'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Daha değil maalesef

Bak bu adamın gözü dönüp bebeğini yine dövmeyeceğinin garantisi var mı?
Kucağında BEBEK olan bir kadını tekme tokat dövüp yerlerde sürüklemek ne demek?? aklım almıyor nasıl bir merhametsizlik bu? Herşey beklenir bu adamdan .Köpekler bile hamile ve bebekli kadınları içgüdüsel olarak korumaya çalışıyor hayvan kadar da vicdanı yok demek ki. Üstelik kendi çocuğu. ,
O yüzden kimse anlam veremiyor sana kızıyorsun ama
tek kendin dayak yesen insanlar bu kadar boşan demezdi

Sen sanirim yanlis anladin cogu yorumu. Tamam simdi gidemiyorsun, anladik. Ama neyi bekledigini anlayamadik? Genel sorun bu. Neden simdi gitmiyorsun, neyi bekliyorsun ve zaman gitmeyi planliyorsun?
Soru bu güzelim. Sakince bunlara cevap ver.

Bi hatasını daha bekliyorum

Sadece zaman, ve bir hata daha. Babam'a anlattım durumu "Kızım çocuk var, bi hatasını daha gör, seni alıp geleceğim. Ama şimdi ilk hatasında biraz tavrını koy" dedi

Doğrudur. Ben bol keseden sallarım. Başınıza geldiği zaman anlarsınız beni

hala soruya cevap yok. boş konuşuyosunuz.

bi hatası derken? bi sonraki dayağı mı bebeği alıp balkondan atmasını filan mı?

artık çok sinirimi bozuyor bu konu. banlanmayacak olsam neler derdim.

siz var ya o çocuğu haketmiyosunuz. 19 yaşında olman, korunmasız olman biley farketmiyor. basbayağı o çocuğu haketmiyosunuz. doğurmasaydınız madem dayak yemesi bu kadar önemsizse.

Allah korusun, ben kızım olmadan yaşayamam

Sadece zaman, ve bir hata daha. Babam'a anlattım durumu "Kızım çocuk var, bi hatasını daha gör, seni alıp geleceğim. Ama şimdi ilk hatasında biraz tavrını koy" dedi

ilk hatası bu mu? sırtınıza yumruk atması hata değildi yani?

Ben bıraktım konuyu
Bence siz de bırakın.Gereksiz

Haaaa, bak iste simdi bu olmadi! Adam daha ne kadar hata yapsin?

Bebegini kucagindan alip duvara mi firlatsin mesela? Yada anasinin doldurusuna gelip seni bicaklasin mi mesela? Yada bidaha dövdügünde kucaginda ki cocuga mi gelsin yumrugun teki? Tam olarak bekledigin hata nasil olacak canim? Yok yani kucaginda cocugunla seni döven adami affettigine göre, bekledigin hata öyle böyle degil baya baya bi kötü omasi gerek....

Ben bıraktım konuyu
Bence siz de bırakın.Gereksiz

dünyaya olan tüm sinirimi şu kadından alabilirim valla. bu ne aymazlık ya. bi hata diyor hala. çocuğu alsın balkondan atsın görürüm ikinci hatayı beklemeyi ben. ikinci diyo bi de önceki konularda milyonlarca hata var, ikinciyi bekliyomuş hanfendi.

Biliyorum, ama bi yandan da ben annesiz büyüdüm, bu daha zor. Bebeğimin babasız büyümesini istemezdim. O yüzden düşündürüyor herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…