iyi beslenen çocuk hem güzel kilo alıyor güzel gelisiyor sonrasıda çok iyi oluyor meme reddi yasayabilirsin bebekte ama asla pes etme emin ol sonunda emmeyi kabullenecek bazı bebeklerde oluyor benim 2. Çocuğumda oldu ve hiç pes etmedim basardım 5 ay ugrastım meme reddiyle

Birde kundak yapmayın kalça çıkığı oluyor çocukta

Ben joie i spin 360 kullanıyorum. Bu koltuktan bahsediyorsunuz sanırım. Bizim de arabamız hatcback. Ön koltuğu öne çektik biraz. Sığdı ama öyle geniş geniş olmadı.Yine de dönmesinde sıkıntı yok. Ben koltuktan çok memnunum. 360 olması çok konfor sağlıyor. Bindirirken, yolculuk sırasında vs. Bebeğim de çok seviyor onda oturmayı. Etrafı görebiliyor rahat. Tavsiye ederim.

Cok tesekkur ederim insallah bizimki de sever oturur kurtlu biraz etrafı izleyebklmesine cok sevindim obur turlu sıkılır cunku. Galiba joieye dogru kayiyorum butun özellikleri istediğim gibi
Evet ondan bahsediyordum cok tesekkur ederim dönmesinde bir sorun olmadigina cok sevindim buyuk ihtimalle joie alacagim insallah benim bebegim de sever oturmayi

Bizim vw tiguan da takılı şu an ve çok rahat dönüyor. Ama küçükte döner mi emin değilim. Geniş bir koltuk çünkü. Arabayı kullanacsk kişinin koltuk mesafesi de önemli. Ama mutlaka yorumlarda falan vardır küçük gelen oldysa yazmıştır. Ebebekteki görevli de bilir. Belki deneme bile yaptırabilirler.

Gündüz de yeni doğan aparatını çıkardığım haliyle çok rahat etti ama yukarı doğru bakar moddaydı:) Şu an kilosu yaklaşık 9,5 kg ve boyu 74 cm falandır

Kizlar astronot tulum önerisi olan var mı?İçi yumos yumos biseye ihtiyacımiz var.H&M online da beğendim ama canlisini görmedim.Fikirlerinizi rica edicem

Kizlar astronot tulum önerisi olan var mı?İçi yumos yumos biseye ihtiyacımiz var.H&M online da beğendim ama canlisini görmedim.Fikirlerinizi rica edicem
Ben geçen kış hm den almıştım, çok güzeldi yumuşacıktı ama küçük kaldı. Artık normal montla devam ederiz. Ayaklanan bebeğe o tarz şeyler giydirmek çin işkencesi

Artık giydirebileceğimizi zannetmiyorum öyle şeyler pantolon giydirebilirsem şükrediyorum tam bir kabus normal mont aldım H&M’den, çokkkkk tatlı, kalıplar biraz küçük montta

Bebeğimize ne almalıyız topiği burası ama yine de sorayım :) Korse konusunda yardıma ihtiyacım var. Evde normal giyilebilir bir korsem var. Görüntüsü aşağıdaki görsel gibi. Doğum sonrası o iş görür mü yoksa hamile korsesi almak toparlamak açısından daha mı iyi olur? Siz nasıl korse tercih ettiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…