Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Ayyy korkudan oldum bu gece....Esimle tv izlerken gece 12 felan siddetli bir ses geldi gum diye ama nasil korktum....Masa felan devrildi sandim....Geri zekalilar kapimizin onunden gecerken cama vurmudlar....Allahtan panjurlar kapaliydi esim ust kattan bakti 3 kisi gidiyorlarmis.....Esim tutturdu cikicam zor ikna ettim.... Ya sarhossa ya manyagin biriyse....Ama ben cok korktum o anki sikmamla kendimi karnima kramplar sancilar girdi.....Halende agrim var insss birsey olmaz bebisim rabbime emanet....

ayy kuzum dikkat et biraz rahatlamaya çalış bebeğim inş bişey olmas manyaklar ya

Kizlar hiiiccc iyi degilim yine cok kotu bir psikolojideyim suan aglamaktan helak oldum yineEve yine kayinvalidemin arkadaslari kizi ve bebegi falan geldi bikac kadin daha az cok tahmin ediyorsunuzdur niye agladigimi.Bana bebek kokusu cennet kokusu butuk skintini unutuyorsun evine nese huzur geliyo senn niye bekliyorsun vs vs birsuru laflar.Ben naptim aglamakli bi suratla bogazimda dugumlerle sessiz ve caresiz zorla gulumsemeye calistim.Iyice psikolojimi bozdular sanki istemiyormusum gibi davranmaktan yoruldum artik rol yapmaktan,kimseye birsey diyemiyorum ki esimde sorun varda olmuyor diye.Kaynanamda kalkmis yemek yedikten sonra karnim cikti dedim o da ne dese begenirsiniz kiz yoksa hamilemisin ama saka falan degil ciddi ciddi soruyo yani ....Bende dedim ne hamilesi sanki bilmiyormusun ddim ustelik adetliyim de suan ve adetli oldugumu da biliyor.Sonra diyoki artik gelinimde sira iste gelinimde soyle soyle bebekleri olcak diyo.Yapma bee kadin yapma benim uzerimden havani gosterisini yappmaaaaa yeteeerrrr!!!!Dayanamiyorum yemin ediyorum cekip gidesim var artik bu evden de bu hayattan da BIKTIM!!!Benim sucum neymis Allahim bu kadar.Surekli aglamaktan 25 yasinda gozlerimin kenari burustu artik.Bu moralle uyuyabilirsen gel de uyu simdi

tatlım benim kıyamam sana ya üzüldüm durumuna...peki kaynanan biliyor mu eşinde varikosel sorunu olduğunu?? eğer biliyor ve bu şekilde davranıyorsa çok kötü bir şey ya insan bile bile nispet yapar gibi sanki sıra gelinimde falan ..seni neden zor duruma düşürüyor ki...benim annem bizde sorun olduğunu bilmeden önce komşular bebek niye yapmıyorsun diye sordukları zaman annem de bende bilmiyorum ne bekliyorlarsa falan diye onları destekliyordu.. en sonunda dayanamadım annemle yalnız kaldığım zaman söyledim böyle böyle bi durum var diye şimdi başkaları sorduğu zaman yaşı daha küçük yaparlar falan filan bahane uyduruyor... eğer kayınvaliden bilmiyorsa söyle be tatlım en azından böyle üzmez seni destek çıkar sende ondan destek gördükçe az da olsa rahatlarsın....

iyi misin şimdii geçmiş olsunnn

bacım ben32 yaşındayım..25 yaşında evledim..daha 2 aylık evlidim kaynanam başladı bebek niye olmuyo..
başımın etini yedi..4. ay hamile kaldım..busefer başladı inşallah erkekolur demeye
kız oldu..yüzüme karşı dediki hayatta unutmam ...oğlan olsaydı severdim kız diye sevemiyorum..
çüşşşşş diyecektim aslında..kızım 7 yaşında iki senedir başlamış illa bitane daha çocuk olsun.
bende diyomki bitane doğdum taçmı taktın ikinciyi istiyon..b*k gibi kaldı..
içini rahat tut..bebek olsunderler olur oğlan isterler o daolur bu sefer kız isterler oda olur bu defada milletin çocuğuyla kıyaslar
onun lafı senin g*tüne gelsin boşver
biliyoki çocuk yok eee haliyle istersin seni ordan vuruyoo
sende hiçççççççççççç aldırma çocuk sevmiyom de kime lazımsa doğsun de kes at..

zor işler bunlar valla çok zor

Ahh canim benim...ne kadar zor isler bunlar...Kıyamam sana...biz kimse kirilmasin die kendimizi uzdururuz uzdururuz de ses cikarmayiz...ama cikar artik SESINI...bi arkadasimiz cok guzel yorum yapmis...Bunlara laf anlattikca didiklerler...ben 10 sene sonra hic istemezken kizim istedi ayri ama hic dusunmezken milletin cenesi kapansin diye hamileligi aklima soktum...olmuomu diye ustume gelenler oldu hemde en yakinlarim...niye yapmiosun yap die...her defasinda cenelerini kapattim...kim istiosa Allah onlara versin...benim cok sukur var diyordum...olmasına ragmen boyle ustume geliyorlardi cok ara verdim diye...sonra olur olur tedavimi lazim gibi laf sokmalar...kime neyse...onlara sorucaz aile planlamamizi...seni cok iyi anliorum...benim cok iyi bi ark 3 senedir ugrasio olmuo. ..hormonların a baktirio muayenelere gidio engel yok ama kocasi gitmio..hatta dun ondaydim...hamileyim die kizin morali bozuldu surekli gozleri doldu yatak odasina gidip gidip agladi geldi...cok moralim bozuldu hep dua ediyorum tez zamanda bu duyguyu yasasin diye...ve tum istiyenlerede dua ediyorum...en kisa zamanda yavrulariniza kavusun...moralleri dusurmeyin...15 sene tup bebek tedavisi gorup başarı saglayamayn bi yakinim dogal yolla arka arkaya 2 kez gebe kalip dogurdu...15 sene bu...millete tikayin kulaklarinizi...Rabbim ol dedigi zaman olucak...sirasini bekleyin..BIRSEY OLMUYORSA DAHA HAYIRLISI OLACAGINDANDIR...RABBIM DAHA KISMETLI DAHA HAYIRLI EVLATLAR verecek isteyen herkese...kalbinizi bozmayin...ruhunuzu daraltmayin...kendinize zarar vermekten baska bi ise yaramaz...guzel haberler bekliyorum en kisa zmn da INSALLAHHH...

Benim koca gitti benim moral sıfır sıfır sıfır.... Kocacımı yurtdışına gitmesi üzere az önce kapıdan uğurlamış bulunuyorum kendimi çok yalnız hissediyorum... Yalnızım dostlarımmmm yalnızım yalnıızzz içime bi sıkıntı düştü ki anlatamammm... nasıl olcak şimdi bana cuma yaaa böögghhhhh hem de en verimli günlerimizde gitti ona ayrı böööğğğhhhhh

nereye gitti yurtdışına bebişim.birde neden gitti?biz varız yalnız değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…