Bebeğimiz Geldi Teyzeleri

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
Merhaba Canlarım,sizleride merakta bıraktım biliyorum ama inanın çok zor ve sitresli günler geçirdim ve daha yeni yeni kendime gelmeye başladım.
Sizlere hem iyi hemde kötü haberim var maalesef:çok üzgünüm:
Doğum öncesi kardeşimin evini taşıdım ve ben tek başıma ilgilendim herşeyi ile.Sonrasında kardeşimin doğumu gerçekleşti ve ben yine yanındaydım kendimi unuttum,oğlumu unuttum resmen kardeşime canıma adadım kendimi.
16.03.2009 Pazartesi kardeşim saat öğlen 12.00 gibi sezeryana aldılar ve 3.330 gr ağırlığında 51 cm boylu poslu biricik meleğimiz Harun Efe'mizi dünyaya getirdi.
Herşey öyle güzeldiki anlatamam.Kardeşim giderken gülerek gitti çünkü hamileliği çok sıkıntılı geçmişti,tiroid hastası olmasından,bacağındaki damar tıkanlığından her gün iğne yemesinden bıkmıştı artık canım kardeşim benim.
Geldiğinde uyuyordu ama gözünde damlalar vardı,hemen uyandırdık ağlayarak uyandı,annem yanımızdaydı ve ona güç vermeye çalıştık.Sonra meleğimizi Harun Efe'mizi getirdiler:asigim:,çok şeker çok tatlı meleğimiz gelmişti:ecrin_bebek:,annemizi hemen iğneler,kum torbaları derken sakinleştirdik hemen bebeği emzirin dediler.Ağrısı sancısı bir anda gitti ve bebeği emzirmeye başladı,ama yolunda gitmeyen bir şeyler vardı:1no2:,meleğimiz annesini emmiyor hep ağlıyordu,biz yinede emer düşüncesiyle annesinin kucağından almadık ama yok almıyordu memeyi.
Bebek hemşiremiz geldi bebeğimizin topuğundan kan alnıması ve tektikler yapılması gerekiyor dedi ve götürdü topu topu 15 dk kaldı yanımızda,sonra getirmediler merak ettik ve açıkladılar.
Bebeğin ciğerlerinde su varmış atamamışsenağlama,memeyide almayınca kan şekeri yükseliyormuş,senağlamamüşade altında kalacak dediler ve ancak gidişata göre hastaaneden çıkar dediler.
6 gün oldu halen hastahanede meleğimiz,annemiz çok iyi kalktı ayağa ama manevi olarak çöktü canım.
Dün görmeye gittik meleğimizi,süt bıraktık hastahaneye sağıyoruz sütümüzü poşetliyor ve bırakıyoruz.Kıpır kıpırdı ama daha 10 gün daha yatacak diyor doktorumuz maalesef!!
Dualarınızı eksik etmeyin bizlerden ne olur canlarım, bir an evvel sağlığına kavuşsun meleğimiz ve kucağımıza alalım Harun Efe'mizi!!
Rabbim tez zamanda sağlıklı bir şekilde hastahaneden çıktığı günleri görmeyide nasip eder inşallah.:Saruboceq:
Rabbim olmayan herkeze bir an evvel sağlıklı bebekler verir inşallah:Saruboceq:

Son düzenleme:
selamlar
öncelikler gözünüz aaydın olsun diyorum.
anneciğine de allahım en kısa zamanda bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. amin

canım öncelikle gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün yeğeninizii inşallah biran önce iyileşip çıkacak hastaneden Rabbim dermansız dert vermesin harun efemize hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin annesine babasına sizlere bağışlasın onu inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Dualarım Bebekle canımcım..İnşallah tez zamanda çıkar hatahaneden..
Gözün aydın canımcım..Ne tatlıdır o şimdi..Rabbim Analı Babalı büyüsün canım...Ailesine size Bağışlasın canım benim......

Gözünüz aydın öncelikle,Harun Efe hoş geldi dünyamıza :1hug: Rabbim acil şifa versin,üzülmeyin lütfen, geçecektir bu zor zamanlar...Nacizane dualarım Harun Efe ve ailesi için umarım en kısa zamanda güzel haberlerini almak nasip olur a.s.

selamlar
öncelikler gözünüz aaydın olsun diyorum.
anneciğine de allahım en kısa zamanda bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. amin

Allah Razı olsun çok ama çok teşekkürler ediyorum.
Sevinçliyim Harun Efe'miz geldi eli ayağı düzgün:ecrin_bebek:
İçim buruk bizden ayrı olduğu içinsenağlama

Gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün canım.
Ve sağlık sorunlarıda en kısa sürede hallolur o küçücük bedenler okadar dayanıklı okadar kuvvetli oluyorlarki bunuda atlatacak sizi yaramazlıklarıyla peşinden koşturacak allahın izniyleee:))

dularımız meleğimizle merak etme adıvarcım.
çok iyi olucak inşallah. alıcaksınız kucağınıza çok geçmş olsun. öpüyorum ben o yakışıklığı erkeği

Allah Razı olsun canım benim...
Rabbim dermansız rahatsızlıklar vermesin inşallah.

Allah razı olsun barzeyim..
Evet teyzesi çok tatlıydı ama doyamadım bebeğime..
Olsun varsın bebişimiz iyi olsunda,doya doya öpeceğim ileride günler olucak inşallah:Saruboceq:

Teşekkür ederim canım benim,Allah hepinizden razı olsun.
Bir tek benim çektiğim bir kaç resmi var ama hastahaneden çıktıktan sonra eklemeyi uygun gördüm.
Hele bir hastahaneden çıksın bol bol resmini ekleyeceğim meleğimin:ecrin_bebek:

İnşallah :Mehalim inşallahhhhh
O günleride gösterir Rabbim bizlere inşallah:Saruboceq:

dularımız meleğimizle merak etme adıvarcım.
çok iyi olucak inşallah. alıcaksınız kucağınıza çok geçmş olsun. öpüyorum ben o yakışıklığı erkeği

Sel canım benim Allah razı olsun birtanemŞeniz

hamileliğin zorluğunu yeni öğrenmiş biri olarak okurken gözlerim yaşardı boğazım düğümlendi. çok zormuş anne olmak ama bi okadarda güzel. inşallah en kısa zamanda iyileşir harun efe annesi doyasıya kucağına alır bütün bu olanları çektiği acıları unutur..

sizin gibi kardeşi olduğu içinde çok şanslıymış kardeşiniz arkadaşım Allahım bozmasın ve karşılığını kat kat versin sizede ..

gözünüz aydın canım seninde dediğin gibi o melek çabuk iyileşir ve çıkar.geçmiş olsun

hem geçmiş olsun hem gözünüz aydın olsun allahtan ümit kesilmez bebek killu doğmu inş sağlığına kavuşur bi tanıdığımız erken doğum yamıtı bebeği sadece 1 kiloydu dr ölür demiş ama şükür yaşadı arada hastane yatıp çıkıyır

gozunuz aydın ısallah bır an once kavusursunuz saglıcakla harun efeye
allah analı babalı buyutusun

gözünüz aydın güle güle büyütün:ecrin_bebek:a.s.

Teşekkür ederim canım benim.
Şu an beklemekten başka bir şey yapamıyoruz,herşeyin hayırlısı inşallah.
Benim kardeşim o canım,şimdi yanında olmayacağımda ne zaman olucağım ama dimi yerimseniben

gözünüz aydın canım seninde dediğin gibi o melek çabuk iyileşir ve çıkar.geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım benim.
Rabbim hastahane kapılarında bekleyen tüm annelere sabırlar versin inşallah.

Allah razı olsun.Arkadaşının bebeğinede Rabbim uzun ömürler versin inşallah.
gözünüz aydın
bıan önce kavuşumanız dıleğıyle:)
Teşekkür ederim canım,dualarınız için Allah razı olsun
gozunuz aydın ısallah bır an once kavusursunuz saglıcakla harun efeye
allah analı babalı buyutusun
Amin canım amin,teşekkür ederim.
gözünüz aydın güle güle büyütün:ecrin_bebek:a.s.
Teşekkür ederim birtanem,Allah razı olsun

gecmis olsun canım insallah bir an önce iyilesirde evine gelir bebişiniz

Allah annelerle evlatlarını hiç ayırmasın birbirinden, hele böyle miniminicikken...

Tez zamanda sağlıkla kavuşmaları dileğimle...sevgiler

Adıvarım ,hadi hayırlı uğurlu olsun...
adıyla yaşasın Harun Efecik...
dualarım sizinle,inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur ve
anneciğinin kucağında yerini alır...
bazı yeni doğanlarda görülebiliyor ama
hastanede olması,müşaade altında tutmaları çok iyi..
annesi moralman tabiki çökmüştür ama
az zaman sonra bütün sıkıntılar bitecek...
Allah bağışlasın ,acil şifalar versin..inşallah...
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…