Bayan olarak ilk adimi atmak?

CicimBalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2015
475
257
32
Merhabalar hanimlar

Hayatimda ilk defa ilk adimi atmak üzereyim ama kararsizim cünki bilmiyorum ama gururuma yediremiyorum kendime yakistiramiyorum ve yanlis anlasilmaktan korkuyorum..
Neyse gelelim konuya
Cumartesi kiz arkadasimla ve esiyle dügüne gittik. Topluca arkadaslarla bir masada oturuyorduk karisik neyse kiz arkadasimin akrabasida vardi masamizda bir beyfendi merhabalastik tanistik öyle kisaca hicte tipim degildi acikcasi. Ama Masada sürekli bana bakiyordu cok sonradan fark ettim ve ister istemez sürekli göz göze gelip gülümsüyorduk birbirmize..ve zamanla bana sempatik gelmeye basladi ilgimi cekti agir ve olgun durmasi vsvs. tabi o gürültüde kalabalikta sohbet vs edemedik sadece kahve ikram etti bana öyle masaya getirdi (salonda bar vardida) aramizda tek tük laf gecti yani

Neyse tabi veda zamani geldi tokalastik görüsürüz dedi.
Ondan sonra anladimki ben bu sahisi yakindan tanimak istiyorum ama nasil.

Arkadasima hos sempatik adam oldugunu söyledim belki anlar beni beklentisiyle ama tik yok. Ayrica fazlada karistirmak istemiyorum onu bu ise sonucta red edilirsem rezil olurum.
Herneyse sosyal hesabini buldum adamin ve kac gündür düsünüyorum eklesemmi diye..bu bir ilk olacak ve yerin dibine giriyorum böyle anlattikca :olamaz:
Birde böyle düsünüyorum O begenseydi bi yolunu bulup, bulurdu beni gerci onun yapisini bilmiyorum ama yinede isteyen bulur, degil mi?
Diger yandanda ben eklesem acaba arkadasima söyler mi diye düsünüyorum..
Ha arkadasimdan cekindigimden degil ama o beni böyle bilmedigi icin yani kisacasi rencide olmak istemiyorumm

Ne düsünüyorsunuz hanimlar?
Aranizda ilk adimi atan varmidirki acaba
Ne yapardiniz yerim olsaydiniz. :KK48:

Gayet normal bence ama karşınızdaki Türk erkeği ön yargılı yaklaşabilir.

O çok istesiydi size ulaşabilirdi.Gene de bilemedim.Sonra pişirip önüne koymasın.

(Kusura bakma ama dayanamayacağım bayan değil kadın doğru kelime)

Tesekur ederim düzeltme icin türkcemde eksiklik varda biraz :) düzeltme olsa keske utandim simdi

Neden kendine yakistiramiyorsun ki.erkeler kendine yakistirir kadinlar yakistirmaz yok bu olayda.iki birey biri digerinin ilgisini ceker ve tanimak ister ise ve bu bireyler bekar ise soylemeli.
O da seni tanımak isterse olumlu istemezse olumsuz bir cevap alirsin

İlerde birşey olsa sen geldin bana dicek sen buldun beni dicek :KK16:
Bulmak isteyen bulur belki de o da sizi araştırıyordur bilemezsiniz ama ilk adımı atmayın lütfenn :KK51:

İlerde birşey olsa sen geldin bana dicek sen buldun beni dicek :KK16:
Bulmak isteyen bulur belki de o da sizi araştırıyordur bilemezsiniz ama ilk adımı atmayın lütfenn :KK51:
Desin ben buldum desin ki birşey olacaksa hata idi desin
Biraz cesaret
Belki hayatının mıtluluğunu kaçırıyor öyle bir ihtimalde var

Valla ben attım ilk adımı, evliyiz şu an. Lisede tanışmıştık arkadaş olarak. Hala da kantine girdiği, ilk gördüğüm an aklımdadır. O zaman çok beğenmiştim ama beni yaşça küçük buluyordu. Seneler geçti. Farklı şehirlerde okuduk. Farklı insanlar tanıdık. Ama benim aklım ondaydı hala.Bu sefer dan dan söyledim. Hiç pişman değilim. Ne kaybedilir ki en fazla?

Adım atsanız kaybedecek bir şeyiniz yok , reddedilme gibi bir durum olursa ne hissedersiniz bu önemli pişman olur musunuz ? yoksa iyi ki ilk adı mı attım şansı mı denedim der misiniz .

Öyle bir yerde yaşasak ki seven sevdiğini söylese, karşılık alamadığında çirkinleşmese, ayrılmak isteyene yapışılmasa, kaçan kovalanır gibi abuk sabuk taktikler yapılmasa...Her şey daha kolay olurdu:KK37:
Cok güzel dediniz hersey daha kolay ve güzel olurdu ah ah

Adım atsanız kaybedecek bir şeyiniz yok , reddedilme gibi bir durum olursa ne hissedersiniz bu önemli pişman olur musunuz ? yoksa iyi ki ilk adı mı attım şansı mı denedim der misiniz .
Pisman olurmuyum bilmiyorum olursamda gururumdan dolayi olurum.. aslinda kendisi baska sehirde oldugu icin daha iyi olur benim icin yani sürekli yüzyüze gelme durumu olmaz

Kuzenim de aynen sizin gibi arkadaş düğününde birine kafayı taktı. Arkadaşlarına söyledi hiç umursamadılar. Başka şehirdeydi üstelik. Oraya gitti arkadaşının evine hem de kaç kez. Sonunda bunları tanıştırdılar. Çocuk çok içe kapalı yani kuzenim hamle yapmasa ondan bişey gelmezmiş. Şu an evliler ve çocukları var.

Bana göre bişey değil ama ekleyin bakalım neler olacak? Gelişmeleri yazın ama merak ederim böyle hikayeleri :)

X