Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

kızlar affınıza sıgınarak bsey srmak ıstıyorum..bu ay progestan kullanmama ragmen 10 gun gecıkmeli adet oldum ama sadece lekelenme seklınde kahverengı falan gelıyodu arada pembelesıyodu toplasak 2-3 ped bıle dolmamıstır..4 gun once bıttı tamamen temızlenmıstım..ama bugun yıne basladı kahverengı gelmeye neden olmus olabılırki??idrar testı yapmıstım negatıftı oda..cok kafam karıstı acaba stresmı etkıledı dıycem de progestan kullanırken nasıl etkılerki

Bi bilgim yok bu konuda yav:44:

Biraz bekle de yine bi test yap istersen. Belki hamilesindir de testte çıkmamıştır kuzum.

Biraz bekle de yine bi test yap istersen. Belki hamilesindir de testte çıkmamıştır kuzum.
bnde oyle dusunmustum baslarda ama snra cok sacma geldı dusunsene adet gunumu suan neredeyse 20 gun gecmıs oluyo olsa cıkmazmıydı!!bıde yumurtlama donemımde tam doktora kntrole gtmıstım yumurta gorunmuyo salınmıs muhtemelen dedı kı oyle bısey olmus olsa dollenmenın uzerınden bır aydan fazla gecmıs olurdu cok sacma sapan hallereyım bazılarıda dıo benm hamılelıklerım ıdrarda cıkmazdı dogurana kadr hemde hıc cıkmadı falan dıolar oda kafama takılıo acaba dıe:18ff cok konustum yıne

Vallahi çok karışık durummuş. Bu karışık durumun içinden çıkacak biri varsa o da tarantulamdır. Bekle o sana gerekli cevabı vericek

Tatlım hoşgeldin, progestanı ne için kullandın canım, adet söktürücü olarak mı?

fikrim varsa arap olayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…