bebegim olsun diye 500 yasin okutuyorum bana yardım etmek isteyen arkadaşlar varmı ??

oz_me

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2012
288
0
2 ,5 yıldır bebek düşünüyoruz olmadıı :KK43:2 aşılama bir tüp bebek denemesi geçirdim ama negatif duanın gücüne inanıyorumm Allahım isteyen herkese versin kişi başı 1 yasin okunucak 2 haftam var bana yardım edermisinz ??

Canım ben senin için 1 Yasin suresi okuyayım yarın inşallah. Ama şunu söyleyeyim, Arapça harflerden okuyamıyorum. Hakkını helal et.
Rabbim gönlüne göre versin. Okuduğumda yazarım.

Canım ben senin için 1 Yasin suresi okuyayım yarın inşallah. Ama şunu söyleyeyim, Arapça harflerden okuyamıyorum. Hakkını helal et.
Rabbim gönlüne göre versin. Okuduğumda yazarım.

çok teşk ederim cnm Allah razı olsunnn cnm helal olsun .

2 ,5 yıldır bebek düşünüyoruz olmadıı :KK43:2 aşılama bir tüp bebek denemesi geçirdim ama negatif duanın gücüne inanıyorumm Allahım isteyen herkese versin kişi başı 1 yasin okunucak 2 haftam var bana yardım edermisinz ??

canım bende okurum ama bir hafta sonra okuyabilirim ancak adetim bittikten sonra ALLAH isteyen herkese o duyguları yaşatsın benimde 5,5 yıllık evliyim olmadı mevlam hepimize yaşatsın evlat sevgisini :KK43:((((((((((((((((((((((((((

Ben 5 yasin Okurum canim..
Allah kabul etsin insAllah kucagini bos birakmasin..
Herseyde bir hayir vardir sakin uzulme guclu ol.. Hicbirsey sebepsiz yaratilmaz...
Olacagina inanmak basarmanin yarisidir.
Ama soyle birsey var duanin gucu tabi ki buyuk ama Allah ile arana sebepler koyma her aksam bebegin olana kadar yataginin basucunda kibleye donerek Yasinin serif oku Kuran okumayi bilmiyorsan normal de okuyabilirsin..
Her gun bol bol tovbe et, ve Ya varisi tekrarla bos oldukca dilinde olsun hep bunlar..

Son düzenleme:
mrhblar bende sizin için okuyabılırım sızı cok ıyı anlıyorum kız kardeşimde istiyo daha nasip olmadı....ınşallah ısteyen tum bayanalar evlat sahıbı olurlar ınşallah....bende yarın okuycam ınşallah...

canım bende okurum ama bir hafta sonra okuyabilirim ancak adetim bittikten sonra ALLAH isteyen herkese o duyguları yaşatsın benimde 5,5 yıllık evliyim olmadı mevlam hepimize yaşatsın evlat sevgisini :KK43:((((((((((((((((((((((((((

cnm allah razı olsun bizi bizden başka kimse anlamazz rabbim kimseyi evlatla sınamasın çok zor elimdne gelen herşeyi yaptım olmadıı vardır elbet rabbimin bildgii ... okuyunca bana yazarsın bnde listeme yazarım çok saol cnm .. allah en kısa zamanda yüregindeki dilegini versin inş..

Ben 5 yasin Okurum canim..
Allah kabul etsin insAllah kucagini bos birakmasin..
Herseyde bir hayir vardir sakin uzulme guclu ol.. Hicbirsey sebepsiz yaratilmaz...
Olacagina inanmak basarmanin yarisidir.
Ama soyle birsey var duanin gucu tabi ki buyuk ama Allah ile arana sebepler koyma her aksam bebegin olana kadar yataginin basucunda kibleye donerek Yasinin serif oku Kuran okumayi bilmiyorsan normal de okuyabilirsin..
Her gun bol bol tovbe et, ve Ya varisi tekrarla bos oldukca dilinde olsun hep bunlar..

çok saol cnm allah razı olsn evet inanmak çok önemli ve çok inanıyorumm allah büyük allah seninde gönlündekini versin cnmm ..

mrhblar bende sizin için okuyabılırım sızı cok ıyı anlıyorum kız kardeşimde istiyo daha nasip olmadı....ınşallah ısteyen tum bayanalar evlat sahıbı olurlar ınşallah....bende yarın okuycam ınşallah...

saol cnmm inş kardeşinin en kısa zamanda olur bebegi ..

çok saol cnm allah razı olsn evet inanmak çok önemli ve çok inanıyorumm allah büyük allah seninde gönlündekini versin cnmm ..

Bak bende polikistik over var 2 senedir olmuyor benim de.. Ama yapacak birsey yok Allah ne zaman yaratacaksa o zaman olacak ama ol dedigi zaman ama sebeplerle..
Kalbi ferah tutabilmek bazen zor cevreye bakip imrenmemek zor ama herkesin nasibi ayridir tabi..
Tüm evlat sahibi olmak isteyenlere dua ediyorum insAllah olucak bir gun herkes anne olucak..

Allah kabul etsin bir yasinde benden yaz canım Rabbim en kısa zamanda nasip etsin Tüm isteyenlere içlerinde bizede (Amin)

Bak bende polikistik over var 2 senedir olmuyor benim de.. Ama yapacak birsey yok Allah ne zaman yaratacaksa o zaman olacak ama ol dedigi zaman ama sebeplerle..
Kalbi ferah tutabilmek bazen zor cevreye bakip imrenmemek zor ama herkesin nasibi ayridir tabi..
Tüm evlat sahibi olmak isteyenlere dua ediyorum insAllah olucak bir gun herkes anne olucak..

çok zor etraftaki herkes hamile neden benm yok demekten kendimi alamıyorum . allah büyük elbet olcak inanıyorumm bizimde imtihanımız bu dünyada ... bu halimizede şükür .. sana da en kısa zamanda veriir inş cnm Allah ...

cnm yasını teslım etmek için senın adın ve baba adın lazım...

Son düzenleme:
bende şuan adetliyim ama adetim bitince allahın izni ile okurum.. okuyuncada yazarım burdan... rabbim cocuk isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin işallah aminnn

slm cnm az önce 1 yasin okudum senin için Allah kabul etsin inşallah benimde 2.5 yıldır olmuyo sebepsiz seni çok ii anlıyorum banada 1 aşılama 1 tüp bebek yapıldı olmadı helede tüp bebek de olmayınca umutsuzluğa kapıldım nasip inşallah en kısa zamanda bizede evlat nasip eder

Merhaba oz_me,

senin için 1 Yasin okudum. Eksik varsa yine okuyabilirim ilerleyen günlerde.

X