Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ilahi siz:KK70: buarada yarın senın bat elifcim ınş olmazsın da acılışı sen yaparsın ...guluyrm esmde bana ne oluyoda guluyosun diyo buarda tarantuladan haber yok kac kere yazdım benı listeye koydunmu diye ama ses yok uzgunum:KK5:

inşallah olmaz. battan önce ilişki olunca kan gelirdi. az önce oldu söylemesi ayıp ama gelmedi kan.inşallaaaaaaaah olmaz

huhuuuuuuu ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)))

yeni hamişimiz hayırlı uğurlu olsunnnnnnnnnnnn :))) Topiğimize uğur getirsinnnnnnnnnnnnnn :))))))))))))

Güzel kızlar, tatlı kızlar, inşallah bol bol bebekleriniz olurda, koltuklarınız parmak boyasından, çamlarınız parmak izinden, televizyonunuz tükürükten, halılarınız meyve suyundan sütten görünmez, evinizden kaka kokusu eksik olmaz, amiinnnn

Amiiinn ne güzel dua olmuş bu böyllee :KK16::KK16::KK16:

kızlar hangi şehirlerdensiniz ? haydi yazalım

ben Mersinliyim , Maraşta görev yapıyorummm :KK34::KK34:

regl yok bebeiş yokk ne olcak böyle :KK50:arkadaşşş

ahahah aynen canım yaa , nolcak bu iş böyllleee :44::44::44:

Amiiinn ne güzel dua olmuş bu böyllee :KK16::KK16::KK16:

ben Mersinliyim , Maraşta görev yapıyorummm :KK34::KK34:

ahahah aynen canım yaa , nolcak bu iş böyllleee :44::44::44:

canım valla bilemedim ne olacak o yok bu yok :) değeri görmüşsündür 1 nedir arkadaş 0 bari olaydı :KK9:
pazartesiyi beklicem kvalidecimle sağlık ocağına gitcez bide
tabii regl olmazsam

canım valla bilemedim ne olacak o yok bu yok :) değeri görmüşsündür 1 nedir arkadaş 0 bari olaydı :KK9:
pazartesiyi beklicem kvalidecimle sağlık ocağına gitcez bide
tabii regl olmazsam

seninki iyiymiş canım ,benimki 0.100 çıkmıştı pazartesi :KK37::KK37::KK37:

benimkide 6.30 da gitti , önce voleybol sonrada futbol maçı var paşamın, 10.30da anca geliirr :KK76::KK76::KK76:

puhahahah sen maçı önceden yapmışın şekeriiimmm :KK51::KK51::KK51:

aman bacım.maçtan gelir yorgunum der falan şimdi nemelazım.
hayır böle söyleyince çok kızıyorum trip atacam diye yazık ediyorum koca aya, devamıda gelmiyor.
böyle iyi :KK37:

iyiyim canım ya ne olsun sen nasılsın hala adet olmadın dimi...benim de bugün yarın yumurtlama günlerim bakalım değerlendiriyoruz ama ilk defa bu ay çok ümitsizim...hevesim kalamadı artık ya

hnüz bişey yok ama ağrım fazlalaştı, aralıkta doktora gitcem artık yapacak bişey yok, hem kistleri kontrol ettircem, hemde engel bi durum varmı bi baktıralım...

ümidini yitirme olucak elbet ama doğru zamanda, stres yapıyoruz galiba. sanırım bende stres yüzündn 7 gündür bekliyorm

hıı okudum onuda arada 0,900 var :KK52:

şimdi senin benden benim senden ne farkımız var

olsuun sen kıdem olarak daha yukardasıınn :KK53::KK53::KK53:

0.900 öss sınavında falan kaç kişiyi öne geçiriyo bilmiyonmu:KK9::KK9::KK9::KK9:

aman bacım.maçtan gelir yorgunum der falan şimdi nemelazım.
hayır böle söyleyince çok kızıyorum trip atacam diye yazık ediyorum koca aya, devamıda gelmiyor.
böyle iyi :KK37:

süpersin şekerim , ben onu geçen ay yaşadım , perşembe maçtan geldi , mırın kırın etti haspam :KK51::KK51::KK51:

X