Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlar nasılsınız? Dün okul çıkışı doktora gittim. Korktuğum kadar kötü değildi :KK1: hiçbir sıkıntı yokmuş Allaha şükür:KK16: hatta 14. Günümdü yumurtam hafiften çatlamaya başlamıştı onu da görmüş olduk :21: doktor da git hamile kal gel dedi:KK16::KK16::KK16:

tarantula köy sütünü içmicem daha çarşamba almıştım o günden beri sabah akşam içtim bişe olmaz dimi hemen çok korktum ama var yaa:18::KK50:

niye ki tatlım. ne olmuş köy sütüne :KK53:

hamile bayanların kesinlkle içmemesi gerekiyormuş ineklerden insanlara geçiyormuş mikrop ve düşüğe sebep oluyormuş çok iyi pastörize edilmiş olması lazımmış evde nasıl pastörize edicez :SS haliyle kutu süte devamm

hamile bayanların kesinlkle içmemesi gerekiyormuş ineklerden insanlara geçiyormuş mikrop ve düşüğe sebep oluyormuş çok iyi pastörize edilmiş olması lazımmış evde nasıl pastörize edicez :SS haliyle kutu süte devamm

aksine köy sütü iç derler bizde de. diğerlerinde koruyucular var diye içtiğin bi işe yaramaz derdi annem :KK53: söylediğin iyi oldu canım :KK53:

aksine köy sütü iç derler bizde de. diğerlerinde koruyucular var diye içtiğin bi işe yaramaz derdi annem :KK53: söylediğin iyi oldu canım :KK53:

ya öyle işte sağolsun tarantula bi link paylaştı bak geçmiş sayfalarda doktor alper mumcu diye bir doktorun yazısını paylaşmış çok şeyler var orda

tarantula köy sütünü içmicem daha çarşamba almıştım o günden beri sabah akşam içtim bişe olmaz dimi hemen çok korktum ama var yaa:18::KK50:

yeme kız tırnaklarını, bişey olmaz yahu, içini ferah tut sen kuzucuk, bilmiyodun da içtin, bile bile içseydin olabilirdi, nasıl mantık ama:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bişey olmaz kuzu bişey olmaz, sen tetrapak kutudan şaşma balım:KK54:

balım tetrapak kutuysa hiçbir koruyucu yok o sütlerde, gönül rahatlığıyla içiniz, soğuk içiniz, ılık içiniz, sıcak içiniz, şekerli, ballı vs. içiniz de içiniz :KK52::KK52::KK52:

Lan şimdi de beni kutulanmış süt şirketi ortağı ilan eder bu deli bacılar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

balım tetrapak kutuysa hiçbir koruyucu yok o sütlerde, gönül rahatlığıyla içiniz, soğuk içiniz, ılık içiniz, sıcak içiniz, şekerli, ballı vs. içiniz de içiniz :KK52::KK52::KK52:

Lan şimdi de beni kutulanmış süt şirketi ortağı ilan eder bu deli bacılar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bebe bisküvisiyle tüketiyorum ki kilo alayım ıcık :KK52:

köy sütünden yoğurt yapınca sıkıntı oluyor mu peki :KK53:

yeme kız tırnaklarını, bişey olmaz yahu, içini ferah tut sen kuzucuk, bilmiyodun da içtin, bile bile içseydin olabilirdi, nasıl mantık ama:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bişey olmaz kuzu bişey olmaz, sen tetrapak kutudan şaşma balım:KK54:

annnnooooooooooooooooom yiriiiiim seni bennn bacaklarına kurbaaaaaaaan hem de tüylü bacaklarınaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52:

X