'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Böyle bir adamın bı hatası daha seni öldürmek bile olabilir ama bunu göze alabiliyormusunuz????
Seni kucağında İKİNİZİN bebeği varken tekme tokat döven herşeyi yapar ama

Böyle bişey için artık fırsat vermeyeceğim, aileme anlatırken hepsi vardı. Ses çıkaramadılar. Aslında ben bütün hatayı baştan yaptım, ailemi kötüleye kötüleye kendilerine vurma hakkı verdim, herşeyin aslında suçlusu benim

dünyaya olan tüm sinirimi şu kadından alabilirim valla. bu ne aymazlık ya. bi hata diyor hala. çocuğu alsın balkondan atsın görürüm ikinci hatayı beklemeyi ben. ikinci diyo bi de önceki konularda milyonlarca hata var, ikinciyi bekliyomuş hanfendi.

Allah kimseyi caresiz birakmasin. Öyle kolaymi birden cekip gitmek almanya gibi bir yerde? Belli ki korkuyor. Annesi babasi yaninda olsa böyle mi olurdu? Keske o evden cikip gitse ama gidemiyor kucaginda kücük bebekle.

Size daha çocuk yaşta kazık kadar adamla evlendiren babanız mı sahip çıkacak ?
Hiç sanmıyorum.

Sadece zaman, ve bir hata daha. Babam'a anlattım durumu "Kızım çocuk var, bi hatasını daha gör, seni alıp geleceğim. Ama şimdi ilk hatasında biraz tavrını koy" dedi
Bu mesajı konuyu ilk açtığında yazmıştım.
Baban şaşırtmadı beni

Haaaa, bak iste simdi bu olmadi! Adam daha ne kadar hata yapsin?

Bebegini kucagindan alip duvara mi firlatsin mesela? Yada anasinin doldurusuna gelip seni bicaklasin mi mesela? Yada bidaha dövdügünde kucaginda ki cocuga mi gelsin yumrugun teki? Tam olarak bekledigin hata nasil olacak canim? Yok yani kucaginda cocugunla seni döven adami affettigine göre, bekledigin hata öyle böyle degil baya baya bi kötü omasi gerek....

Affetmedim, ama ne yapayım ya, boşansam kötü, gitsem kötü, kalsam kötü, ne yapacağımı şaşırdım

Allah kimseyi caresiz birakmasin. Öyle kolaymi birden cekip gitmek almanya gibi bir yerde? Belli ki korkuyor. Annesi babasi yaninda olsa böyle mi olurdu? Keske o evden cikip gitse ama gidemiyor kucaginda kücük bebekle.

Cok kolay sekerim almanyada cekip gitmek, bi telefona bakar 110 su üc tusa basip aramana bakar, yikar polisler o evi o adamlarin basina! Alirlar anneyicocugu götürürler, anneye hem calisip hem cocugunu büyütebilecek bi ortama sokarlar. Gerekirse adini bile degistirirler, yerini bildirmezler.
Hele cocuk kurumu bi duysa bu baba cocuk kucagindayken kadini dövmüs, o bebegi sittin sene göstermez o adama!

Ya evet, bi siz anlıyorsunuz beni ya :KK43:

çaresiz mi? ondan çok çaresizler neler neler yapıyor.
kaldı ki herkes burda yardım teklif etti. yol gösterdi. birine bile cevap vermedi. kadın çaresizliğinden değil keyfinden çıkmıyor o evden. kocası ya. kocasızlık zor tabi.

X