bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

Allah sabır versin, ama hayırlısı buymuş demekki diye düşünmek gerekiyor. ama ne olursa olsun çok zor olduğuna eminim olsun diye bu kadar istenen bebeklerin bir anda düşüvermesi. ama düşüğün sebebi kromozom anomalisi ise eğer zaten yapılacak bir şey yok. Allah en kısa zamanda onların acısını unuttaracak yeni bebişler verir inşallah size.

çok zor bir süreç.en başından itibaren stresli bir iş.Allahım hepimize sabır ve hayırlısını versin.evet ilk 3 aydaki düşüklerin kromozom anomalilerinden olduğu söyleniyor

özlemcim Allah sabır versin.biz yanındayız her zaman.seni en iyi ben anlarım heralde.5 haftalık hamileyim.ama 3 gündür kanamam var.kötü bişey olmasına biraz alıştırdım kendimi ama birden çok canım sıkılıyor ağlamaya başlıyorum.doktor yapacak bişey olmadığını.ilk 3 ayda düşük olursa kromozom bozukluğundan kaynaklıdır zaten diyor.ama bizim gibi hamile kalmak için emek veren insanlar için çok zor bir durum.özlemcim senin kanamalarının miktarı nasıldı ve kaç gün sürdü...

canım benim korkma sen inşallah senin bebişin sana -tutunur

bende önce siyah camur gibi akıntı vardı baya bi sürdü yerleşme kanamasıs-dır diye ilgilenmedim sonra dün sabah kırmızı kan aktı hemen doktora gittim bebek duruyordu kesesi büyümüştü 11 mm olmuştu kan değerime bakıldıo 6500 olmuştu ama 1 saat içinde parça düşürdüm ve bebeği kaybettim cok mutsuzum ama kısmet bunada alışacaz

Canım benim cok ama cok üzüldüm Allah ım sabır versin canım benim.:teselli: Cnım kac haftalıktı? Üzme kendini insallah tekrar olur ve bu sefer seni hiç bırakmaz

6 hafta 6 günlüktü vanı alışmıştım hamile kıyafetleri bile almıştım her kes duymuştu ama kader

öyle geçerli bir sebep söylenmiyor Allahtan.yani genetik bir şey değil sanırım.çünkü 1.de düşürüp 2. de bebek sahibi olan bir sürü insan var.genetik bir şey olsa tüm bebeklerde sorun olurdu...

hatta bu konuda doktorların bir sözü varmış.ilk üç aydaki düşükler olmasa dünya sakat bebek dolardı..diye

canım güzel dleklerin içinde çok tsk ederim.

benimde 3 gündür kahverengi az ama aralıklarla devam eden kanamam vardı.dün akşam birden bayağı bir kırmızı kan aktı şu an yine azaldı.çok zor yaaa.değerlerimd seninkine çok yakın.Allahım hepimiz için hayırlısını nasip etsin

benimde 3 gündür kahverengi az ama aralıklarla devam eden kanamam vardı.dün akşam birden bayağı bir kırmızı kan aktı şu an yine azaldı.çok zor yaaa.değerlerimd seninkine çok yakın.Allahım hepimiz için hayırlısını nasip etsin

hemen doktoruna git lütfen ihmal etme

canım gittim doktora b hcg baktırdım ultrasonan girdim hiç bir sorun yok.ama kanamam var işte.progesteron eksikliğine bağlı olabilir die düşünerek iğne verdi.haplara ilaveten.ama kahverengi kanama devam etti yine.düşük olsada yapacağın bir şey yok,daha hayırlı olur dedi.dediğim meseleden dolayı.bide dinlen diyolar.Allahım hayırlısını nasip etsin ve dayanma gücü versin her ikimizede...

özlemcim bu çok ağır bir sınav ama Allahın bir bildiği vardır elbet.dilerim ki en kısa zamanda cennetteki meleklerin sana kardeşlerini yollarlar.biliyorum hiçbirşey teselli etmez ama beterin beteri vardır Tanrım kucağımıza aldıktan sonra kaybettirmesin.çok geçmiş olsun

canım ALLAH sabır versin herşeyde bir hayır vardır deyip ALLAHA sığınmaktantan başka yapacak biş eyimiz yok ama büyükler düşüğün arkasından daha kolay gebe kalınacağını söylerler inşallah kendiliğinden tez zamanda hayırlısı ile tekrar hamile kalırsın ve sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına

allah sabır versin canım.allahın taktiri.nasip böyleymiş..........

çok geçmiş olsun
Allah sana uzun ömür versin
inşallah yeniden sağlıkla anne olmayı nasip etsin

merhaba özlemkrts, çok üzüldüm. bende nisanın 7 sinde kaybettim bebeğimi. üzüntünü, ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. lütfen kendini bırakma. evet, gitmese çok iyi olurdu ana napalım, bebeklerimiz bizi cennette beklemeyi tercih etti....güçlü olmalıyız...

canım senin neydi mikro ? aşılama ?

benim ilk mikroda tutmuştu

okuyunca çok üzüldüm .Özlemkrst evet sözün bittiği durumdayız.Geçmiş olsun.Türkiyede
5 kadından 3 de yaşanan bir durum bu.Kısmet değilmiş .Seninde cennettte seni ve kardeşlerini koruyacak küçük kanatlı bir meleğin var artık.İçinde tutma acını atmaya çalış yeniden ,sabırlı ol ki umutlansın içinde yeni bir can hemde çok yakında.

özlemciğim cnaım benim çok üzüldüm...görünce şok oldum...ne zamandır yazılanları takip edemiyordum...senin yazılarınıda takip edemedim...sana ne söylesem ne desem teselli etmeyecek biliyorum.....canım hep demiyormuyuz hakkımızda hayırısı olsun...demekki hayırlısı buymuş....allah ilk ve son acıyı göstermiş olsun inşallah.... Şeniz

sağol canım ama başta tutmasa bu kadar üzülmezdim her şey iyiyken bu cok acı oldu

canım ALLAH sabır versin herşeyde bir hayır vardır deyip ALLAHA sığınmaktantan başka yapacak biş eyimiz yok ama büyükler düşüğün arkasından daha kolay gebe kalınacağını söylerler inşallah kendiliğinden tez zamanda hayırlısı ile tekrar hamile kalırsın ve sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına

sağol arkadaşım ama uzun bi süre cocuk mocuk düşünmüyorum bir ay içerisinde cok büyük acılar yaşadım bi daha kaldıramam

X