Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ya tam çalışma yapmıyor o yüzden yapsa olacak nasihat veriyoruz dinlemiyor süslenecekti çalışmalarını o şekilde yapacaktı bak hala süslenmeden çalışma yapıyor
jongül sen elife yakınsan git bence onu süsle başını bekle
ben dün gece yaptıktan sonra valla çok yanma oldu ama napalım mecbur dedim
sen onu süsle kız

şaka yapıyorum yok birşey
of elif of
inşallah 4 tane dizersin iki senede.

evet cok acı bir durum 2gun sonra bende aynı seyleri yasıcam ve burda hamile haberlerini okumaya devam

kızlar bu üstteki anketi kim düzeenliyor??
dicem ki bir seçenek daha koyulsa buraya.
o da şu olsa:
hiç bir belirtim olmuyor.hamile değilim:)))

ayy canım yaaa sen çok dertlisin.kocan da üzüyor galiba seni.hangi ülkede yaşıyordun sen?[/QUOTE]

Uzuyor hemde nasil kendisine kalsa dunyanin en iyi kocasi aslinda iyi birisi ama cok dusuncesiz tas kalpli bayaa uzak biyerdeyim canim nerde oldugumu belli etmek istemiyorum malum biri cikar tanidik burdan diye biliyosun bizim turk milleti bayilir acitasyona dedikoduya zaten burdaki turkler hele daha bi garip evrim mi gecirmisler ne tam o konuda usta olmuslar ama ozelden yazabilirim istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…