Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
senin hiç yok ve üşeniyosun öylemi tembesin kızım sen

ayyyyyynen öyle
tembelim ben tembeeeeeeel

hımmm anlamadım valla.denk düşmüyor dediler yaniii:))
hayırlısı hakkımızda ya.diyecek başka bişi kalmıyor bazen.
zaman gösterecek bakalım.
bende neredeyse 2 yıldır korunmuyorum.ama tık yok.
TEMBELLİİİİİİK :) diyorlar buna

ben sana koydum zaten teşhisi tembellik

aynen öyle tembeliz..aslında ilşki de çok sık değil ayda 3-5 defa..
bu ay ama hız verdim valla eşimin keyfi yerinde..
önceden bişey yapalım dese uykumvar vs. der başımdan savardım şimdi
sormuyo bile...

te allah ım ya. bebek istemezken benim eşimde beni savardı. şimdi ben onu savıyorum

aynen öyle tembeliz..aslında ilşki de çok sık değil ayda 3-5 defa..
bu ay ama hız verdim valla eşimin keyfi yerinde..
önceden bişey yapalım dese uykumvar vs. der başımdan savardım şimdi
sormuyo bile...

aynen sık çalışmak lazım.bizimkide aynı ayarda gidiyordu ama bu ay biraz daha sıkı çalışır gibiyiz.ama yinede forumda dönen iddialara çooook uzağız

Valla ne kadar yorulmayayım desemde mecburum kızımın çantasını taşıyorum okula götür getir dershaneye götür getir yapçak bişi yok en azından ev işlerini boşladım ama okul işi biraz bozuyor...ama vakit buldukçada istirahat ediyorum dikkat etmeye çalışıyorum...çok tşk ederim canım benim...dediğin gibi hayırlısı olsun herşey Allahtan...birazdan doktora görünücem sonucu yazarım yine...bu arada topiği bırakma ben şahsen şikayetçi değilim...gelebildiğin yetişebildiğin kadar gel...yeni bat yazan olur eklenmek isteyen olursa sana direkt mesaj atalım geçmişi aramak taramak zorunda kalma yani bzi yardım edelim sana diyoruz
tarantulacım benım batı guncellermısın....dun adet oldum yanı 18 kasımda normalde 30 gunde bı olurdum ama erken geldi...yenı bat 18 aralık...
canım sen hesaplamanda bir hata mı yapıyorsun acaba...30 günde adet oluyorum demişsin ama her zaman aynı güne denk gelmez...1-2 gün geri atar benim bildiğim...çünkü ay her zaman 30 çekmio 31 çeken aylar var..dolayısı ile ay 31 çektiyse sen 17 sinde olursun gibi...bende 30 günde bir oluyorum...18 ağustos-17 eylül-18 ekim gibi gidio bazen 2 gün öne bile geçebiliyor...bence senin yeni bat 17 aralık canım...18 inde beklerken 17 sinde gelirse erken geldi sanarsın yine..bnm ki sadece yalışlık varsa düzeltmen açısından yinede sen bilirsin

dur dur hemen panik olma...ağzınla söylüyorsun erken yaptırdım diye...yükselicek inşallah..sen dikkat etsen kendine iyi edersin canım benim hayırlı olsun inşallahhhh hoş geldin hamişlerin arasına

ayyy hadi inşallah bir sıkıntı olmadan atlatırsın.dr haberini bekliyoruuuuz.
bu arada topik ile ilgili fikrine katılıyorum.
tarantulacıgııııım yetebildiğin kadarıyla seni seviyoruuuuz biiiiiiiz.

aynen sık çalışmak lazım.bizimkide aynı ayarda gidiyordu ama bu ay biraz daha sıkı çalışır gibiyiz.ama yinede forumda dönen iddialara çooook uzağız
ben onu bunu bilmem biraz azsak çocuk kendiliğinden olacak..dr gerek yok..ama ben sanki 80 yaşındayım gibi yaparken bile nezaman bitecek diye bekliyorum..
te allah ım ya. bebek istemezken benim eşimde beni savardı. şimdi ben onu savıyorum

ee sonuç hamile oldunmu..ben savamıyorum mecbur gözlerimi kaparım vazifemi yaparım

Canım herkesin özel mesaj hakkı olmuyomuş, çoğu kişi benden alıntı bile yapmıyo, bilemiyorum canım zaten artık öyle yaparım eğer devralan biri olmazsa, özel mesajlara bakarım, gözüme çarpan olursa ekler çıkarırım, onun haricinde bişey yapamıyorum zaten.

Haber ver tatlım doktordan sonra, hayırlı haberle gel inşallah

siz bana cevap yazmayın zaten çok üzüldüm çok...neyse zaten gerek kalmadı az önce regl oldum buda bana ders oldu birdaha üzerine düşmeyeceğim ((((((((((((((((((43:

Canım erken değil ki 16 kasım yazıyo senin bat. 5'in üzrindeki değerler gebelik lehinedir ama 10'un üzrindeki değerlerde gebelik vardır ama ultrasonla kese gözlenmelidir kesinleştirmek için, 2 hafta sonra keseyi görebilirsin değerine göre eğer bhcg değerin düzenli artış gösterirse, geç döllenme yaşamışsın demekki sen, hakkında hayırlısı olsun tatlım :)

siz bana cevap yazmayın zaten çok üzüldüm çok...neyse zaten gerek kalmadı az önce regl oldum buda bana ders oldu birdaha üzerine düşmeyeceğim ((((((((((((((((((43:

anaaaa deli karuuuu
küsme bize

reglin hayırlı olsun..
bence üzülme yeni başlangıç...her ay yeni bi umut.
dr falanmı gidecen nedecen şimdi:26::26::26::26:

Son düzenleme:

Canım regl olduğundan emin misin? 16 KASIM değil miydi senin regl günün. Bak öyle her kanama regl demek olmuyo, belki de bebek yerleşiyodur, eğer az ve açık renkliyse yada kahverengiyse ve artmazsa regl değildir o, emin olmadan ilaç falan alma derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…