Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Valla ben hiç memnun kalmamıştım çocuk aşağıda kalmıştı denediğim zamanlarda
Hahah yok kız benim aşkım bidenem o ama oturduğun şekil de önemli yani koltuğun arkasına falan yastık koyuyorum güzelce yerimi ayarlıyorum onunda alıyorum miss
Tabi şimdi zor sığıyor, boy uzadı baya

Müslin bezi hangi marka alsam acaba , çok değişik fiyatlar ve markalar car
Ben geçen e bebekten (little dreams) indirimden aldım küçüklerden kalite olarak iyi. Bime gelmişti onlardan almıştım kalitesi bi tık kötü onları banyoda kurulamak için kullanıyorum. Trendyoldan aldıklarım (wheeppo) var onların da kalitesi normal

Kız sen buradan mı yazdın bende senin topikte arıyorum. Şuralarda bir yerde bana da cevap yazmıştı diyorum
Evet e bebeğin Müslini benimki de aynı marka
Valla benimde kafa karışıyor sen yazdığında bizim topik mi bura mı e bebeğin bide çift taraflı müslini var kalın o da çok iyi kalitesi

Deneyimli anneler, manuel göğüs pompasında Mochi mi Lansinoh mu? Mochi’ye bebeği emzirirken eş zamanlı diğer memeden sağım yapılabilir yazıyor. Lansinoh’ta olmuyor mu öyle bi şey?
Ben ebebeğin kendi markası olan Manuel pompasını almıştım elektriklide yaptığım sağımdan fazlası oluyordu memnun kaldım

Nefes0858 canım bizdekinin kalibrasyon sorunu varmış.En az 2 derece farklı gösteriodu.Ve her peşpeşe ölçüm birbirinden tamamen farklı cikiodu.Cok yıprattı beni çocuğun ateşi var diyeöyle olmasına rağmen sürekli elimde her saniye ateşini olcuodum çocuğun.En son esim dayanamadi kırdı cihazı

Anladım canım sendeki sıkıntılıymış demekki ben ikisi ilede ölçüm yapıyorum sıkıntı yaşamadım ateşleri çıkmasın kuzularımızın ölçmek zorunda kalmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…