bayram bile burnumuzdan geldi

ben anlamadım bu kv kp i. eltin ne senle anlaşıyo ne diğer eltinle senle laf kavgası yapıyo dğeriyle saç saça baş başa kavga. bunlarda hala onu savunuyo. zaten o kadın oraya kavgaya gelmiş belli bşey.

anlamadığım erkeklerin hepside hanım köylü. herkes eşinin arkasında yani. genelde içlerinden birinin karısına kess sen haksızsın demesi bu kavgaları eltiler arası kavga olmaktan çıkarıp karı koca kavgası olmaya sürükler çünkü.

işiniz zor mecbur anne baba görüşülecek diyosa eşiniz allah yardımcınız olsun.

iyi akşamlar arkadaşlar
cümleleri toparlayamadığım için direk konuya giriyorum umarım bu stresle yeterince düzgün anlatabilirim derdimi ve saglıklı yorumlar alırım
arefe akşamından kaynanama gittik kalmaya.bildiğiniz üzere eşimin abisi ve yengesiyle kavgalarımız oldu ve görüşmüyoruz.eşimin abisi kaynanamı aradı biz geliyoruz kim var diye,kayanamda biizm orda olduğumuzu söyledi kapadılar.
sonra kayınpederi aradılar bizle aynı ortama gelmek istemiyolarmıs biz varsak onlar gelmiyceklermiş...biz uzak yerden geliyoruz falan diye çıkıştılar (heralde kayınpedern bizi yollamasını beklediler akıllarınca)k.pederde burası baba evi bu aksam herkes toplanacak bugn gelmiyosanız hiç gelmeyn dedi.aradılar kapattılar bisürü kavga ettiler telefonda.sonra biz eşimle markete indik o arada gelmişler.içerde hararetli konuşuyolardı eşim gitti ne baırıosun telefonda kavgaya geldysen buyur edelm demiş cevap alamamış.sonra ben grdm içeri çocuklarını aldım kucağıma hoşgeldiniz dedim insanca sadece yüzüme baktılar cevap yok..bi süre aynı odada oturuldu herkes kendi alemnde iyi kötü kmse konusmadı.k.pederim diğer kaynımıda aradı herkes burda sizde geln oturcaz konuscaz diye.(bu kaynımla bizim küs olduuğumuz kaynımda görüşmüyor)neyse geldiler
biz ayrı odada görüşmediğim eltim ve k.validem ayrı odada erkekler ayrı odada oturdular.erkekler konussunlar kardesler barssın diye k.pederm topladı hepsini.tabi her zmnki gbi erkekler konusamadı sadece görüşmediğimiz kaynım konuştu sürekli benim eşim şöyle benm eşim sizn için zmnında şöyle yaptı vs diye.benm eşim konusmaya kalkınca boşboş konusma o konulara girme diye kestrip attı.niyeti karısını aklamaktı yani kardesleryle barsmak değil.büyük kaynım ben sennle grsürüm kardesler olarak biz grselm ama eşinle grsmem tm laf gelimi hepsi el kızı bnm kardesm önmli olan dedi.diğer kaynım karımla görüşülmezse bende grşmüyorum bu iş kadınlarda bitiyor annem hepsini toplasın konussun falan dedi.bu şeklde konuyu halletmeden dağıldılar yani aynı ev içinde herkes farklı yerlere dağıldı..
biz eşimle balkona çıkacaktık küs olduğum eltimde balkon kapsının önnde çocuğuna mama hazırlıyodu mutfakta onun eşi ve k.pedermde vardı.ben gecerken çeklmediği için elim değmiş.döndü sinirli sinirli eline dikkat et diye çıkıştı bana.dikkat edicem ama ne zmn bilmiyorum artık dedim bnde sinrli bi şeklde sen ne diyosun fln gbilernden yne basladı bağırmaya..kardeselrn barscağını anladınya kavga arıyosun dmi ortalığı karstrmadan duramazsın illa çatacaksın dedm.defol gt dedi.kimin evnden kimi kovuyosun derken kavga kızıstı o bana ben ona hakaretler bağırışmalar derken eşim beni tuttu balkona çekti otur hamilesin fln diye.k validem eltimin agzını kapadı bi anlık sonra balkona gecti bana bağırıyo sus diye.eltim saydı döktü sonra babam var burda edepsizlk yapamam ben terbyesiz falan gbi hanım pozlarına grdi.ben balkondan bağırıyorum o içerden sayıyo ama akıllı davranarak!sonra eşi geldi dikildi karsıma karısını savunmaya.hep susmustum abi saygısızlık etmek istemiyorum demiştm zamanında bisürü hakaret yemiştim ondan.bu sefer susmadım benm eşim grmiyosa sende girmyceksin karsmıycaksın kadınlarn arasına grme diye bağırdım.onun bana cvp vermesine frsat kalmadan diğer eltmle kavga ettiğim eltm basladı busefer kavgaya hemde saç saça başabaşa.
o hengamede k.validem bayıldı eşim tembhlediği için tüm bnlar olurken balkondan hiç çıkmadım.(düşük tehlkem var)
kavga ettiğim eltm çocuğunun kıyafetlerni bile gydrmeden çekti gtti..k.validem kendine geldi k.pederle odaya gectiler bzde eltm kaynım eşim ben mutfakta oturuyoruz ben sinrden söyleniyorum kendi kendime.k validem bağırmaya basladı içerden kapa çenenei diye kapatmıyorum artık susmuyrum yeter dedim.gidin hiç birinizi istemiyorum gidin diye bağırıyor.(her zaman aynı şey ne zmnla eltmle sorun yasasam evden kovuluyorum)evinin meraklısı değilim dedim gttim üstümü gyndm gidiyorum ben dedim eşim diğer eltm falan saknleştrip oturrtular.neyse hep beraber bzde k.validemlern yanına gectk.
k.peder bana diyoki eln çarpms madem k.bakma diyemednmi konusmalarına dikkat et vs yani yine suçlu ben oldum bana yüklendi.eşimde sende ordaydın görmedinmi en basta o sardı amanedenin ne suçu var hep bu kız kabahatli oluyo dedi.o geldi millet barısmasın diye karstrdı ortalığı bilerek kavga çıkardı bağırındı dedi.k.pederim hala kim bağırındı senin karın bağırınıyodu vs diye eltimi koruyo.
tm hayatım dedim eşime sus benm kendimi açıklamama gerek yok allah görsün dedim sende hiç konusma boşver kapat dedim.k.pederede senn gözüne perde inmiş baba ben susuyorum allah görüyo nasılsa dedim.bize gidin istemiyorum diye bağıran k.validem eltimin çocuğunun eşyalarını almış kaçar gbi gttiler diye aglıyo!...malesefki o gece orda kaldık ertesi gnde bayramlştık kahvaltı ettik çıktık...
iyice kendilerinden soğuttular adalet duygusu kalmamaıs hiç birinde allaha havale ediyorum hepsini..çok uzun oldu zahmet edip okuyan olursa yorumlarını esrgemesn lütfen
sağlıcakla

Canım sadece aklıma şu geliyor, eltim söylemişti bana da :KK1: s*çan g*t tatlı olur :KK53:
Neyse ki eşin seni savunuyor, düşünme gerisini:)))

sen de rahat durmamışsın. bir de hamilesin herşeyden önce çocuğunu düşünmen gerekirdi.
resmen 2 kadın kardeşlerin arasını bozdunuz ikiniz de birbirinize suç bulmaya devam ediyorsunuz, ben olsam erkekleri karıştırmadan kadınla başbaşa buluşup aramı düzeltmeye çalışırdım, onu yapamasam bile en azından kavga çıkarmazdım ama sen de resmen kavga etmeye yer arıyosun. ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra da balkona gidip beklemişsin millet kavga etsin diye

X