Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hersey kismet uzme kendini.....Bizim bir gelin var 15 senedir cocugu olmuyirdu....Tedaviden 15 yildan sonra hamile cooook sevindim rabbim kucaginada almayi nasip etsin....Darisi sizlere rabbim fazla bekletmeden....

Hersey kismet uzme kendini.....Bizim bir gelin var 15 senedir cocugu olmuyirdu....Tedaviden 15 yildan sonra hamile cooook sevindim rabbim kucaginada almayi nasip etsin....Darisi sizlere rabbim fazla bekletmeden....

ne güzel allahım büyük zamanı gelince veriyor ama inş biz o kadar yıl beklemeyiz canım...

Son düzenleme:
biraz toparlamış çenesi açılmış çizelgen çok tatlı

ayrıca okudumda saçlarına nasıl kıydın

valla canım şöyle söyleyim benim eşimde bir çene var allaaaaaaaaaaaaahım kimsenin başına vermesin.1 kaşık için bile saatlerce söylenir.sessiz sakin bilinir çevresinde ama gel bana sor
yatakta sarılırken sürekli saçlarımdan rahatsız olmalar bu saçlarını kestir cart curt heryer de saçın var filan filan.6 sında düğün oldu 7 si akşamı eve geldik 8 inde saçlarım kulaklarımda küttü.oda rahatladı bende

ne güzel allahım büyük zamanı gelince veriyor am inş biz o kadar yıl beklemeyiz canım...
Insallah canim insallah Allah kimsenîn kucagini bos birakmasin.... Ama cok sevindim duyunca....
benim gorunceminde 7 yildir olmuyor baska bir sehire gutmisler tedavi icin. Yarin bir arayayim bakim ne yapmislar....

canımm bana dedin galibaa.. benim de kocam yattı bağırıo içerden yarına halledicem ben de yapıcam çok güzel çünkü :)

topalak bi suratım var saçım kısa olunca yakışmıyor ama banyo işi de geriyor beni ama bebiş için katlanıyorum ne edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…