Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba, bebegime oto koltugu bakiyorum 360 derece dönmesi cok gerekli bir ozellik mi? Gözüm besafelerde ama 360 derece ozelligi eklenince fiyat epey ucuyor 😬
360 bence çok gerekli.Joie i spin 360 tavsiye ederim.Muhtesem bi oto koltuğu.ADAC puani en yüksek oto koltuğu şuanda bu.E bebekte indirime girmiş.Mutlaka gozatin😊

Eklentiler

• Screenshot_2022-10-09-21-19-04-157_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-09-21-19-04-157_com.android.chrome.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 57
Bitterimmmmm canimmmmm.İyiyim bitanem.İs,ev,bebek wala üstümden buldozer gecio gibiyim😂😂😂sen napiosun kuzum bebiş nasıl,oğlun nasıl?Yuruyo senin fallik takip ediorum❤️😍😍😍😍
Ellerinden öperler 🙊 😍
Abimiz iyi ergenusluk başlıyor gibi bi değişik kafalar 😂😂
Bebişde iyi hiç durmuyor yürüyor ya fıt fıt heryerde
Bu kız herşeyi erkenden yapıyor tüketti bişey kalmadı kucakta bebek aranasında zapt etmek çok zor bırakın gidicem diyor 😂
Abi’ye diyorum kızı oyala yemek yapim bi bakıyorum benden önce mutfakta 😂😂😘
Pera napıyor varmı yürüme çalışmaları ek gıdanız nasıl gidiyor bizim karman Çorman 😅

Çok teşekkür ederim için cevaplar için☺️ Yaklaşık 50 ltlik bir küvet seçip aldım. Giderliden yana kullandım tercihimi. File de alacağım.
File muhtemelen çok rahat olacaktır ama Ayşe Öner in kitabında file kullanmayın bebek suyun içinde olduğunu hissedip rahatlasın gibi bir şey okumuştum , sanırım ben file kullanmayacağım umarım bi sorun çıkmaz

File muhtemelen çok rahat olacaktır ama Ayşe Öner in kitabında file kullanmayın bebek suyun içinde olduğunu hissedip rahatlasın gibi bir şey okumuştum , sanırım ben file kullanmayacağım umarım bi sorun çıkmaz
2 çocuğumuda filesiz yıkadım kışın file iyi olmuyor su sürekli temas eserse üşümez fileyle yukarda kalıyor üşüyebilir
Klasik üsul kirli çamaşırlarını altına serip elinle sürekli su dökünce hiç üşümüyor

Ellerinden öperler 🙊 😍
Abimiz iyi ergenusluk başlıyor gibi bi değişik kafalar 😂😂
Bebişde iyi hiç durmuyor yürüyor ya fıt fıt heryerde
Bu kız herşeyi erkenden yapıyor tüketti bişey kalmadı kucakta bebek aranasında zapt etmek çok zor bırakın gidicem diyor 😂
Abi’ye diyorum kızı oyala yemek yapim bi bakıyorum benden önce mutfakta 😂😂😘
Pera napıyor varmı yürüme çalışmaları ek gıdanız nasıl gidiyor bizim karman Çorman 😅
Oyyy Miniş kuşlar yaaaaa❤️😍😍😍Pera da iyi kuzum.Benden pek hazzetmio ama😂😂😂babasına fena halde takık ve yapışık.Ben ucustayken o bakiyo ya fena bağlandı babaya.Uykusu,yemeği hepsi babasinda.Ben uçuştan gelince goruorum o kadar😁😁bana ayar oluo 😂bitterim daha yurumuo ama 24 saat bi yere tutunup adimlama antremaninda.İn kalk in kalk😂😂😂ek gıdaya 15 gündür burun kiviriyo.Mamaya fena takti.Wala 3 gün surmuo 900 gram Aptamilin bitmesi.Daha da tombik bebek oldu 😂😂😂

Oyyy Miniş kuşlar yaaaaa❤️😍😍😍Pera da iyi kuzum.Benden pek hazzetmio ama😂😂😂babasına fena halde takık ve yapışık.Ben ucustayken o bakiyo ya fena bağlandı babaya.Uykusu,yemeği hepsi babasinda.Ben uçuştan gelince goruorum o kadar😁😁bana ayar oluo 😂bitterim daha yurumuo ama 24 saat bi yere tutunup adimlama antremaninda.İn kalk in kalk😂😂😂ek gıdaya 15 gündür burun kiviriyo.Mamaya fena takti.Wala 3 gün surmuo 900 gram Aptamilin bitmesi.Daha da tombik bebek oldu 😂😂😂
Benimki de bana koala 🐨 gibi yapışık 😂
Atak haftası olabilir geçen hafta bizde tek memeyle geçirdik zamanı
O zmn yakındır yürümesi daha hiç tutmazsınız 😍 cesaretlenip elini mi bırakırsa devamı gelir annesi
Ayaklansın kilo bişi kalmıyor 😆

360 bence çok gerekli.Joie i spin 360 tavsiye ederim.Muhtesem bi oto koltuğu.ADAC puani en yüksek oto koltuğu şuanda bu.E bebekte indirime girmiş.Mutlaka gozatin😊
Cok tesekkur ederim🥰 Onu da begenmistim ama YouTubeda biraz video izledim sallaniyor falan demisler o yuzden emin olamamistim siz oyle bir problem yasadiniz mi?

Cok tesekkur ederim🥰 Onu da begenmistim ama YouTubeda biraz video izledim sallaniyor falan demisler o yuzden emin olamamistim siz oyle bir problem yasadiniz mi?
Hiç yaşamadım canım.Bebegim de çok rahat içinde.E bebekte bı dene istersen.Ben cybex diye tutturmuştum bunu görünce cybex i unuttum😀isofix in yanında yere de sabitleniyo bu koltuk.Baya sağlam şekilde sabit yani😀

Merhabalar , bebegım ocakta doğacak evimiz genel olarak 19-20 derece oluyor diye hatırlıyorum . Hm uyku tulumu aldım 2 tog ama bilemiyorum sizce yeterli olur mu? yine markaların tulumları var polar, kapitone ,triko onlardan da alsam mı ?bebeğim üşür mü?

Merhabalar , bebegım ocakta doğacak evimiz genel olarak 19-20 derece oluyor diye hatırlıyorum . Hm uyku tulumu aldım 2 tog ama bilemiyorum sizce yeterli olur mu? yine markaların tulumları var polar, kapitone ,triko onlardan da alsam mı ?bebeğim üşür mü?
Yeterli olur bn hm almıştım uyku tulumunu evim sıcak terliyor diye giydirmedim doğru düzgün
24-25 derece oluyor bnm ev battaniye yetti

X