bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

ya kızlar

4. ayda bile bebeklerini kaybedenler var

yani biz transferden sonra beklediğimiz o 10 günden sonra mutlu habere sevinemicez anlaşılan.

Tehlike ilk 3 ay değilmi 4.ay neden ????Neden tutunduktan sonra bırakıp giderler bu bebişler:KK43:(((((((

Bu haberleri okudukça kötü oluyorum ben .Benim daha hiç tutmadı ama HAYIRLISI tam kavuştum derken kaybetmek çok daha fazla acı olsa gerek.

Allah size sabır versin pes etmeyin.

Hepimiz güçlü olalım ne olur.Bu büyük bir sınav

merhaba allah sabır versin bende yaşadım aynı şeyi 4 aylık hamileydim ikiz bebeklerimi kaybettim ekim aynda hala acısı geçmedi yaşayan bilir....

canım bende eylül ayında ikizlerimi kaybettim kızım 16 haftalık oğlum 20 haftalık iken beni bırakıp gittiler ALLAH(c.c)hepimize sabırlar versin inşallah en kısa zamanda hakkımıza hayırlı olduğu gibi evlatlarımıza kavuşuruz:1hug:

mumudihaba ve paris çok üzgünüm şu anada hakikaten sözün bitiği yerdeyim.Nasıl bir cümle kurabilirimdi şimdi.Allahtan size sabır diliyorum.umarım birdaha yaşanmaz bu acı ve yaşatmasın rabbim kimseye........

merhaba allah sabır versin bende yaşadım aynı şeyi 4 aylık hamileydim ikiz bebeklerimi kaybettim ekim aynda hala acısı geçmedi yaşayan bilir....

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİMKİ GİBİ KÜCÜKKEN KAYBETMEK DAHA KOLAY ALLAH HEPİMİZE SABIR VERSİN KÜÇÜK BÜYÜK ACI AYNI

ya çok zor bir durum seni okudukça kendi yaşadıklarım aklıma geliyor ama sakın fazla düşünmemeye çalış tekrara çocuk sahibi olma imkanın varsa birkaç ay sonra hiç bekleme ve hemen yap olmuyorsada kendine başka uğraşlar bul...unutulmuyor kahretsin

Ben acıbabem bakırköy hastanesi nin çok önemli dr nun ihmalkarsızlığı sonucu bebeklerimi kaybettim...ve şuan o dr un kapısının önünde insanlar kuyruk bekliyorlar allahından bulsun

çok sağol paris birbirimizi anladığımı düşünüyorum ve biraz daha teselli buluyorum ALLAH(c.c) sanada sabırlar versin

ozlemcım ve ozlem gıbı bu acıyı daha onceden yasamıs arkadaslarım cok ama cok uzuldum.Allah acısınızı dındırsın.herseyde bır hayır vardır elbet.Allah tekrar hayırlı,saglıklı evlatlar nasıp etsın ıns

Ben acıbabem bakırköy hastanesi nin çok önemli dr nun ihmalkarsızlığı sonucu bebeklerimi kaybettim...ve şuan o dr un kapısının önünde insanlar kuyruk bekliyorlar allahından bulsun

tam olarak nasıl bir ihmalkarlık bu...
en azından seni üzmeyecekse yazabilirmisin,yön göstermek açısından bizlere ....
acı bir deneyim ......
hemde iz bırakarak...

slm kızlar bugün bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

kaç gündür internetin azizliğinden giremiyordum siteye..girer girmez çooook üzüldüm..Allahın her işinde vardır bi hikmet...çok bişey söyleyemem,sadece dua edebilirm,ve ne olursa olsun umudunu asla kaybetme diyebilirim...en özel şeylerimizi paylaşıyoruz burda,dualarımızı ve umutlarımızı da paylaşmaya devam etcez inş....:teselli:

kaç gündür internetin azizliğinden giremiyordum siteye..girer girmez çooook üzüldüm..Allahın her işinde vardır bi hikmet...çok bişey söyleyemem,sadece dua edebilirm,ve ne olursa olsun umudunu asla kaybetme diyebilirim...en özel şeylerimizi paylaşıyoruz burda,dualarımızı ve umutlarımızı da paylaşmaya devam etcez inş....:teselli:

sağol canım alışmaya çalışıyorum bugün işe başladım kendimi berbat hissediyorum canım hiç çalışmak istemiyor

bu arada sen ne yaptın hamişleydin dimi

sanada geçmiş olsun kısmet benim 3 dondurulmuş emriyom var gözüm o kadar korktuki onlarla denersem kaybederim diye denemek istemiyorum

sanki oradayken her zaman bir şansım var gibi kullanırsam o şansım tamamen bitecek gibi geliyor

benim tüm değerlerim bebeğin gelişimi cok güzeldi benim doktoruma tek kızdığım hiç beni korkutmadı bende bişey olmaz diye kendimi pek esirgemedim

senin doktorun ihmali neydi ?

Özlemciğim işe başlaman iyi olmuş, kafanı dağıtabilirsin,evde insan kendini daha çok dinler, imkanın varsa güzel bir yaz tatili yaptıktan sonra, sonbaharda kendini hazır hissetebilirsen dondurulmuşlarını kullanabilirsin, Allahtan ümit kesilmez, hamileliğin oluştuğu için bu denemede şansın çok yüksek olacaktır, kendine iyi bak, Allahım Yar ve yardımcımız olsun, deneme sırası bizde bizlere dualarını esirgeme, hoşçakal

bugün sabah kanamam old hemen doktora gittim bebek iyiydi baya büyümüştü hsc yaptı değerim 6500 olmuştu doktorum korkma dedi iğne vurdu eve geldim aradan 1 saat gecti yoğun bi kanamam oldu 2 büyük parça düştü hemen doktorumu aradım yine ceğırdı gittim bu sefer kese yoktu düşmüş anında kürtaja aldı ve her şey tamamen bitti

şimdi canım cok sıkılıyor uyuyamıyorum[/QUOTE]

seni çok iyi anlıyorum ben de aynı olayı 4 kez yaşadım herşeye rağmen umudunu kaybetme birgün hayat bize de gülecek ve bebeklerimizle mutlu olacağız buna eminim senin de güzel haberlerini buradan alacağız inşallah canım :a015:

X