Çocuk Hastalıkları Bebeğimin kafası sizce normal mi ?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Aylin0701

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
30
13
28
Bebeğimin kafası gözüme sivri gibi görünüyor dogdugundan beri sürekli kustugu için bi saga bi sola yatırıyordum nerdeyse hiç düz yatırmadım kafası gözüme sivri geliyor maa bilemiyorum
IMG_20220406_201659.jpg

Normal zamanla daha şekillenir benim oğlumun kafası yamuktu hep tek tarafa dönüp yatıyordu sonra düzeldi sivriligi de geçiyor

Benim bebeğimin de böyle bende hep ya sağa ya sola yatırıyorum fazla kustuğu için büyük kızımı da hep ya sağa ya sola yatırdım şimdi onda bir problem yok bunda da olmaz inşallah

Bebeğimin kafası gözüme sivri gibi görünüyor dogdugundan beri sürekli kustugu için bi saga bi sola yatırıyordum nerdeyse hiç düz yatırmadım kafası gözüme sivri geliyor maa bilemiyorum Eki Görüntüle 3042656
Oy meleğim benim maşallah barekallah 😍 kafası son derece düzgün ve güzel annesi, maşallah de kuruntu yapacak hiçbir şey yok gayet nosnormal yavrucuk

Normal zamanla daha şekillenir benim oğlumun kafası yamuktu hep tek tarafa dönüp yatıyordu sonra düzeldi sivriligi de geçiyor
Merhaba bebeğim 6 aylık kafasında yamukluk var su anda sol tarafi basık sizin nasildi acaba?Duzeldi demissiniz.Bize kask önerildi ama cok kararsiz kaldik.

Merhaba bebeğim 6 aylık kafasında yamukluk var su anda sol tarafi basık sizin nasildi acaba?Duzeldi demissiniz.Bize kask önerildi ama cok kararsiz kaldik.
Kaskı doktor onerdiyse kullanın tabi
Şuan düzgün oğlumun kafası arkası çıkık ve sivriydi birde tek sola yatıyordu orası düzdü artık zamanla düzeldi dizinde düzelir inşallah

Şuan düzgün oğlumun kafası arkası çıkık ve sivriydi birde tek sola yatıyordu orası düzdü artık zamanla düzeldi dizinde düzelir inşallah

Umarim duzelir .Ilk cocugumda hic boyle seyler yasamadik ama 2.cocuğumda dr.dan cikamadik.Allah baska dert vermesin.

X