Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benim dün geldi kırmızılar!

Canım benim niye sıkıyosun ki canını, hayırlı sağlıklı olacağı doğru zamanda olması, biran önce olup da seni üzecek bir şekilde olmasından çok çok iyidir bebem, demekki senin için çok daha hayırlı bir zaman var, üzülmek yok, lütfen,

Yeni BAT belirtirsen güncelleyebilirim listede seni datlım

Ahh canim benim...ne kadar zor isler bunlar...Kıyamam sana...biz kimse kirilmasin die kendimizi uzdururuz uzdururuz de ses cikarmayiz...ama cikar artik SESINI...bi arkadasimiz cok guzel yorum yapmis...Bunlara laf anlattikca didiklerler...ben 10 sene sonra hic istemezken kizim istedi ayri ama hic dusunmezken milletin cenesi kapansin diye hamileligi aklima soktum...olmuomu diye ustume gelenler oldu hemde en yakinlarim...niye yapmiosun yap die...her defasinda cenelerini kapattim...kim istiosa Allah onlara versin...benim cok sukur var diyordum...olmasına ragmen boyle ustume geliyorlardi cok ara verdim diye...sonra olur olur tedavimi lazim gibi laf sokmalar...kime neyse...onlara sorucaz aile planlamamizi...seni cok iyi anliorum...benim cok iyi bi ark 3 senedir ugrasio olmuo. ..hormonların a baktirio muayenelere gidio engel yok ama kocasi gitmio..hatta dun ondaydim...hamileyim die kizin morali bozuldu surekli gozleri doldu yatak odasina gidip gidip agladi geldi...cok moralim bozuldu hep dua ediyorum tez zamanda bu duyguyu yasasin diye...ve tum istiyenlerede dua ediyorum...en kisa zamanda yavrulariniza kavusun...moralleri dusurmeyin...15 sene tup bebek tedavisi gorup başarı saglayamayn bi yakinim dogal yolla arka arkaya 2 kez gebe kalip dogurdu...15 sene bu...millete tikayin kulaklarinizi...Rabbim ol dedigi zaman olucak...sirasini bekleyin..BIRSEY OLMUYORSA DAHA HAYIRLISI OLACAGINDANDIR...RABBIM DAHA KISMETLI DAHA HAYIRLI EVLATLAR verecek isteyen herkese...kalbinizi bozmayin...ruhunuzu daraltmayin...kendinize zarar vermekten baska bi ise yaramaz...guzel haberler bekliyorum en kisa zmn da INSALLAHHH...

Ahh ahh canim benim herkes senin kadar iyi ve dusunceli olsa zaten hic kafamiza takmicaz uzulmeyecegiz bu derece ama afedersin cevremde okuz cok benim.Allahim o kadar yil ugrastirmaz insallah tabi en iyisini o bilir ama gel gor ki olmuyor.Arkadasinin halini cok iyi anliyorum aslinda kiskanclik degil sadece kendini kendi durumunu sorgulamasindan dolayi oyle yapmis.Cunku bende dun oyle yaptim misafirler vardi odama wc ye diye gittim aglamadim ama zor tuttum kendimi toparlamak icin odama girdim ciktim bi kac kez derin nefes almak icin Kesinlikle sen o arkadasinla konus esini ikna etsin muayene olsun bak bana esimde varikosel oldugu icin olmuyor,bazen esinde olmasi canini daha cok acitiyor diyosun ki bende bisey yok vs.. iste neyse.Esinden dolayi hamile kalamayan cok .Ayrica saol tatlim guzel dileklerin icin insallah rabbim duyarda cvp verir.:KK16:

Benim koca gitti benim moral sıfır sıfır sıfır.... Kocacımı yurtdışına gitmesi üzere az önce kapıdan uğurlamış bulunuyorum kendimi çok yalnız hissediyorum... Yalnızım dostlarımmmm yalnızım yalnıızzz:KK43::KK43::KK43: içime bi sıkıntı düştü ki anlatamammm... :KK14::KK14: nasıl olcak şimdi bana cuma yaaa :KK14::KK14: böögghhhhh hem de en verimli günlerimizde gitti ona ayrı böööğğğhhhhh :KK43::KK43:

Bugunlerde bu moraller hep bozuk.Arkadaslarin varmi orda onlarla bulus biyerlere git,tv izle alisverise git falan oyalan zaten gunduzleri okula gidersin.Sayili gundur gecer gider skma sen canini.Ne bolumu okuyordun sen bende okumak istiyorum ama transcript falan istiyolar birsuru zart zurt bi de onla ugrasiyorum okumak istiyorum bari cocuk olmyor en azindan meslegim olsun diyorum,yapabilirsem tabii

aman ben saldım kızlar artık ya valla stress yapınca iyice kötü oluyo ne zaman gelirse artık bebiş bi süre düşünmeyecem ha:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ben herseferinde kendime ayni seyi diyorum adet haftasi gelene kadar bir sure gunlu oluyorum ondan sonra sariyorum basa gene birisi gelip herseyi butun modumu mahfediyor.

bacım ben32 yaşındayım..25 yaşında evledim..daha 2 aylık evlidim kaynanam başladı bebek niye olmuyo..
başımın etini yedi..4. ay hamile kaldım..busefer başladı inşallah erkekolur demeye
kız oldu..yüzüme karşı dediki hayatta unutmam ...oğlan olsaydı severdim kız diye sevemiyorum..
çüşşşşş diyecektim aslında..kızım 7 yaşında iki senedir başlamış illa bitane daha çocuk olsun.
bende diyomki bitane doğdum taçmı taktın ikinciyi istiyon..b*k gibi kaldı..
içini rahat tut..bebek olsunderler olur oğlan isterler o daolur bu sefer kız isterler oda olur bu defada milletin çocuğuyla kıyaslar
onun lafı senin g*tüne gelsin boşver
biliyoki çocuk yok eee haliyle istersin seni ordan vuruyoo
sende hiçççççççççççç aldırma çocuk sevmiyom de kime lazımsa doğsun de kes at..:KK51::KK51::KK51::KK51:

Ne gerizekali bi kari ya resmen zir cahil boyle insanlar kadinim diye geziniyor iste ortalikta sonra da basimiza kaynana kesiliyorlar.:KK47:Iyi demissin kiz super oturtmussun bir guzel bunlara boyle yapmak lazim da benimki azilisi tam ben bi kelime etsem 100 kelime konusur sacmalar gider muhattap olmuyorum daha dogrusu olmamaya calisiyorum artik.Nasil bir anne bu kadin yaa kiz oldu diye sevemiyormus salak.Kendi kizi yokmu bunun?En dogrusunu yapiyorsun ne guzel bidahaki sefere aynen dedigin gibi diyecegim kime lazimsa o yapsin diye canima tak dedi bee bir dersin 3-5 dersin tamam ama nerde takilmis plak gibi ayni lafi ediyorlar.Rabbim buyuk diyorum zaten hep onlarin da kaynanaminda kizi var elbet bu devran doner bigun diyorum ama varya yinede onlarin seviyesine inipte soramam yapim geregi kimseyi kirmayi uzmeyi sevmiyorum ben daha cok uzuluyorum yoksa insanlar oyle degilki baskasinin uzuntusunden kendilerine mutluluk cikariyorlar.Beni uzeni Allahta uzsun diyorum baskada birsey demem kimseye :KK50:

tatlım benim kıyamam sana ya üzüldüm durumuna...peki kaynanan biliyor mu eşinde varikosel sorunu olduğunu?? eğer biliyor ve bu şekilde davranıyorsa çok kötü bir şey ya insan bile bile nispet yapar gibi sanki sıra gelinimde falan ..seni neden zor duruma düşürüyor ki...benim annem bizde sorun olduğunu bilmeden önce komşular bebek niye yapmıyorsun diye sordukları zaman annem de bende bilmiyorum ne bekliyorlarsa falan diye onları destekliyordu.. en sonunda dayanamadım annemle yalnız kaldığım zaman söyledim böyle böyle bi durum var diye şimdi başkaları sorduğu zaman yaşı daha küçük yaparlar falan filan bahane uyduruyor... eğer kayınvaliden bilmiyorsa söyle be tatlım en azından böyle üzmez seni destek çıkar sende ondan destek gördükçe az da olsa rahatlarsın....

Ahhh be Jongulim bilmez mi hic o ne seytanddir o seytana pabucunu ters giydirir:KK47::KK47:Ilk gunden beri biliyor hemde.Iste sirf canimi yakmak istiyor ya yakiyorda.Allah buyuk elbet birgun o da kizinin murevetini gorcek ve o gunleri benim annemle yasadigimiz karsilikli aglastigimiz zamanlari o da yasasin insallah sirf bana boyle yaptigi icin.Dusunebiliyormusun ben adetliyim sorunumuz da var bunu biliyorda bana kalkmis karnim cikmis diye diye ciddi ciddi hamilemisin diyo ya alda kafasina bi patlat:KK22:Benim kendi annemde oyle diyor ama bunda nerde oyle dusunceli olacak kafa.Daha millet dese neden yapmiyorsun o iki der niye yapmiyorsun der bazen der okucakmis ondan yapmiyo der isine nasil gelirse oyle konusur yemin ediyorum boyle hareketlerinden dolayi ne suratini goresim geliyo ne de anne demek bir kasil suda bog deseler bogarim napim sevmiyorum arkadas sevvmmiiyooorrumm bana belki bazilari kizacak ama oyle iste.Cunku surekli beni uzmekten baska birsey yapmiyor beraber durdugumuz icinde tek kelime edemiyorsun surat bile etsen suc yani bu evde

Ahhh be Jongulim bilmez mi hic o ne seytanddir o seytana pabucunu ters giydirir:KK47::KK47:Ilk gunden beri biliyor hemde.Iste sirf canimi yakmak istiyor ya yakiyorda.Allah buyuk elbet birgun o da kizinin murevetini gorcek ve o gunleri benim annemle yasadigimiz karsilikli aglastigimiz zamanlari o da yasasin insallah sirf bana boyle yaptigi icin.Dusunebiliyormusun ben adetliyim sorunumuz da var bunu biliyorda bana kalkmis karnim cikmis diye diye ciddi ciddi hamilemisin diyo ya alda kafasina bi patlat:KK22:Benim kendi annemde oyle diyor ama bunda nerde oyle dusunceli olacak kafa.Daha millet dese neden yapmiyorsun o iki der niye yapmiyorsun der bazen der okucakmis ondan yapmiyo der isine nasil gelirse oyle konusur yemin ediyorum boyle hareketlerinden dolayi ne suratini goresim geliyo ne de anne demek bir kasil suda bog deseler bogarim napim sevmiyorum arkadas sevvmmiiyooorrumm bana belki bazilari kizacak ama oyle iste.Cunku surekli beni uzmekten baska birsey yapmiyor beraber durdugumuz icinde tek kelime edemiyorsun surat bile etsen suc yani bu evde

ya demek bile bile canını yakmak için bu şekilde davranıyor...dediğin gibi kızı var allah büyük yani hiç kimsenin ahı yerde kalmaz merak etme ilahi adalet o kadar büyük ki mutlaka kaynanan sana yaşattığı acıların karşılığını alacak...belki de oğlunda sorun olduğu için kabul etmek istemediği için bu şekil de davranıyor.. benim arkadaşım 1 yıl boyunca doktora gitti hiç bir sorun çıkmadı eşi gitti sorun ondaydı ve annesi de biliyordu ama kabul edemedi durumu hala arkadaşıma yüklenmeye devam ediyordu sen bozuksun o yüzden bebeğiniz olmuyor diye...

3-4 gün yoktum nette.ama aklım burada kaldı.
ovu testi kullanmaya baslamıstım ya bu ay.daha hala yumurtlayamadım:KK43:((
8.günden beri yapıyorum.dun veya bugun yumurtlamam lazımdı.ama daha tık yok:KK43:(((
bugunku testte - cıktıgına gore yarında yumurtlamayacagım demek oluyor bu:KK43:(((
bı tavuk kadar olamadım haaaaa:))))

tek umudum ilk yaptıgım testteki ikinci çizgi, daha sonrakı yaptıklarıma gore sankı daha koyuydu gıbı.bizde 9.gunumu degerlendirmiştik.hanı diyorum belkı o yumurtlamadıgımı gunlere yakınsa belkı olur dedım.ama daha yazarken bıle bana sacma geliyor.kendi kendime gülüyorum.ama naparsınız işte cıkmadık candan umut kesmemek lazım:))))))

canım, iyiyim sen nasılsın :) özleiyorum kendimi

ben ov. yapmıyorum akıntımı takip ediyorum sadece :) bakalım neler olcakkk

hımm ben akıntı takıbı yapamıyorum:KK43:
cunku belırgın degıl.kımı zaman cok akıntım oluyor kımı zaman hiiiiç.e atese gelince ben cayır cayır atesler ıcındeyken adet oluveriyorum.e onada guvenemıyorum.bakalım bu ay ılk defa ovu testı kullanıyorum neler olacak.

yasayıp gorecegız bakalım:)))))

hımm ben akıntı takıbı yapamıyorum:KK43:
cunku belırgın degıl.kımı zaman cok akıntım oluyor kımı zaman hiiiiç.e atese gelince ben cayır cayır atesler ıcındeyken adet oluveriyorum.e onada guvenemıyorum.bakalım bu ay ılk defa ovu testı kullanıyorum neler olacak.

yasayıp gorecegız bakalım:)))))

hayırlısı olsun deyip beklicez :)

X