bayram bile burnumuzdan geldi

ben anlamadım bu kv kp i. eltin ne senle anlaşıyo ne diğer eltinle senle laf kavgası yapıyo dğeriyle saç saça baş başa kavga. bunlarda hala onu savunuyo. zaten o kadın oraya kavgaya gelmiş belli bşey.

anlamadığım erkeklerin hepside hanım köylü. herkes eşinin arkasında yani. genelde içlerinden birinin karısına kess sen haksızsın demesi bu kavgaları eltiler arası kavga olmaktan çıkarıp karı koca kavgası olmaya sürükler çünkü.

işiniz zor mecbur anne baba görüşülecek diyosa eşiniz allah yardımcınız olsun.

Canım sadece aklıma şu geliyor, eltim söylemişti bana da s*çan g*t tatlı olur
Neyse ki eşin seni savunuyor, düşünme gerisini:)))

sen de rahat durmamışsın. bir de hamilesin herşeyden önce çocuğunu düşünmen gerekirdi.
resmen 2 kadın kardeşlerin arasını bozdunuz ikiniz de birbirinize suç bulmaya devam ediyorsunuz, ben olsam erkekleri karıştırmadan kadınla başbaşa buluşup aramı düzeltmeye çalışırdım, onu yapamasam bile en azından kavga çıkarmazdım ama sen de resmen kavga etmeye yer arıyosun. ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra da balkona gidip beklemişsin millet kavga etsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…