bebeğimi 16 yaşındaki görümcem emzirecekmiş!

az önce eşim annesiyle konuşmuş, annesi böyle birşeyin olmadığını söylemiş tabii ve o kıymetli kızının üzerine yemin etmiş, güya kardeşi banyodan çıkmışta, üstü temizken bebeği kucağına almak istemiş... biraz da burda ki mesajlardan aldığım gazla diyeyim kayınvalidemi aradım, o da bana kızına o sırada giyinmesini söylediğini söyledi, yani kucağından bırak da giyin diyormuş ben odaya girdiğim sırada... şimdi ben kadının dediğine mi eşimin dediğine mi yoksa gördüğüme mi inanayım... inanın acaba ben mi yanlış gördüm diye düşünmeye başladım ama gayet eminim kızın üstünün çıplak bebeğimin de kucağında emzirme pozisyonunda olduğundan, bundan öncede genç kızın emzirmesi konuşulduğuna göre, hepsi TESADÜF olamaz herhalde...

Ay olur mu öyle şey. Altını tamamen giyinmiş ama bir sütyen giyemeden bebeğini kucağına almaya mı karar vermiş? Bir de yalancılar, bence mümkün olduğunca uzak tut bebeği.

Bu forumda beni ençok dehşete düşüren şeylerden biri kayınvalidenin torununu emzirme merakıydı,şimdi birde başımıza görümce çıktı.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Diyecek birşey bulamıyorum.

aynen okurken benim de aklıma o gelmişti.. Allahım sen aklımıza mukayyet ol.. kimseyi akıl fikirden yoksun etme yarabbi...

öyle saçma şey mi olurmuş bebeğin annesi varken sütü olmayan 16 yaşındaki çocuk bebeği emzirsin

Sen iyi dayanmışsın. Ben o vaziyette görseydim evimden kovardım o an. Resmen bebeği senden uzaklaştırmak için yapmışlar. Ses güzelliği falan bahane.

Ben yerinde olsam bebeğimi 1 mt. uzağa değil onların yanındayken kucağımdan indirmem. Bu tür insanlar kaşla göz arası bile neler neler yaparlar.

rabbim neler var yaa..bakalım ben kimlerle ve nelerle uğraşıcam :KK50:

Okurken ağzım açık kaldı.16 yaşında bir kız ÇOCUGUNUN eline bebek verip emzirmek ne demek.Güzel olsunmuş.Allah zaten onlara kat kat güzellik vermiş kızın emzirmesiyle mi güzelleşecekmiş? Sanırım daha dikkatli olmanız gerekiyor şimdi böyle davranıyorsa daha nice adetleri vardır bebek büyüyene kadar.
Bu arada Allah bağışlasın bebeğinizi.

İğrenç bişey bu sakın çocuğunuzu gözünüzün önünden ayırmayın bi daha sapık mıdır nedir bunlar ya...

Of kaynanalar bi empati yapın artık!

tatlım kusura bakma ama çok sakinsin,ben konunu okuyunca deli oldum,tavır koy onlara,ben hayatta lafımı esirgemezdim,o senin çocuğun,birinci emanetçisi sensin,çok ama çok cahilce,eşinizinde tepki vermesi lazımdı,bence bu olay biraz aşırı olmuş,ne cahilliktir yaa,Allahım sen akıl fikir ver...Allah yardımcın olsun,çok zor...

Allah akıl fikir versin. Sizi geçtim, hadi bebeği bile geçtim, kızına yapıyor kötülüğü. Daha neler duyacağım, sabır dilerim size.

Bu böyle başlarsa bence seni bayağı renkli ve garip olaylar bekliyecektir hazırlıklı ol. 16 yaşındaki kızının memesini emziren ne anada akıl vardır nede bunu kabul eden ufaklık denilen bence ufakta olmayan görümcecikte. Bu ikiliden daha neler çıkar kimbilir? Vallahi bence dişlerini göstereceksin tırnaklarını bileyeceksin yapacağını şimdiden yap. Desinlerki aaa bu gelin çok fena bulaşmayalım. Kendini aileni ve çocuğunu korumak için. Bence tepkilerinin düzeyli olmasına hiççç gerek yok. Bırak kocanda dahil senin tepkinden korksun. Yoksaolayların altından kalkamazsın benden söylemesi şeker. Bebişine iyi bak...

Anlaşılan kayınvalideniz şans eseri hemşire olmuş.
Birgün hastalarından bulmasın da...
Kendi torununa hassasiyeti bu kadar olan kişinin el için yapabileceklerini düşünemiyorum.

midem bulandı resmen ve bu kadın hemşire goya ne kadar cahıllık bu ya allah askına o gorumcede acmıs utanmadan emzırmeye allah akıl fıkır versın valla

bu olay öyle bir hal aldı ki artık, hatanın bende olduğunun da farkındayım, bana evlenirken görümcen nikah masasına otursun dendiğinde ağzımı açmalıydım, tepki vermedim dediğinide yapmadım tabii... işte öyle böyle derken iş bebeğimi görümcemin emzirmesine kadar geldi... eşim ve kayınvalidemin konuşmaları üzerine bu olayın bir şaka olduğu ortaya çıktı, evet evet ŞAKA ŞAKA... eşşek şakası desek daha doğru olur... dün eşimle epey tartıştık, çünkü onun da aynen söylediği şu: bir tarafta annem ve kardeşim var, diğer tarafta karım ve çocuğum, ne yapacağımı şaşırdım, bir orta yol bulmamız lazım, ben bir ömür boyu arada kalarak yaşayamam... ben de bu sözün üstüne eşime bi açıdan hak verdim tabii, annesi kardeşi atsa atamaz satsa satamaz... ama kayınvalideme karşı kibar kibar konuşmak yerine, bildiğiniz sağlam laflar sokarak, aynı bana yaptığı gibi canını acıtarak sonra da aynı şekilde ŞAKA yaptım deyip, işin içinden sıyrılmayı düşünüyorum... haaa tabii sıksık da görüşmeyi asla düşünmüyorum...

16 yaşındaki çocugun ilgilendigi şeye bak ya.Doğursun bir tane bebek o kız annesi de bakar karısık emzirirler falan.
Deliler mi ne !!
Al bebegini,uzak dur onlardan..

bu olay öyle bir hal aldı ki artık, hatanın bende olduğunun da farkındayım, bana evlenirken görümcen nikah masasına otursun dendiğinde ağzımı açmalıydım, tepki vermedim dediğinide yapmadım tabii... işte öyle böyle derken iş bebeğimi görümcemin emzirmesine kadar geldi... eşim ve kayınvalidemin konuşmaları üzerine bu olayın bir şaka olduğu ortaya çıktı, evet evet ŞAKA ŞAKA... eşşek şakası desek daha doğru olur... dün eşimle epey tartıştık, çünkü onun da aynen söylediği şu: bir tarafta annem ve kardeşim var, diğer tarafta karım ve çocuğum, ne yapacağımı şaşırdım, bir orta yol bulmamız lazım, ben bir ömür boyu arada kalarak yaşayamam... ben de bu sözün üstüne eşime bi açıdan hak verdim tabii, annesi kardeşi atsa atamaz satsa satamaz... ama kayınvalideme karşı kibar kibar konuşmak yerine, bildiğiniz sağlam laflar sokarak, aynı bana yaptığı gibi canını acıtarak sonra da aynı şekilde ŞAKA yaptım deyip, işin içinden sıyrılmayı düşünüyorum... haaa tabii sıksık da görüşmeyi asla düşünmüyorum...

ne biçim şakaymış bence şaka filan değil şaka olsa niye senden habersiz bebeği 16 yaşındaki çocuk emzirmeye kalksın

X