Bayram ziyareti kayınvalide ve kayınpeder mevzusu.

Kv ve kp sizi ve eşinizi çok iyi manipüle ediyorlar farkında değilsiniz sanırım.
Gitmezsek ararlar dururlar demişsiniz.
Onlar aramadan siz arayın, bayramlaşın,
sessize alın telefonu çaldırsınlar dursunlar.
Gece geç saatlerde mesaj yazın ay kusura bakmayın aramışsınız duymamışız diye.
Ertesi gün kocanız arasın hâl hatır sorsun.
Aynı senaryoya devam.
Bir süre sonra illa ki bıkacaklar.
Yeter ki siz kararlı olun.
Bu kadar korkak davranmayın.
Yok kötü oluruz, yok küserler.
Nasıl alıştırırsanız öyle devam edersiniz.

Sadece bu konu için söylemiyorum, genel olarak bayramlarda neden öncelik erkek anne, babası oluyor? Kızın anne, babası da insan. Çok haksızlık bu durum.

Konu sahibi bence gitmeyin hatta konuşmayın bile bu aileyle neden konuşuyorsunuz hâlâ eziyorlar, hakaret ediyorlar resmen size.

Madem gittiginizde boyle seyler yasiyorsunuz o zaman ne diye kv"ye aciyip gidelim diye tutturdunuz?

Neden kendi kendinizin pimini cektiniz ki illa gidelim diye? Kimse bak ne dusunceli sirin gelin, oglumuzu getirdi bayramda bize demeyecek.

Bence esinizin ailesi ile ilgili olan kararlarina karismayin. Adam gitmek istemiyorum diyorsa istemiyordur, tamam canim deyip cekilin kenara, kayinvalide sizi ararsa da eliniz guclu zaten oglun istemedi bana bir sey deme dersiniz ki gercek bu zaten.

Bu bayram elinizdeki cok iyi bir firsatmis ama tepmissiniz illa gidelim diye tutturarak

Manipüle edip beni üzdüğü için ben kendi annemi aramadım bayramda ne meraklısınız dışardan iyi görünmeye, çok şaşkınım. Şu aileye hayatta gitmezdim

Sırf kendini eşine daha çok sevdirmek için bu muameleyi kabul ediyorsun. Kötü haber daha çok sevmeyecek.
Söylenen her şeyi hakediyorsun giderek

Aaaa sanki kaynanam ile kayınpeder imi okudum bir anda bu kadar benzerlik pes hatta eşiniz de benim eşim.

Nasıl olsa iyilik yapsan da laf ediliyor bari kendi ailene git de kötü gelin desinler...

İyi anlayışlı olunca olmuyor demek ki deveyi diken insani s... Yaranır. Bayramda bir cingar cıkardım gıklarını dahi çıkarmıyorlar....

aman iyi olayım aman sorun çıkmasın beni sevsinler hep bu kafadayım sadece onlara karşı da değil genel böyleyim. çok b*ktan bir durum yani, kimseye de yaranamadım zaten şimdiye kadar.
Şöyle bir cinnet geçir ne oluyor gör bak. Ben hepsini bir topladım sizin yüzünüzden psikoloğa gittim beni mahvettiniz diye cıngar cıkardım. Bütün sosyal medya hesapları gruplar hepsini cıkardım. Bir daha bana bulaşan olursa bu evliliği bitiririm dedim. Kaldılar öyle kimsenin nazını kaprisini çekemem onlar kim be eşim el anası ile el oğlu bana koca çok kaynana da çok... 5dk imzaya bakar işte o kadar. Sevgi her şeyi affetmez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…