Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba, hastane tipi sagma makinesi kiralayan oldu mu? Marka ve kiralayacak yer onerisi olan var mi?
Gogsum cok fena tikandi, biraz agri da basladi, masajla ve emzirmeyle acamiyorum. Nerden cikti 6 ay sonra 😢😢😢

Müslin bezi hangi marka alsam acaba , çok değişik fiyatlar ve markalar car
Ben Trendyoldan Zeypba, Rose&Blanc,OhlalaKoala,Wheppo aldım canım.Muslin çok seviyorum ve çok kullanıyorum.Bu markalardan çok memnunum.Kaliteleri çok iyi.Dogumdan önce de ağız mendili almıştım yine muslin.Onun da markasi Juniperus.Hepsinden çok memnun kaldım.En son oto koltugumuza muslin kılıf aldım.Onu da Trendyol Nissehome dan aldım.Ondan da inanılmaz memnunum.Bunlarin yanı sıra e bebekten ben de aldım.E bebektekiler de çok kaliteliydi.Ben çift katlı muslin tercih ediyorum.Simdi saçları uzadı kurulayamiyorum ama daha kisayken bebegimin saçlarını muslinle kuruluodum🌸

Kuzu biz 5 buçuk aylıkken enfeksiyondan ateslenip hastanede yattık.Hastanenin ateş olceriyle bizimkinin verdiği sonuçların alakası yoktu.Ben hastanede deliriodum artık.Doktorumuz geldi beni sakinleştirmek için.Uzun uzun anlattı kalibrasyon problemi olduğunu bizdeki cihazda.Onlarinkinin resmini çekip adını aldım.Turkiyede yok onlardaki cihaz.Esimi Almanya'ya yollicam aldırmak için.Ama o gidene kadar beni idare edicek bı cihaz da bulunsun evde dedim.
Bizim bebek doktorumuz daha ilk muayenesinde bir sonraki muayenede evdeki ateş ölçeri getirmemizi istedi. Doğruluğunu kontrol etti. O yüzden içim rahat kullandım hep.

Covid zamanı da hep hastaneyle aynı ölçtü. Ekledim bizdekini

Eklentiler

• 3064884D-36F1-4C8E-A9C2-766C0437ED1A.jpeg
    3064884D-36F1-4C8E-A9C2-766C0437ED1A.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba, hastane tipi sagma makinesi kiralayan oldu mu? Marka ve kiralayacak yer onerisi olan var mi?
Gogsum cok fena tikandi, biraz agri da basladi, masajla ve emzirmeyle acamiyorum. Nerden cikti 6 ay sonra 😢😢😢
Spectra ve medela kullandım. Spectra kullanımı daha rahat geldi. Ama medela daha güçlü olabilir

Ben Trendyoldan Zeypba, Rose&Blanc,OhlalaKoala,Wheppo aldım canım.Muslin çok seviyorum ve çok kullanıyorum.Bu markalardan çok memnunum.Kaliteleri çok iyi.Dogumdan önce de ağız mendili almıştım yine muslin.Onun da markasi Juniperus.Hepsinden çok memnun kaldım.En son oto koltugumuza muslin kılıf aldım.Onu da Trendyol Nissehome dan aldım.Ondan da inanılmaz memnunum.Bunlarin yanı sıra e bebekten ben de aldım.E bebektekiler de çok kaliteliydi.Ben çift katlı muslin tercih ediyorum.Simdi saçları uzadı kurulayamiyorum ama daha kisayken bebegimin saçlarını muslinle kuruluodum🌸
Ayy bu yazdıklarınıza bayıldım . Tam da aradıklarım gerçekten hem model boy . Yumuşaklık soru işaretiydi onda da kullanmışsınız zaten . Çok teşekkürler 🌸🌸

Bizim bebek doktorumuz daha ilk muayenesinde bir sonraki muayenede evdeki ateş ölçeri getirmemizi istedi. Doğruluğunu kontrol etti. O yüzden içim rahat kullandım hep.

Covid zamanı da hep hastaneyle aynı ölçtü. Ekledim bizdekini
Gofretcim teşekkür ediorum🥰buna da bakiorum hemen❤️

Merhaba bebeyatmaz alan var mi gerekli bir sey midir😁
1 aya yaklasti alali herhalde, henuz hic bir espirisini goremedim. Iki bebek de pek sevmiyor 5 dk durursa op basina koy!! Benimkiler kurtlu herhalde bilemiyorum, ben de bosladim tabi...
Dur bu ise iyi bir egileyim bu hafta, belki ben bosladim diyedir 😁

Arkadaşlar bir sorum olacak özellikle öğretmen arkadaşlara. Bebem 7 aylik.Ben ücretsiz izne ayrıldım ama eşimin eş durumu yapabilmesi için görevde olmam gerekiyor. 1 aylığına falan göreve başlasam daha sonra tekrardan ücretsiz izne ayrılabilir miyim.

Arkadaşlar bir sorum olacak özellikle öğretmen arkadaşlara. Bebem 7 aylik.Ben ücretsiz izne ayrıldım ama eşimin eş durumu yapabilmesi için görevde olmam gerekiyor. 1 aylığına falan göreve başlasam daha sonra tekrardan ücretsiz izne ayrılabilir miyim.

Benim de bir sorum var, özellikle bebeği bizimkinden büyük olan güzel annelere 💕 Hangi oyuncaklardan aldınız bebişlerinize ? Haftaya 5 aylık olucak miniğim. Şimdiden birçok oyuncağı var ama ilgisini çekebilecek başka neler alabilirim diye düşünüyorum , tavsiyelere açığım 💕

Benim de bir sorum var, özellikle bebeği bizimkinden büyük olan güzel annelere 💕 Hangi oyuncaklardan aldınız bebişlerinize ? Haftaya 5 aylık olucak miniğim. Şimdiden birçok oyuncağı var ama ilgisini çekebilecek başka neler alabilirim diye düşünüyorum , tavsiyelere açığım 💕
Hisirtili kumaş kitap,içiçe geçen cuplar,et bebek,oyun halısı ve klavyesi var canim.Ama hiçbirinin yüzüne bakmio benimki.Arada kitap okuyim dedim onu da yırttı okumaya fırsat vermeden.Kablolar,benim cep telefonum,TV,klima kumandası daha çok ilgisini cekio:kızgın:

Hisirtili kumaş kitap,içiçe geçen cuplar,et bebek,oyun halısı ve klavyesi var canim.Ama hiçbirinin yüzüne bakmio benimki.Arada kitap okuyim dedim onu da yırttı okumaya fırsat vermeden.Kablolar,benim cep telefonum,TV,klima kumandası daha çok ilgisini cekio:kızgın:
Islak mendil paketi ve boş su şişesi de ilgisini çekiyor mu 🙈 benimkinin favori 2 lisi 😀😀 hışırtılı kitabı da yerken yakaladım geçen gün 🙈😀

Islak mendil paketi ve boş su şişesi de ilgisini çekiyor mu 🙈 benimkinin favori 2 lisi 😀😀 hışırtılı kitabı da yerken yakaladım geçen gün 🙈😀
Ayyyy hem nasıl.Daha pazar günü arabada su şişesiyle oyalandi eve kadar😂😂😂😂altı değişirken de en sevdiği şey Dalin ıslak mendil yemek😂😂😂başka ıslak mendil kullanırsak tadını hemen farkedio😂😂😂

Ben de izne ayrıldım.2 kere bozabiliyorsun diye biliyorum

Hayır bir sıkıntı olmadı. Sadece içinde şeker varmış. O yüzden içime sinmiyor ama bize doçent hematolog vermişti. Kendi çocuk doktoru da onayladı. Değiştiremedik kaldı öyle
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için çoktan başlamamız gerekiyordu bir türlü cesaret edememistim yarın baslayayim bende

X