bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

özlem çok geçmiş olsun canım. çok zor bir durum biliyorum. ben de mart ayının başında düşük yaptım. seni anlıyorum. Allah sabır versin inşallah. kendini çok yıpratmamaya çalış. üzülmemek elde değil biliyorum ama Allah'ın taktiri kendimizi parçalasak da yapacak birşey yok. Allah en kısa zamanda tekrar hamile kalmayı ve sağlıklı, sıhhatli kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

Özlemcim çok geçmiş olsun zor bir durum ama bunda da vardır bir hayır be canım üzülme

özlemcimm allah sabır versinn arkadaşımm allahtan gelene bişi denmiyorr ki veren de o alanda

başın sağolsun canım rabbim yeni bebeğine uzun , sağlıklı ve şansını bol etsin.
Hayat devam ediyor yeniden açıyor çiçekler melekler koruyor bizi içimizdeki yeşeren çicekleria.s.

ikinci hamileliğine cok sevimdim inşallah bu bebişini sağlıkla kucağına alırsın doya doya öpüp koklarsın

sağol canım alışmaya çalışıyorum işin kötüsü ağlayamıyorum bi ağlasam rahatlayacam kendimi sıkmaktan midem patlayacak gibi ağırıyor

sen ne yaptın ikinciyi denedin mi

canım sanada geçmiş olsun

şimdi yapacağın test gebelik testiyse allahtan sana hayırlı sağlıklı hamilelik geçirmesini diliyorum

sağol canım alışmaya çalışıyorum işin kötüsü ağlayamıyorum bi ağlasam rahatlayacam kendimi sıkmaktan midem patlayacak gibi ağırıyor

sen ne yaptın ikinciyi denedin mi

canım kafanı başka şeylerle meşgul et, rahatlamaya çalış. biliyorum kolay değil ama bu acı tecrübeyi unutmaktan başka çare yok. benim düşüğüm de daha yeni. ben de atlatmaya çalışıyorum işte. düşükten sonra ilk adetimi oldum. bugün 11. günüm bu ay deniyorum olur inşallah. doktorum korunmana gerek yok demişti. ben ilk gebeliğim için biraz uğraştım. pko dan dolayı yumurtlama problemi var o yüzden isteyince hemen olmuyor. ama Allah'tan umut kesilmez. biz elimizden geleni yapıyoruz. kısmet artık.

özlemcim canım sabırlı olmaya çalış kolay değil anlamaya çalışıyorum.Ama sakın ola umudunu yitirme

çok üzüldüm. teslimiyet, rabbimize tam teslimiyet şart arkadaşlar. bizim sınırlı aklımızın anlayamayacağı hikmetlerle dolu bütün olaylar. O kimsesizlerin kimsesi, bizim kimsemiz. O'na sarılmalı, O'na dayanmalıyız. o zaman sırtımız yere gelmez. Rabbim yardımcın olsun, aynı acıyı yaşayan herkesin yardımcısı olsun. inancımız bittiği gün umudumuz biter. Rabbim kendisine inancımızı ve imanımızı daim etsin. yardımcımız olsun, imtihanlara dayanacak iman versin inşaallah. amiiiin.

canım çok üzüldüm ama bundada vardır bir hayır allahtan ümit kesilmez inşallah içindeki bu acı ilerde kucagına alacagın bebeğinle iyileşecek allah bu yolda ugraş veren herkese sanada banada burdaki herkesede güç versin meleklerimize kavuştursun inşallah

Allah sabır versin özlemkrts.Çok üzüldüm Allah başka acı yaşatmasın.En kısa zamanda anne olmanı dilerim.

slm kızlar bugün bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

canım gerçekten çok üzüldüm yaaaa.oysa haberini alınca ne kadar sevinmiştim.çalışıyormusun yoksa evdemisin.acaba çalışıyosunda yolda gidip gelirkenmi bişey oldu beeeee.
hay allah kahretsin yaaaa.

üzülme lütfeeeeeeeeeeeeeeen:1hug:

GEÇMİŞ OLSUN ÖZLEMCİM SENİ OKADAR İYİ ANLIYORUM Kİ 3 TANE BEBEĞİNİ KAYBETMİŞ BİRİ OLARAK MORALİNİ YÜKSEK TUT VE SABIRLI OLMAYA ÇALIŞ ALLAH(c.c)İNŞALLAH ÇOK SAĞLIKLI EVLATLAR VERİR:çok üzgünüm:

sağol canım

benim ilk denememdi hemen tutmuştu herşey iyiydi hiç beklemiyordum düştüğü gün sabah doktora gittik daha bebek duruyordu kanamam olmasına rağmen bebek yerindeydi iyiydi 1 saatte kaybettim o beni cok üzdü

inşallah başka sefere gerçi bir kaç sane düşünmüyorum artık

Özleeeeeemmmmmmmmmm
canım senin test sonucunu günlerce takip edip Hamileyim !!!!!! haberine o kadar çok sevinmiştim ki şuan iş yerindeyim ve bu kötü haberi okudum gözyaşlarımı tutamadım.

Herşey çok güzeldi canım yaa nasıl oldu neden ...??? Hepsi boş kısmet değiliş hayırlı değilmiş de sabret pes etme ne olur.
Senin dondurulmuşların vardı 3 tane onları koydur ama biraz bu günleri atlatmaya çalış.Yaz geliyor bak eşinle bi tatil yapın uzaklaşın biraz bu düşüncelerden

Üzme kendini Güçlü ol

umudunu kaybetme arkadaşım içinde bulunduğun durum zor bir durum seni teselliye hiç bir sözcük söylenemez sabır arkadaşım

merhaba allah sabır versin bende yaşadım aynı şeyi 4 aylık hamileydim ikiz bebeklerimi kaybettim ekim aynda hala acısı geçmedi yaşayan bilir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…