bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

zaten bu durumda dr sana önereceği zaman başla özlem hayat devam ediyor bak bende yaşadım yaklaşık iki yıl önce 1 yıl bekledik sonra 1 gün içinde karar verdik başladım sonra tüp bebekte arayışıma , öyle bir an oluyordu ki şimşek çakıyor hadi başlayayaım deyip duramıyorsun yerinde
şimdi dinlen güzel anne adayı , olcak yene ......
kacaklayacaksın bebeğini

ya bu düşük krinon jelden kaynaklanıyor olabilirmi

sabah onu sıktım sonrasında başladı kanamam ne zaman o krinon jeli kullansam korkuyordum sonucta rahme basıncla ilaç veriliyor

bi daha denersem asla krinon jel kullanmayacam o ilaç bende acaip şişkinlik kilo ve sinir yapıyor

canım Allah sabrını versin
en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğine kavuşursun inşAllah tatlım..

yok tatlım böyle risk olmuyor bende aşılamamlarda ve tüpde kulandım.
Kaypımda ise ise fitil almıştım.Geceleri yerleştiriyor gündüzleri içiyordum.
Lekelenmeler vardı az az bende sonra dindi .Çok iyi demiştim o zaman fakat kalbi durmuş vr kese içerde bölünmüş ve parçalanmış.Fena oluyordum ,fakat konduramıyor ( kanama hiç olmadı)insan dr gittik kalp atışı yok , sonra hemen aldı uyutmadı lokalden herşeyi hissetim .
Sonra 3-4 gün sonra kürtaj kanı gelecekmiş fakt bende 10 sonra geldi.
bu ilaçlar aslında tutunmaya değil düşükkü zorlaştırıyor.

ben senin yerinde olsam patoloji raporunu beklerim .üniversite hastanesinde ( ssk isen diğeri ücret vermiyorsun çünkü) kanda pıhtılaşmana baktır.Dr yönlendirsin mutlaka bir baktır derim.

slm kızlar bugün bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

Çok üzüldüm kızlar...
Allah ikinize de sabırlar versin.
En kısa sürede tekrar hamile kalıp, sağlıklı birer bebeğiniz olması dileklerim ile...

merhaba ozlemcım cok gecmıs olsun 14 nısanda bende 2. dusugumu yaptım hıcbır sorun yokken 10 haftalık bebegımın kalbı durdu
coz zor bır ımtıhan sabırlar dılıyorum
sımdı test yaptırcaz bakalım adetten sonra onu beklıyorum
Allah yardımcımız olsun

doktor plesantayı patalojiye gönderdi sonucu 10 gün sonra belli olacak

senin yaşadıkların daha acıymış allah hepimize sabır versin

şimdi ne durumdasın bir daha bebek işini denedin mi

ben cok soğudum bi daha hiç düşünmüyorum ama bekleyen 3 tanede dondurulmuş emriyom var

Özlemcim çok büyük geçmiş olsun,Allah sabırlar versin.İnanamadım gördüğümde.Kendini hazır hissttiğinde yine olacak bebeğin ve bu kez şansın daha yüksek olacak inşallah.

ozlemcım cok gecmıs olsun allah bıdaha yasatmasın ne sana nede baskalarına inş bebısın sana en kısa zamanda gelır tekrar

canım senin neydi mikro ? aşılama ?

benim ilk mikroda tutmuştu

merhaba özlem, benimki normaldi. düşük riskim vardı zaten iğne kullanıyordum ama 11. hafta da kalbi durduğu için aldılar

arkadaşlar, hepinize destek veren sözleriniz için tşk ederim. Allah isteyen herkese bebeklerini sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin... ve kimseye böyle acılar yaşatmasın... sevgiylee...

benim bu zor günümde destek olan siz değerli arkadaşlara cok teşekkür ediyorum

benim üzüldüğüm her şey mükemmel giderken göz acıp kapayıncaya kadar bebeğimi kaybetmek oldu.kısmet demek ki böyleymiş

dünden beri kendimi cok yargılıyorum hep aynı soruyu kendime sormaktan yoruldum acaba bi hata mı yaptım başından beri düşünüyorum

alışmak zorundayım dayanmak zorundayım biliyorum ama cok zor

canım evet gerçekten alışmak kabullenmek çok zor biliyorum...amam kendini yargılamayıda,suçlamayı bırak artık...demekki onun bu dünyada yaşayacak ömrü bu kadarmış...hayırlısı buymuş demekki...sen şimdi artık eşinle toparlanmaya çalış ve zamanı gelince tekrar dene...hayırlısıyla bu sefer olacak....

canım benim yaaa..rabbim sana sabır versin.. yaşadıkların gerçekten çok zor...inşallah çabuk atlatıp hayatına tutunur ümitle bakarsın...

canım gerçekten çok üzüldüm ve inan bende şoktayım. rabbim sabrını versin en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah.

başın sağolsun canım birdaha yaşatmasın bu acıyı
tez vakitte sağlıklı bebişler kucağına almayı allahım nasip etsin...............

özlemcim ilkinin tutması ikincinin de tutunma ihtimalini kat kat artırır.Allahım hepimize hayırlısını nasip etsin.Öncebize,eşimize sağlık versin sonrada hayırlısını versin. yüce ayeti unutma:size şer olarak görünenlerde bir hayır vardır.kendine iyi bak.

canım çık geçmiş olsun. gözlerim doldu okurken çünkü acısını iyi bilirim. canım herşey bizler için. allah böyle istedi ve aldı bebeklerimizi yanına. yapabilecek tek şey olsa idi yapmaz mıydık? hayatımı bile riske ederdim onlar için ama .....

neyse canım. acını anlıyorum. elbet unutmak mümkün olmuyor ama allah başka böyle acılar yaşatmasın canım

Son düzenleme:
allahım yaaaa..ne diyeceğim ben.ne yazacabilirim.
ne desem faydası olurki.olur muki...
böyle bir acıda sözler biter,gözler dolar,elin kalbinde sığamazsın hiçbiryere.
zamanla sıkıntından sıyrılmaya,
acından hafiflemeye
yeni umutları içinde yeşertmeye başlarsın.
umutların yeniden alevlendiğinde dilerim sürpriz bebişin çıkagelir ve annişine sımsıkı sarılır
bir ömür mutlu yuvanız olur.

özlemkrts gerçekten çok üzgümün arkadaşım ama kaderiniz böyleymiş.bende 6 ay önce çok büyük sıkıntılarla kaybettim bebeğimi hemde yaşıyorken.ama onlar bizi melek olarak cennette bekliyorlar.Allah sabır versin hepimize.lütfen kendini bırakma ve hayata dört elle sarıl.bak şimdi ikinci bebeğime hamileyim inşallah Allah yaşayamadıgımız güzellikleri onlarla yaşatır bize.Allah sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…