Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kız bizde tarantulayla onu konuşuoduk.ne bilim bacım.doktor düşük yapıyon dedi.

Ağrıyla gittiğinde hamile olmana rağmen yumurtlama hazırlığındasın diyen doktor mu dedi onu. Bacım şey yapsana sen. Böyle devam ederse pzt bi kan testi daha yaptır. Değerin ne kadar düşmüş ya da düşmüş mü bilelim

Ağrıyla gittiğinde hamile olmana rağmen yumurtlama hazırlığındasın diyen doktor mu dedi onu. Bacım şey yapsana sen. Böyle devam ederse pzt bi kan testi daha yaptır. Değerin ne kadar düşmüş ya da düşmüş mü bilelim

kan testine mecbur gitcem zaten bacım.0 lanana kdr gitmem lazımmış.
şimdi
ilk gittiğim doktor leventteki hastanede acile gittim.
düşük yapıyosun diyen doktor Ümraniye hastanede acilde.
ikisi başka başka doktorlar.

şimdi

ümraniye nireeeeeeeeeee leven nireeeeeeeeee:) sen nerde yaşıyon guzuu

şimdi

Hmmm :KK15: o zaman belli olacak ne mok olduğu. Yani benim bildiğim düşük olduğunda kanda değer çabuk düşer dolayısıyla sendeki belirtilerin azalması lazımdı ama yenileri ekleniyor. Neyse kafanı karıştırmayalım.

Hmmm :KK15: o zaman belli olacak ne mok olduğu. Yani benim bildiğim düşük olduğunda kanda değer çabuk düşer dolayısıyla sendeki belirtilerin azalması lazımdı ama yenileri ekleniyor. Neyse kafanı karıştırmayalım.

evet lan karıştırma valla.ben kendi doktoruma bi görünüyüm en kısa zamanda.

birinde çalışıyom birinde oturuyom lan.

Çocuuuummm nasıl yetişiyon sen ayy ben çalışmamaya o kadar alıştım kiii zaten mezun olduktan sonra 4 yıl çalıştımevlendim yine çalışıyodumm sonra istanbula gelince kocişimm ben burdaki herkese hemen pat diye güvenemem dedi biraz bekleyelim dedi ben de alıştım tembelliğeeee:KK52::KK52:

Çocuuuummm nasıl yetişiyon sen ayy ben çalışmamaya o kadar alıştım kiii zaten mezun olduktan sonra 4 yıl çalıştımevlendim yine çalışıyodumm sonra istanbula gelince kocişimm ben burdaki herkese hemen pat diye güvenemem dedi biraz bekleyelim dedi ben de alıştım tembelliğeeee:KK52::KK52:

naparsın bacım.ekmek parası.çocuğu koleje yollucamda.çalışıyom işte. :KK53:

X