bayram bile burnumuzdan geldi

Deli mi ne yaa.. Eli çarptı diye kavga çıkarmış :).. "Ay sana değeceğini bilsem dikkat etmezmiydim" deyip bi kahkaha atsaydın ya daha çok bozulurdu.. Karşılıkta veremezdi...

Deli mi ne yaa.. Eli çarptı diye kavga çıkarmış :).. "Ay sana değeceğini bilsem dikkat etmezmiydim" deyip bi kahkaha atsaydın ya daha çok bozulurdu.. Karşılıkta veremezdi...

ah ah keske aklıma gelseydi hazır cevap değilim malesef hele gülerek ısırmayı hiç beceremiyorum .(

Benden sana tavsiye... Aklına hiçbir laf gelmese bile sadece kahkaha at o birşey söylediğinde o bile yeter bozulmasına.. Bence sadece bu bile çok işine yarar.. Yapabilirsen sonuçlarını haber verirsin.. Kendine dikkat et... :KK66:

Benden sana tavsiye... Aklına hiçbir laf gelmese bile sadece kahkaha at o birşey söylediğinde o bile yeter bozulmasına.. Bence sadece bu bile çok işine yarar.. Yapabilirsen sonuçlarını haber verirsin.. Kendine dikkat et... :KK66:

aynı ortama gelmiyimde yapmama gerek kalmasın inş..olurda gelirsem aklımda olcaksın saol:)

yani bir aile kardeşler yıllarca geçinip gidiyor da
elin kızı/oğlu gelip aileyi birbirine düşürüyor ya daha ne diyeyim
ne var yani ne var ottan pohtan sorun çıkarmaya
insanca yaşamak çok mu zor
hadi sevmiyosun seviyeli mesafeli davranmak çok mu zor
seviye yerlerde

Hiç bir yorumu vs. okumadım ama bende evliyim çocuklarımda var nasıl bir durumda olurumda çocugumun üüstünü bile giydirmeden kaçar giderim die düşündüm biran bide ondan dinlesek daha farklı düşünürüz belki.Sunuda söylemeden gecemicem eşden vazgeçilir ama kardeşten vazgecilmez kopulmaz en azından eşinin hatrı için bunu düşünerek daha ılımlı yaklasırsan insanlara eşinde mutlu olur çocugun varmı bilmiyorum ama amca kavramı akraba eş dost kavramı bi zamndan sonra biz memnun olmasak bile çocuklar bu duygulardan mahrum kalmasın die bazı seyleride sineye çekmek lazım yoksa o bunu dedi su bunu dedi ömür gecmez benim görüşüm tabi.

buyur burdan yak
verdiğiniz akıl ne kadar da güzel
ortamı sakinleştirmek yerine daha da alevlendirsin
sonra da 56789 konu daha açar

yani bir aile kardeşler yıllarca geçinip gidiyor da
elin kızı/oğlu gelip aileyi birbirine düşürüyor ya daha ne diyeyim
ne var yani ne var ottan pohtan sorun çıkarmaya
insanca yaşamak çok mu zor
hadi sevmiyosun seviyeli mesafeli davranmak çok mu zor
seviye yerlerde

bunları ben aylarca söyledim kendi kendime deliler gbi konustum durdum bi araya gelndi yne aynı yne aynı
herkesnde sabrının sınırı var işte

Kusura bakmayın da asıl bayram kayınvalide ve kayınpedere zehir olmuş
Herkes sorunlar yaşıyor da böyle milletin yanında bağrışmalar,saç saça baş başa kavgalar ne ayıp ya!
Kv ve kp ne kadar kötü olurlarsa olsunlar biraz saygı duymalıydınız
Her lafa cevap vermek zorunda değildiniz
Valla çok üzüldüm ben kv ve kp'e ...
Bu yaştan sonra gelinler yüzünden oğullarından çekiyorlar

Canim sen bebisini dusun. En onemli senin bebisin ve sensin. Ve demeden gecemiyecegim MASALLAH ne mutlu sana boyle bir esin var. Seni koruyan ve sana sahip cikan. Cok az erkek yapar bunu karisini ailesine ezdirmemeyi. valla masallah. Allahim sizin huzurunuzu bozmasin kotu gozlerden korusun. Bebisinide sagsalim kucagina almayi nasip etsin rabbim...

Bu konuda kesinlikle bir suçun yok..Diğer konularının hiç birini bilmiyorum..Ezbere sorsan bilemem yani..

Gerçekten elti denen şahıs(Sedef) sanırım,kaşınmış..

Benim merak ettiğim;

O kişi gerçekten kk yı takip ediyor olamaz mı?
Senin açtığın konuları vs..Bir elinin çarpması bile tetiklemiş onu..
Belkide oda biliyor açtığın konuları falan.

Olabilir mi?

not:Böyle bi soru başka bir konundada sormuştum,şimdi hatırladım..

hamile halinle yıpratma kendini.hata kb ve kv bence aranın buz gibi olduğunu biliyorlar ısrar kıyamet bir araya toplamak için uğraşıyorlar.Aynı ortama girmeyin ya bir daha.Kv bayılacak,kadınlar birbirine girecek,erkekler bağırış çağırış gelmeyin bi araya hepiniz mutlu olun.

konuyu kimin açtığına bakmadan okudum tarz bi yerlerden tanıdık geldi sonra bi baktım ......

çok da masum değilsin maalesef...

Birde cok saygiliymisin gibi abi abi demissin guzelim herkez orada biseyler olmus kuduran sen olmussun orada

Ben se in k.p ve k.v cok uzuluyorum nisanlandigin gunden beri ne yapip edip kardesleri birbirine katmayi basardin allah hepsine sabir ve hidayet versin insallah bir an once gercekleri gorup eskisi gibi abi kardes olurlar

Bu ailenin barışmaması daha iyi herkes için. Bayramlarda da her biriniz farklı bir günde gidin. Karşılaşmayın bana kalırsa

Önceki konuların roman olur...
Canım sen bi doktora gitsene...

konu sahibinde bulduğum tek suç bu insanları bilerek evlenmesi, belki evlenince kapımızı kaparız diye düşündü ama kocasıda dirayetli biri değil, büyük abi sizinle görüşürüm eşlerinizle görüşmem dediğinde diğer kaynı karımla görüşmezseniz olmaz diyebiliyor ama amanedenin kocasında tık yok, o sedefte iyi bi halt olsa diğer eltiyle küs olmazdı herkes kötü o mu iyi yani, kızdaki olay şu, kaçmış gelmiş bu aileye diğer kayınlarla bile vıcık vıcık ilişkileri olmuş kadın kendi kocasınıda kayınlarınıda kv kp'i de diğer gelinlerden kıskanıyo

Konu sahibi nişanlanmadan Sedef'ten az çekmedi.. Nişanlanma yazdınız.
Nişanlandı..Hakaretler işitti kaynanası ile kayınpederinyle kavgalar etti evlenme dediniz.
Evlendi kocası dövdü sedeeeff sedeeff diye kardeşleri biribirine düştü bebek yapma dediniz.

Şimdi hamile... Yine akıl veriyorsunuz :KK14: Dinleyecek mi dersiniz?
Allah ıslah etsn ne diyeyim.
Kendi düşen ağlamaz.

X