Bebeğimiz Geldi Teyzeleri

canım benim gözünüz aydın
allah meleğimize şifa versin canım.
anneciğide bebişine bir an önce kavuşur.
güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz canım:)))))))

gecmis olsun canım insallah bir an önce iyilesirde evine gelir bebişiniz
Janetim canım çok teşekkür ederim birtanem,inşalah o günleri gösterecek bize Rabbim:Saruboceq:
Allah annelerle evlatlarını hiç ayırmasın birbirinden, hele böyle miniminicikken...

Tez zamanda sağlıkla kavuşmaları dileğimle...sevgiler
Amin canım benim amin,Rabbim kimseye dermansız dertler vermesin:Saruboceq:
Adıvarım ,hadi hayırlı uğurlu olsun...
adıyla yaşasın Harun Efecik...
dualarım sizinle,inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur ve
anneciğinin kucağında yerini alır...
bazı yeni doğanlarda görülebiliyor ama
hastanede olması,müşaade altında tutmaları çok iyi..
annesi moralman tabiki çökmüştür ama
az zaman sonra bütün sıkıntılar bitecek...
Allah bağışlasın ,acil şifalar versin..inşallah...
sevgiler...
Songül ablam canım teşekkür ederim.
anne için daha zor 9 ay boyunca bekliyor kucağına almak için,doğuma giriyor kucağına alacağının hayali ile.Hiç beklemiyorduk böyle ayrı kalacağımızı.
Hastahane çıkışı ve bebeğimizi koyacağımız çantamız boş bir şekilde hastahaneden çıkmak o kadar zor geldiki anlatamam.
Birde sütünü sağmak zorunda kaldı canım ya,rabbim ona büyük güç versinki bu zor günlerini çar çabuk atlatsın:teselli:

canım benim gözünüz aydın
allah meleğimize şifa versin canım.
anneciğide bebişine bir an önce kavuşur.
güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz canım:)))))))

Canım efsunefem birtanem Allah sizlerden razı olsun.
Kardeşim şu yazdıklarınızı okusaydı nasıl mutlu olurdu...
Bütün iyi dileklerinizi muhakkak kendisine ileteceğim.
İyiki varsınız.

gözünüz aydın
insallah bıan önce yavrusu annesıne kavuşur
kokusundan ayrı kalmasın bı anneye çook zor

Rabbim bebeğede sıhhat annesinede sabır versin canım. İnşallah tez zamanda toparlanırda hastaneden çıkar. Rabbim dermansız dert vermesin.

Allah anali babali büyütsün...
Iyi günlerde, neseli günlerde hep birlikte olmanizi dilerim...

Bebeginizede saglikli, mutluluk ve huzur dolu bir hayat diliyorum.

Geçmiş olsun canım .Bizimde dün Ömer Faruk umuz doğdu 3,260 ve 48 cm de :)ablamın torunu :)benimde yarı torunum :)Düzelir inş üzülmeyin

gözünüz aydın
insallah bıan önce yavrusu annesıne kavuşur
kokusundan ayrı kalmasın bı anneye çook zor
Amin birtanem,tşekkür ederim.
Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın inşallah

Rabbim bebeğede sıhhat annesinede sabır versin canım. İnşallah tez zamanda toparlanırda hastaneden çıkar. Rabbim dermansız dert vermesin.
Teşekkür ederim,iyi dileklerinizden ötürü Allah razı olsun
Allah anali babali büyütsün...
Iyi günlerde, neseli günlerde hep birlikte olmanizi dilerim...

Bebeginizede saglikli, mutluluk ve huzur dolu bir hayat diliyorum.
Teşekkür ederim,çok sağolun arkadaşlara.s.
Geçmiş olsun canım .Bizimde dün Ömer Faruk umuz doğdu 3,260 ve 48 cm de :)ablamın torunu :)benimde yarı torunum :)Düzelir inş üzülmeyin
Elif ablacım teşekkür ederim..
Ömer Faruk'umuzda hoşgelmiş,sefalar getirmiş..
Rabbim uzun sağlıklı bir ömürler versin.
İnşallah düzelicek ablacım,inşallah:Saruboceq:

oyyy kiyamam ben o minicik melege...
gözünüz aydin canim...
dilerim en kisa zamanda sagligina kavusur yakisikli...
allah anali babali büyütsün...

Çok geçmiş olsun adıvar..
Harun efecik inşallah bir an önce iyileşir anneciğide doya doya sever yavrusunu.
Allah analı babalı büyütsün.

Allah bağışlasın.İyi günlerini göreceksiniz inşallah canım.Allah en kısa zamanda bebişinizi sapasağlam,cıvıl cıvıl yapsın.Geçmiş olsun canım.Okuyunca çok üzüldüm.

gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün yavrucuğada çok geçmiş olsun bir an önce yanınıza gelir inşallah

adıvarım çok geçmiş olsun bitanem:teselli:
inşallah biran önce sağsalim gelcek harun efe:asigim:dualarımız onunla:Saruboceq:

öncelikle bebeğimize hoşgeldin diyoruz...:emir_bebek: Allah, analı babalı büyütsün ..

her fırtınanaın sonunda sıcak bir hava esermiş...bu da geçecek...en kısa zamanda sağlık problemlerini atlatıp anne ve babasıyla birlikte mutlu ve huzurlu günler geçirmesini diliyorum...bebeğimiz bundan sonraki hayatında hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur inşallah....

o minik ellerinden koklayarak öper misiniz benim için lütfen....

:1hug::asigim::asigim:

öncelikle rabbim analı babalı büyütsün inşallah... :Saruboceq: bugünlerde geçecek ve eminim ki hiç yaşamamış gibi olacaksınız... :1hug: o şimdi mis gibi cennet de kokuyordur... allaha emanet olun dualarımız harun efe ile beraber... :Saruboceq:

oyyy kiyamam ben o minicik melege...
gözünüz aydin canim...
dilerim en kisa zamanda sagligina kavusur yakisikli...
allah anali babali büyütsün...
Çok teşekkürler ediyorum canım benim.
Rabbim tüm isteyen herkeze nasip etsin inşallah

Çok geçmiş olsun adıvar..
Harun efecik inşallah bir an önce iyileşir anneciğide doya doya sever yavrusunu.
Allah analı babalı büyütsün.
Amin birtanem amin.Allah razı olsun.Çok teşekkürler canım arkadaşım

Allah bağışlasın.İyi günlerini göreceksiniz inşallah canım.Allah en kısa zamanda bebişinizi sapasağlam,cıvıl cıvıl yapsın.Geçmiş olsun canım.Okuyunca çok üzüldüm.
Bersucum çok teşekkürler ederim.Güzel dileklerin için ayrıca teşekkürler.Rabbim o günleride gösterecek inşallah.
gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün yavrucuğada çok geçmiş olsun bir an önce yanınıza gelir inşallah
Amin inşallah çok teşekkürler,dualarınız için ayrı bir teşekkürler
cok gecmış olsun adıvar ınsallah saglıkla annesıne kavusur mınık harun efe:Saruboceq::nazar:
Çok teşekkürler birtanesi,Allah razı olsun canım.İnşallah kavuşacağız.
adıvarım çok geçmiş olsun bitanem:teselli:
inşallah biran önce sağsalim gelcek harun efe:asigim:dualarımız onunla:Saruboceq:
İnşallah birtanem inşallah.Çok teşekkür ederim birtanem.

öncelikle bebeğimize hoşgeldin diyoruz...:emir_bebek: Allah, analı babalı büyütsün ..

her fırtınanaın sonunda sıcak bir hava esermiş...bu da geçecek...en kısa zamanda sağlık problemlerini atlatıp anne ve babasıyla birlikte mutlu ve huzurlu günler geçirmesini diliyorum...bebeğimiz bundan sonraki hayatında hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur inşallah....

o minik ellerinden koklayarak öper misiniz benim için lütfen....

:1hug::asigim::asigim:
Güzel dileklerin ve bu güzel sözlerinden ötürü teşekkürler arkadaşım.
Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın inşallah.
Hastahane çıkışı söz öpüceğim senin için ellerinden.Gerçi annesi diyor 40 çıkına kadar kimseye elletmeyeceğim diye.Korkusyor artık yavrusuna bir şey olucak diye.

öncelikle rabbim analı babalı büyütsün inşallah... :Saruboceq: bugünlerde geçecek ve eminim ki hiç yaşamamış gibi olacaksınız... :1hug: o şimdi mis gibi cennet de kokuyordur... allaha emanet olun dualarımız harun efe ile beraber... :Saruboceq:
Allah razı lsun birtanem.Çok teşekkürler.

tşk ederim inş tüm bebişler sağlığına kavuşur sana bahsettiğim bebişin resmini kydum bak doğduğunda 1 kilo anca vardı

Son düzenleyen: Moderatör:
Üfff çok tatlı kuzusu,maşallah 41 kere maşallah:nazar::nazar:
Allahım nazarlardan korusun meleğimizi
Bende bir kaç resmi var ama hast. çıkana kadar eklemeyi düşünmüyorum
Rabbim uzun ömürler versin inşallah:1hug:

X