Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Himm hadi ya.Ozaman sen konus tarantulayla ele gitmesin yahu topigimiz Napalim ya bosver Allah onun sabrini verir insallah diyelim ozaman inan ben kendimi 40 yaslarinda falan hissediyorum yorgun halsiz gozunu topraga dikmis gibi..

Son düzenleme:
gıı halimizle dalga geçer olduk napalım tatlım inş düzelecek o spermler o test sonucunu burada paylaşınca hep birlikte halay çekeceğiz

ahaha aynen su hallere dusecegim aklima gelmezdi bakalim daha neler gorecegiz Bizimkinlerin basi kici kopuk oldugu gibi tembellerde yerinden kipirdamiyor sipalar yaramazlik yapiyolar annelerine bi gelsin o da anneyle dalga gecmek neymis sorcam ben ona

tarantula çocuklar yatsın konuşalım dedi

kaçta yatıyormuş çocukları canım sordun mu ona göre bende bekleyeyim

olabilir canım iki çocuk sonuçta baş etmek zor onlarla birlikte uyuya kalır kesin

benim iki çocuğum olsa burda ne yapayım zaten

inş bizim de 2 çocuğumuz olur buralara tavsiye bulunmaya geliriz canım...tarantula 3.çocuğunu yapmak için geliyor

Sevgili kızlar mehmetelif arkadaşımıza gerekli tüm bilgileri gönderdim özelden, artık onun topiği açmasını bekliycez, orda görüşürüz, çok öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…