'Bebeğimi' ve 'Beni' dövdü :( Artık gururum kaldırmıyor

Çünkü hep aynı şeyi diyor :)
Mesele maddiyat degil çünkü.
Para biriktirecek insan eşinin gözüne gözüne sokar mı ?

+sen beni dövdün ama arada bana ğara ver de bilet parası biriktirip senden kaçayım.
-hmm al sana 100 tl

evet gerçekten çok mantıklı.
hepimiz salağız burda.

Bak inan sana çok üzüldüm. Üzerinden haftalar geçmiş olayı anlatıyorsun.Bizim kayinvalidene ve kocana kötü kötü yorumlar yapıp seni haklı görmemiz,içinde bulunduğun durumu düzeltiyor mu? Eğer beni tatmin ediyor diyorsan, arada gel biz ikisine de verip veriştiririz evelAllah.
Babanla ilgili geçmişte başka türlü paylaşımların olmuş. Şimdi sana sahip çıkacakmış gibi bir imaj çizmişsin.Allah yardımcın olsun.Ne diyeyim sana.
Ordan gitmek için paraya ihtiyacın varmış. O parayı eşinden nasıl almayı düşünüyorsun acaba???

Kocası salaksa anca alabilir
Ama anasının gözü.
Verir mi ya hiç hele bu laftan sonra.
Konu para biriktirip bilet parası almaksa bize yardım edin demesi yeterliydi.
Ama tabi gerçekten istiyorsa.
Dedigim gibi bahanesi bu çünkü arkasına sıgınacagı tek mantıklı gerekçesi yok

türkiyede olsan kocandır affet diye evine gönderirler de yurtdısındasın madem orada hak hukuk var ne duruyorsun anlamadım. kusura bakma ama böyle insanlar yuzunden orada kimse türkleri sevmiyor, ne isin var orada dön köyüne o zaman. tam bir gecekondu mahallesi hikayesi, cahillik kabadayılık orman kanunları. kaç git ya ne isin var o insanların arasında sen ses cıkarmadıgın icin tepene cıkıyorlar sen fırsat verme senin gibiler izin verdigi icin bu tarz hayvanlıklar nesilden nesile devam ediyor yazık ne diyim ki

Haklısın ama telefon da elimden alındı, önceden. Başka bi sebebten dolayı

kumral_quzeli neden ısrarla sorulmuş sorulara cevap vermiyosun?

Üst üste sürekli aynı şeyler soruluyor. Dalga geçer gibi bi haliniz var. Ben bu konuyu dalga geçilsin, saçma sapan sözler söylensin diye açmadım. Anlayışlı olun az. Bi sebebim var ki şu an gitmiyorum. Ama gitmeyeceğim diye bişey de söylemiyorum. Hakikaten size şaşırıyorum. Benim yerimde siz olsanız ne yapardınız demeyeceğim. Çünkü benim yerimde olamazsınız. Olduğunuz zaman görürüz. Ben bir çok şeyin çilesini çektim. O yüzden şimdi korku var içimde. Ben de gitmek tarafıyım. Ama bir de sizlerden fikir almak şstedim. Kötü mü yaptım. Herhalde kötü yapmışım. Çünkü yemediğim hakaret kalmadı. "Fake" oldum. "Aciz" oldum. "Sorumsuz" oldum.... vs, vs... Allah Allah ya

bi paragraf yazı yazacağına soruma cevap verseydin. ben sana bunları mı sordum?

bi sebebim var ki şuan gitmiyorum demişsin. o sebep ne?

Kimse el kadar bebeğin dayaktan etkilenmesini ve senin bu kadar eziyete rağmen orada kalmani doğru bulmuyor da ondan cevap yazıyor. Hadi sen yetişkin bir bireysin senin kararin da o bebeğin haline insan olan herkes üzülür. Bu yüzden milletin tepkisi

Sen sanirim yanlis anladin cogu yorumu. Tamam simdi gidemiyorsun, anladik. Ama neyi bekledigini anlayamadik? Genel sorun bu. Neden simdi gitmiyorsun, neyi bekliyorsun ve zaman gitmeyi planliyorsun?
Soru bu güzelim. Sakince bunlara cevap ver.

Insanlarin ne demesini bekliyorsun senin durumun herkezi uzdu ne demelerini bekliyordun dayan biraz daha cocugun var katlan demelerinimi bekliyordun boyle yazsalardi kendini dahami iyi hissedecektin burda senin kotulugune kimse birsey soylemedi yani bilmiyorum ne yapmak istiyorsan onu

Diger konunda da dedim sana bunu lütfen ciddiye al. Almanyadasin! Eger biri cocugunun bu sartlar altinda büyüdügünü sikayet ederse, senin elinden de alirlar o yavruyu. Olmadi bide üzerine ceza yersin. Suclu olursun. Evladini hic göremezsin.

K Kazen bu resmen cinayete teşebbüs etmek ,gerekli yere gerekli şikayeti bildirmek ister misin malum biz bu hatun kimdir bilmiyoruz.

Burada annesinin özel bir nedenden dolayi bu berbat ortamdan kurtaramadigi bir bebek var. Nasıl bir nedense burada soyleyemiyorsan da birilerine sor belki sürekli vurguladığı zaman geçmeden de gitmen için yollar vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…