bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

bugün sabah kanamam old hemen doktora gittim bebek iyiydi baya büyümüştü hsc yaptı değerim 6500 olmuştu doktorum korkma dedi iğne vurdu eve geldim aradan 1 saat gecti yoğun bi kanamam oldu 2 büyük parça düştü hemen doktorumu aradım yine ceğırdı gittim bu sefer kese yoktu düşmüş anında kürtaja aldı ve her şey tamamen bitti

şimdi canım cok sıkılıyor uyuyamıyorum

seni çok iyi anlıyorum ben de aynı olayı 4 kez yaşadım herşeye rağmen umudunu kaybetme birgün hayat bize de gülecek ve bebeklerimizle mutlu olacağız buna eminim senin de güzel haberlerini buradan alacağız inşallah canım :a015:[/QUOTE]

canım ya benim korkumda bu tekrarlanan düşükler doktor kürtajda parça aldı biopsiye yolladı sonuç cuma belli olacak

senin düşüklerinin sebebi neydi canım

değilim zazacım maalesef

içime aşırı bi kaybetme korkusu girdi şimdi eşimi kaybedecem diye sabaha kadar oturuyorum uyumuyorum vallah

işe gelince çalışamıyorum oturuyorum

amane delinin zoruna bak esini neden kaybedesin:mymeka:
allah allah böyle hemen ilk yikikta cökenelere cok gicigim haberin olsun özlem
ben sana kendi hikayemi yazsam roman olur inan bana kaybetmek ne imis o zaman anlarsin
aklini basina al bu senin ilk mikro denemendi cogu insaninki tutmuyor bile daha gencsiniz yine olur bebekleriniz yerimsenibenalla allah :mymeka:

keşke güclü olabilsem ama pısırığım cabuk kabullenip yıkılırım

hem hayat hikayeni merak ettim :))
acıklılık diyorsan benim hikayemi geçemessin acıklılıkta senağlamasenağlama

keşke güclü olabilsem ama pısırığım cabuk kabullenip yıkılırım

hem hayat hikayeni merak ettim :))
acıklılık diyorsan benim hikayemi geçemessin acıklılıkta senağlamasenağlama

özlem

Hayat devam ediyor ,hayatımızda ne acılar ,ne kayıplar yaşadı bak hepsi arkada kaldı.
Senin yaşadığın bu zamanlarda eşin yanında olmuştur. Ama sen farkında olmadan onu uzaklaştırıyor olmayasın.Beterin beteri var , bunu özellikle söylüyorum karnında 9 ay büyüten , onlara hayatlarını baylayan, gelin-damat olmasını torun sevinçini yaşamayı bekleyen en çicek zamanlarında kara toprağa cigerlerini gömeN annalere hakkızlık ediyorsun.
Kızma Tatlım bana rabbimi kızdırma meleğin için dua et .

özlem

Hayat devam ediyor ,hayatımızda ne acılar ,ne kayıplar yaşadı bak hepsi arkada kaldı.
Senin yaşadığın bu zamanlarda eşin yanında olmuştur. Ama sen farkında olmadan onu uzaklaştırıyor olmayasın.Beterin beteri var , bunu özellikle söylüyorum karnında 9 ay büyüten , onlara hayatlarını baylayan, gelin-damat olmasını torun sevinçini yaşamayı bekleyen en çicek zamanlarında kara toprağa cigerlerini gömeN annalere hakkızlık ediyorsun.
Kızma Tatlım bana rabbimi kızdırma meleğin için dua et .

aslında haklısın bende kendme kızıyorum kendi kendimi cok telkin etmeye çalışıyorum ama olmuyor be arkadaşım gececek buda kötü bir anı olarak kalacak biliyorum

aslında cok inançlıyımdır ve allahın sevdiği kuluyum cok şükür bana şimdiye kadar kaldıramayacağım yük vermedi ama bu farklı bi acı insanın içini acıtıyor

ozlemcım bu tedırgın hallerın devam ederse bı psıkologa gorunmenı tavsıye edrım cnm sana.
sonra panık atak olusur ,önlemını almıs olursun.ve bolbol dua etmeyı de unutma sakın.
bu senın psıolojını rahatlatacktr.en onemlı sey senın ruh saglıgın sakın ıhmal etme.o zmn ne kendıne ne esıne faydalı olabılrsn.haklsın senı anlıyorum ama cnm daha dedıklerı gııb ılk denemen bılıyorsun ben 2 kez denedım hıc tutmadı.daha uzun suren ark lar da var.demekkı sen hamıle kalabılıyorsun.ıns bı dahakı denememnde daha dıkkatlı olacksn,daha cok arastrcksn ,dr da tıtızlendıktn sonra tekrar aynı seyı yasamazsn ıns.lutfn umudunu yıtre ve psıkolojını cokertme.sen hersydn daha onemlısın bunu sakın unutma

kızlar eğer bebegin dünyada rızkı yoksa ne yaparsanız yapın yasamıyor benim ilk kızım 100/ 80 düser demisti doktorum ben sürekli yatarak ilaclarla 7 5 ay tasıdım karnımda yasadığım sıkıntıyı stresi bilseniz en sonunda erken dogum oldu ve üc gün yasadı oysa okadar zor bulmustumki o bebeği 8 yıl hic olmamıstı bebeğimiz yasadığım o duygu ölecegim zannetim esyaları hepsi kaldı bebegim ne yapacağımı hic bilemedim arkasından bir dıs gebelik yumurtalıklarımın alınma riski bir cok tedavi ama arkasında oldu bebeklerim hic ümidi kesmedim hep denemeye devam ettim simdi iki kızım var darısıda size ümidi asla kesmeyin ve devam edin ben cok sizin cocuğunuz olmaz denen ciftlerin bebeklerinin oldugunu gördüm bu isler allaha kalmıs doktor olmaz bile dese ümidi kesmeyin allahtan isteyin onun yanında cok yeterki yürekten isteyin eğer ğene olmassa bir hayır vardır yakın bir tanıdığım cok cileler cekti bebek yüzünden ilk esi yeri geldi dövdü yeri geldi ağır sözler en sonunda kapıya koydu fakir birisiydi bir iside yoktu mecbur kaldı ikinci evlilige cok korkuyordu ilk evlilgi gibi olacak diye 7 tane cocuğu olan bir insanla evlendi bir yılın sonunda kadın hamile kaldı ve dogum yaptı arka arkaya ücüncü doğumda doktor bu tehlikeli senin icin bunu alalım demis o apla ben bebek yüzünden neler cektim biliyormusun doktor bey nasıl kıyarım demis o bebegide dünyaya ğetirdi bebek 40 günlük olmadan aplayı beyin kanamasından kaybettik arkasından esini bebek daha 2 yasına bile girmemisti o cocuklar hem yetim hem öksüz kaldı ama babanın aklı yüzünden cocuk yurduna gitmekten kurtuldular üvey kardeslerine bunları sizler büyüteceksiniz en kücüğü 18 yasamadan miras paylasımı yok evlerin kirasınıda cocukları büyütenler alacak diye vasiyet bırakmıs mal varlığını paylasılamadğı icin cocukları simdi onlar büyütüyor bunu niyemi anlatıyorum halimize sükretmiyoruz evet bebek kaybetmek cok zor ama ya dogurupta yasayıpta ölse inanki daha zor birde cocuklarınızın baskalarına kalması allaha dua edip her zaman hakkımızda hayırlısın versin diye

ozlemcım bu tedırgın hallerın devam ederse bı psıkologa gorunmenı tavsıye edrım cnm sana.
sonra panık atak olusur ,önlemını almıs olursun.ve bolbol dua etmeyı de unutma sakın.
bu senın psıolojını rahatlatacktr.en onemlı sey senın ruh saglıgın sakın ıhmal etme.o zmn ne kendıne ne esıne faydalı olabılrsn.haklsın senı anlıyorum ama cnm daha dedıklerı gııb ılk denemen bılıyorsun ben 2 kez denedım hıc tutmadı.daha uzun suren ark lar da var.demekkı sen hamıle kalabılıyorsun.ıns bı dahakı denememnde daha dıkkatlı olacksn,daha cok arastrcksn ,dr da tıtızlendıktn sonra tekrar aynı seyı yasamazsn ıns.lutfn umudunu yıtre ve psıkolojını cokertme.sen hersydn daha onemlısın bunu sakın unutma

biliyorum psikoloğa gidicem zaten

az önce doktorum aradı düşükten sonra parçayı biopsiye yollamıştı sonuç çıkmış

her hangi bi hastalık yokmuş normal gebelik düşüğüymüş buna bile sevindim

düzeliyormuyum ne :))

bugün sabah kanamam old hemen doktora gittim bebek iyiydi baya büyümüştü hsc yaptı değerim 6500 olmuştu doktorum korkma dedi iğne vurdu eve geldim aradan 1 saat gecti yoğun bi kanamam oldu 2 büyük parça düştü hemen doktorumu aradım yine ceğırdı gittim bu sefer kese yoktu düşmüş anında kürtaja aldı ve her şey tamamen bitti

şimdi canım cok sıkılıyor uyuyamıyorum

seni çok iyi anlıyorum ben de aynı olayı 4 kez yaşadım herşeye rağmen umudunu kaybetme birgün hayat bize de gülecek ve bebeklerimizle mutlu olacağız buna eminim senin de güzel haberlerini buradan alacağız inşallah canım :a015:[/QUOTE]

4 kezmi yaşadın allah sabır versin nasıl dayanıyorsun allahım inşallah tez zamanda her kesin muradını verir

bana morel vermeye çalışan siz gizli kahramanlaraın anlatıklarınızı okudukça cok üzülüyorum cok duygulanıyorum.

insanlar birbirlerini tanımadan acılarını paylaşabiliyorlar bu cok güzel insana yanlız olmadığı hissini veriyor

kızlar nermin1982 den haberi olan varmı sürekli giriyordu 2 gündür göremedim merak ettim kalp atışına gidecekti inşallah güzel haberlerle döner

kızlar nermin1982 den haberi olan varmı sürekli giriyordu 2 gündür göremedim merak ettim kalp atışına gidecekti inşallah güzel haberlerle döner

canım beni düşündüğün için teşekkür ederim.doktora ama kendi doktoruma değil başka birine gittim ilk baş üsten muayne etti kese boş dedi(çok sinirlendim) sonra altan baktı gördü daha çok ufak dedi kendi doktorum bu hafta cumartesi çağırdı.

canım beni düşündüğün için teşekkür ederim.doktora ama kendi doktoruma değil başka birine gittim ilk baş üsten muayne etti kese boş dedi(çok sinirlendim) sonra altan baktı gördü daha çok ufak dedi kendi doktorum bu hafta cumartesi çağırdı.

canım bu arda 7 haftalık oldu bugün

:teytey:
SESİN SOLUĞUN CIKMAYINCA KORTTUM SENDE TEDİRGİNDİNYA OHHH COK ŞÜKÜR İYİSİN

HA BU ARADA KENDİ DOKTORUNDAN BAŞKASINA GİTME DENGESİZ ADAM ÜZMÜŞ SENİ

KENDİ DOKTORUNA SÖYLEDİNMİ BAŞKA DOKTORA GİTTİĞİNİ

BEN GİRİYORUM CANIM BAKIYORUM ÇIKIYORUM SEN NASILSIN?
DOKTORU SÖYLEMEDİM CANIM KIZAR DİYE SÖYLEMEDİM

:teytey:

BEN GİRİYORUM CANIM BAKIYORUM ÇIKIYORUM SEN NASILSIN?
DOKTORU SÖYLEMEDİM CANIM KIZAR DİYE SÖYLEMEDİM

kızsada haklı bence ben iyi olmaya alılşmaya çalışıyorum

cok şükür patalojiye gönderilen parça temiz cıktı ben cok hareketliydim bakamadım bebişe

doktora göre temmuzda dondurulmuışlarla deneyelim diyor ama ben istemiyorum biraz kendime zaman tanımak istiyorum kısmetse sonra

kızsada haklı bence ben iyi olmaya alılşmaya çalışıyorum

cok şükür patalojiye gönderilen parça temiz cıktı ben cok hareketliydim bakamadım bebişe

doktora göre temmuzda dondurulmuışlarla deneyelim diyor ama ben istemiyorum biraz kendime zaman tanımak istiyorum kısmetse sonra

CANIM HALIDA MERAK İŞTE

SENİN SAĞLIĞIN HERŞEYDEN ÖNEMLİ HAYIRLISI OLSUN HERŞEYİN HAYIRLISI BİTANEM KENDİNİ DİNLENDİR TOPLA VE HEP POZİTİF DÜŞÜN

X