Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
3-4 gün yoktum nette.ama aklım burada kaldı.
ovu testi kullanmaya baslamıstım ya bu ay.daha hala yumurtlayamadım:KK43:((
8.günden beri yapıyorum.dun veya bugun yumurtlamam lazımdı.ama daha tık yok:KK43:(((
bugunku testte - cıktıgına gore yarında yumurtlamayacagım demek oluyor bu:KK43:(((
bı tavuk kadar olamadım haaaaa:))))

tek umudum ilk yaptıgım testteki ikinci çizgi, daha sonrakı yaptıklarıma gore sankı daha koyuydu gıbı.bizde 9.gunumu degerlendirmiştik.hanı diyorum belkı o yumurtlamadıgımı gunlere yakınsa belkı olur dedım.ama daha yazarken bıle bana sacma geliyor.kendi kendime gülüyorum.ama naparsınız işte cıkmadık candan umut kesmemek lazım:))))))

canım, iyiyim sen nasılsın :) özleiyorum kendimi

ben ov. yapmıyorum akıntımı takip ediyorum sadece :) bakalım neler olcakkk

valla ben hiiiiiiiiiç bir şey takip etmiyorum canımız isteyince yapıyoruz geçiyoruz amaaaaaaaan birazda bebek beni düşünsün yeter aylardır biz onu düşün düşün öldük :KK53:

hımm ben akıntı takıbı yapamıyorum:KK43:
cunku belırgın degıl.kımı zaman cok akıntım oluyor kımı zaman hiiiiç.e atese gelince ben cayır cayır atesler ıcındeyken adet oluveriyorum.e onada guvenemıyorum.bakalım bu ay ılk defa ovu testı kullanıyorum neler olacak.

yasayıp gorecegız bakalım:)))))

işte o çok akıntı olduğunda yakalayacaksın

valla canım şöyle söyleyim benim eşimde bir çene var allaaaaaaaaaaaaahım kimsenin başına vermesin.1 kaşık için bile saatlerce söylenir.sessiz sakin bilinir çevresinde ama gel bana sor
yatakta sarılırken sürekli saçlarımdan rahatsız olmalar bu saçlarını kestir cart curt heryer de saçın var filan filan.6 sında düğün oldu 7 si akşamı eve geldik 8 inde saçlarım kulaklarımda küttü.oda rahatladı bende

eşin titiz mi canım. benim eşimde titiz olduğundan iğne deliğindeki toza rahatsızlanır. bana da saçın dökülüyor dediğinde kestireyim dedim, sonra sesinin kesti :KK53: kısa saç beni çocuk gibi gösterirmiş. ama ben kendi saçımdan yıldım. uğraşamıyorum. kafamda bi kilo taşıyorum sanki :KK53:

valla ben hiiiiiiiiiç bir şey takip etmiyorum canımız isteyince yapıyoruz geçiyoruz amaaaaaaaan birazda bebek beni düşünsün yeter aylardır biz onu düşün düşün öldük :KK53:
:))) bu ayda olmazsa o zaman bende bırakmayı düşünüyorum:))))

işte o çok akıntı olduğunda yakalayacaksın

:))) daaaaaaaa benim akıntım öyle dediğiniz gibi ovu günü olan gibi olmuyor.üsütmeye vs baglı:))))
yani muhtemel ovu gunlerimde hiç akıntı hissetmiyorum:)

eşin titiz mi canım. benim eşimde titiz olduğundan iğne deliğindeki toza rahatsızlanır. bana da saçın dökülüyor dediğinde kestireyim dedim, sonra sesinin kesti :KK53: kısa saç beni çocuk gibi gösterirmiş. ama ben kendi saçımdan yıldım. uğraşamıyorum. kafamda bi kilo taşıyorum sanki :KK53:

evlenmeden önce afedersin mokun içinde yaşardı şimdi titiz kesildi paşam sorma:KK53: bizimki sevmiyor uzun saçı:KK4:

:))) bu ayda olmazsa o zaman bende bırakmayı düşünüyorum:))))

:))) daaaaaaaa benim akıntım öyle dediğiniz gibi ovu günü olan gibi olmuyor.üsütmeye vs baglı:))))
yani muhtemel ovu gunlerimde hiç akıntı hissetmiyorum:)

anacim sende her ay mı üşütüyorsun.tıbba aykırı ovulasyonda akıntı olur bitti bu kadar yaniiii:KK4:

arkadaşlar bat ım 16 kasımdı.henüz regl olmuş değilim...sol kasığımda özellikle olmak üzere kasıklarımda batmalar oluyor...burdaki yazılara istinaden aslında heveslenmiştim 2- 3 gün önceden test yapıpta pozitifi görenler olmuş bende hemen gidip aldım ama maalesef hiçbirşey çıkmadı sanırım sadece gecikme yaşıyorum gecen ay 19 ekimde regl olmuştum yarın 31.günüm olcak umarım cumaya kadar olmam ve kan tahilili için fırsatım olur....şuan için umudum kırıldı:KK43:((((((((((((((

arkadaşlar bat ım 16 kasımdı.henüz regl olmuş değilim...sol kasığımda özellikle olmak üzere kasıklarımda batmalar oluyor...burdaki yazılara istinaden aslında heveslenmiştim 2- 3 gün önceden test yapıpta pozitifi görenler olmuş bende hemen gidip aldım ama maalesef hiçbirşey çıkmadı sanırım sadece gecikme yaşıyorum gecen ay 19 ekimde regl olmuştum yarın 31.günüm olcak umarım cumaya kadar olmam ve kan tahilili için fırsatım olur....şuan için umudum kırıldı:KK43:((((((((((((((

Kuzum daha erken çıkmamış da olabilir ama sen yine de ümitlenme çok, umarım gelmez reglin tatlım, haber bekliycez

Kuzum daha erken çıkmamış da olabilir ama sen yine de ümitlenme çok, umarım gelmez reglin tatlım, haber bekliycez

inşallah daha önceki gebeliktede çıkmamıştı öyle hemen,, ama onda problem yaşamıştım...belki dedim bi ihtimal bunda çıkar.. battan önce bi test sonra bi test yaptım dayanamayıp yine çıkmadı ....elimde bi tane daha var onu da artık bi kaç gün sonra :)) test manyağı olcammm....

anacim sende her ay mı üşütüyorsun.tıbba aykırı ovulasyonda akıntı olur bitti bu kadar yaniiii:KK4:

:)))))) yani şekerim tabiki her ay üşütmüyorum veya akıntım hiç olmuyor diyemem ama benim algılarım bozuk sanırım:)))))))))

ayyy umarım hayırlısı olsun canım ya.henüz erken oldugu için testte cıkmamıstır.bence bıraz daha bekle ondan sonra ya testi tekrarla ya kan testi yaptır.

KIZLAR BAT'ını güncellemeyenleri listeden çıkaracağım, bilginize

BAT'ı 10- 15 gün geçip hala topiğe hiç uğramayanlar var, üzülüyorum yani, listeye adını yazdırıp sadece yılda bir defa uğrandığında

:)))))) yani şekerim tabiki her ay üşütmüyorum veya akıntım hiç olmuyor diyemem ama benim algılarım bozuk sanırım:)))))))))

ayyy umarım hayırlısı olsun canım ya.henüz erken oldugu için testte cıkmamıstır.bence bıraz daha bekle ondan sonra ya testi tekrarla ya kan testi yaptır.

saolasın canım inşallah ne garip gecen ay regl i dört gözle beklerken(kürtajdan sonra ilkti ) bu ay gelmesin diye dua ediyorum...

X