Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hmm benim bat haftaya çarşamba, akşam yine midem altüst oldu ama hamileyim demek istemiyorum,
geçen ayda böyleydi sonuç negatif beklicem işte

canım belirtiler hiç belli olmuyo ya.ben bu ay hamile değilkenki belirtileri yaşadım.
kendimi umutlandırmamak için hiç iplemiyor ayağına yattım.sonucu gördük.
belirtileri boşver ama kendini kolla.

hafta sonu hafta sonu nere gidim lan.randevumu aldım.cumartesi gidecem.
dün hava pek güzeldi.gezdim tozduk acıcık.şimdide temizliğe giriştim.anaaaağm evi bok götürüyo laaağğğnn.. :KK30:

Ben biliyom işte dün seni sordular nirde bu kız diye geziyodur fıldır fıldır dedim. Ne bilim gızım belki bu sabah gitmişindir diye şeyettim

Son düzenleme:
Ben biliyom işte dün seni sordular nirde bu kız diye geziyodur fıldır fıldır deyu. Ne bilim gızım belki bu sabah gitmişindir diye şeyettim

gezdim lan napim az kafa dağıttık.türbeye filanda gittim.dua filanda ettim.allah kabul etsin.
sonracıma.he işte cumartesi kendi doktoruma gideceğimdir balum.

gezdim lan napim az kafa dağıttık.türbeye filanda gittim.dua filanda ettim.allah kabul etsin.
sonracıma.he işte cumartesi kendi doktoruma gideceğimdir balum.

Aferin kızıma Allah kabul etsin bize de edeydin azcuk eheh
belki daha fazla, bide gecikti ne umut ne umut :)

ben bu ay yumurtlama döneminde çalışamadım da ..

yani olmama ihtimali % 75 fln

İyi yüzdelik vermişin ihtimal baya yüksek demek ki :KK37:

Hadi gızlar ben yemeğe çıktım sonra işlerim var. Akşam gelin haaa:KK16::KK16:

Ahh ahh canim benim herkes senin kadar iyi ve dusunceli olsa zaten hic kafamiza takmicaz uzulmeyecegiz bu derece ama afedersin cevremde okuz cok benim.Allahim o kadar yil ugrastirmaz insallah tabi en iyisini o bilir ama gel gor ki olmuyor.Arkadasinin halini cok iyi anliyorum aslinda kiskanclik degil sadece kendini kendi durumunu sorgulamasindan dolayi oyle yapmis.Cunku bende dun oyle yaptim misafirler vardi odama wc ye diye gittim aglamadim ama zor tuttum kendimi toparlamak icin odama girdim ciktim bi kac kez derin nefes almak icin Kesinlikle sen o arkadasinla konus esini ikna etsin muayene olsun bak bana esimde varikosel oldugu icin olmuyor,bazen esinde olmasi canini daha cok acitiyor diyosun ki bende bisey yok vs.. iste neyse.Esinden dolayi hamile kalamayan cok .Ayrica saol tatlim guzel dileklerin icin insallah rabbim duyarda cvp verir.:KK16:

yok kıskançlık için olmadığını çok iyi anlıyorum...o kendi durumunu sorgulayıp üzülüp duygusal davranıyor artık dayanamıyor ve sonunda patlama yaşıyor...çok iyi biliyorum...psikolojim bozduldu herkes rüyasında hamile görüyo zaten beni ama olmuo diye üzülüyor..düşün insanların bu şekilde iyimser tavrı bile onu yaralıyor..ona batıyor sanki sürekli ima ediyormusuz gibi geliyor...su lafı beni çok etkiledi...aramızda sohbet ediyorduk zaman ne çabuk geçiyor diye...dediki:"Ben zamanın nasıl çabuk geçtiğini anlıyorum biliyor musunuz? Hamileyim diyen doğuruyor ve çocukları kocaman oluyor,işte o zmn senenin ne çabuk geçtiğini anlıyorum". dedi..Hissettiklerini çok iyi anlıyorum başıma gelseydi ne yapardım...çok zor... anlamak başka yaşamak çok başka...o yüzden insanları bu tarz muhabbetlerle yaralamamak lazım...zaten o bir hamile görse çocuklu biri görse içi zaten cız ediyordur...daha ne kurcalıyorsunuz...İnsanları anlamak çok zor...çok anlayışsızlar...kocasına gelince adam dert etmio ki...umursamıo bile..kocası çok inat ve kendine çok güveniyo onla alakası yokmuş...böyle deyip kestirip atıyor...Allah arkadaşıma ve onunla aynı sıkıntıları yaşayan tüm kadınlara yardım etsin ve onları bu dertten kurtarsın bu sevinci tez zamanda yaşatsın inşallah...

Ahh ahh canim benim herkes senin kadar iyi ve dusunceli olsa zaten hic kafamiza takmicaz uzulmeyecegiz bu derece ama afedersin cevremde okuz cok benim.Allahim o kadar yil ugrastirmaz insallah tabi en iyisini o bilir ama gel gor ki olmuyor.Arkadasinin halini cok iyi anliyorum aslinda kiskanclik degil sadece kendini kendi durumunu sorgulamasindan dolayi oyle yapmis.Cunku bende dun oyle yaptim misafirler vardi odama wc ye diye gittim aglamadim ama zor tuttum kendimi toparlamak icin odama girdim ciktim bi kac kez derin nefes almak icin Kesinlikle sen o arkadasinla konus esini ikna etsin muayene olsun bak bana esimde varikosel oldugu icin olmuyor,bazen esinde olmasi canini daha cok acitiyor diyosun ki bende bisey yok vs.. iste neyse.Esinden dolayi hamile kalamayan cok .Ayrica saol tatlim guzel dileklerin icin insallah rabbim duyarda cvp verir.:KK16:

Bugunlerde bu moraller hep bozuk.Arkadaslarin varmi orda onlarla bulus biyerlere git,tv izle alisverise git falan oyalan zaten gunduzleri okula gidersin.Sayili gundur gecer gider skma sen canini.Ne bolumu okuyordun sen bende okumak istiyorum ama transcript falan istiyolar birsuru zart zurt bi de onla ugrasiyorum okumak istiyorum bari cocuk olmyor en azindan meslegim olsun diyorum,yapabilirsem tabii

Ben herseferinde kendime ayni seyi diyorum adet haftasi gelene kadar bir sure gunlu oluyorum ondan sonra sariyorum basa gene birisi gelip herseyi butun modumu mahfediyor.

Ne gerizekali bi kari ya resmen zir cahil boyle insanlar kadinim diye geziniyor iste ortalikta sonra da basimiza kaynana kesiliyorlar.:KK47:Iyi demissin kiz super oturtmussun bir guzel bunlara boyle yapmak lazim da benimki azilisi tam ben bi kelime etsem 100 kelime konusur sacmalar gider muhattap olmuyorum daha dogrusu olmamaya calisiyorum artik.Nasil bir anne bu kadin yaa kiz oldu diye sevemiyormus salak.Kendi kizi yokmu bunun?En dogrusunu yapiyorsun ne guzel bidahaki sefere aynen dedigin gibi diyecegim kime lazimsa o yapsin diye canima tak dedi bee bir dersin 3-5 dersin tamam ama nerde takilmis plak gibi ayni lafi ediyorlar.Rabbim buyuk diyorum zaten hep onlarin da kaynanaminda kizi var elbet bu devran doner bigun diyorum ama varya yinede onlarin seviyesine inipte soramam yapim geregi kimseyi kirmayi uzmeyi sevmiyorum ben daha cok uzuluyorum yoksa insanlar oyle degilki baskasinin uzuntusunden kendilerine mutluluk cikariyorlar.Beni uzeni Allahta uzsun diyorum baskada birsey demem kimseye :KK50:

Ahhh be Jongulim bilmez mi hic o ne seytanddir o seytana pabucunu ters giydirir:KK47::KK47:Ilk gunden beri biliyor hemde.Iste sirf canimi yakmak istiyor ya yakiyorda.Allah buyuk elbet birgun o da kizinin murevetini gorcek ve o gunleri benim annemle yasadigimiz karsilikli aglastigimiz zamanlari o da yasasin insallah sirf bana boyle yaptigi icin.Dusunebiliyormusun ben adetliyim sorunumuz da var bunu biliyorda bana kalkmis karnim cikmis diye diye ciddi ciddi hamilemisin diyo ya alda kafasina bi patlat:KK22:Benim kendi annemde oyle diyor ama bunda nerde oyle dusunceli olacak kafa.Daha millet dese neden yapmiyorsun o iki der niye yapmiyorsun der bazen der okucakmis ondan yapmiyo der isine nasil gelirse oyle konusur yemin ediyorum boyle hareketlerinden dolayi ne suratini goresim geliyo ne de anne demek bir kasil suda bog deseler bogarim napim sevmiyorum arkadas sevvmmiiyooorrumm bana belki bazilari kizacak ama oyle iste.Cunku surekli beni uzmekten baska birsey yapmiyor beraber durdugumuz icinde tek kelime edemiyorsun surat bile etsen suc yani bu evde

allaha çok şükür bizde öyle problemler yok.birde aynı evde kalıyorsanız zor tabi
ama eşinde sorun olunca en azından kendini rahatlatabilirsin. eşim baktırdı problem yok şu an olmuyor diye üzülüyorum bende mi problem var yumurtam mı oluşmuyor çatlamıyor mu tüplerim tıkalı mı kilomdan mı filan filan.bu sefer eşime karşı kendimi suçlu hissediyorum.ya çocuğumuz olmazsa benim yüzümden çocuğumuz olmuyor filan diye.eşime de diyorum olmazsa ne yaparız diye.olacak sen merak etme diyor sağolsun oda ama işte ben kendimi yiyorum.................

X